ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

„Audėjo baldų centras“ – specializuota baldų parduotuvė, kurioje galima įsigyti įvairių būsto apstatymo prekių. Parduotuvėje yra didelis minkštųjų bei korpusinių svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, jaunuolio, biuro, prieškambario baldų pasirinkimas. Taip pat siūloma įsigyti rūbų kabyklų, veidrodžių, kilimų, čiužinių ir kitų namų apstatymo prekių. Be to, čia yra buitinės technikos skyriai.

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

„Audėjo baldų centras“ įkurtas 1998 m. Tai vienas didžiausių baldų prekybos tinklų Lietuvoje, kurį rasite Vilniaus mieste.

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

Įmonės vadybininkai nuolat lankosi tarptautinėse baldų parodose JAV, Ispanijoje, Italijoje, Malaizijos, Lenkijoje, Vokietijoje, kad užmegztų tiesioginius ryšius su gamintojais.

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

„Audėjo baldų centre“ galima rasti tiek lietuviškų, tiek prekių iš viso pasaulio: JAV, Turkijos, Italijos, Čekijos, Lenkijos, Ukrainos, Kinijos, Malaizijos, t.t. Čia savo naujausias ekspozicijas pristato „D&D import“, „Komandor“, „Vaiberta“, „Plungės baldai“, „Venta“ ir kiti baldų salonai.

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

„D&D import“ pristato prekes Jūsų kokybiškam miegui. Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas, kuriam užtikrinti „D&D import“ renkasi „Karbian descanso“ – ispanišką atpalaiduojantį poilsį – kokybiškų, patogių, ilgaamžių ir stilingų čiužinių dėka. Šie čiužiniai gimsta modernioje, aukščiausias technologijas naudojančioje 10 000 m2 gamykloje. Siekiant maksimalaus komforto savo klientams, čiužinių kūrimas patyrusiai „Karibian“ komandai esti nenutrūkstama patogumo, ilgaamžiškumo, praktiškumo ir estetinio išpildymo paieška, kurios rezultatai yra kokybiški, padedantys atsipalaiduoti ir pailsėti, subtiliaus ir išskirtinio dizaino čiužiniai.

Kokybę ir stabilumą siūlo tarptautinis stumdomųjų durų sistemų gamintojų lyderis „KOMANDOR“. „KOMANDOR“ gaminiai yra ne tik kokybiški, inovatyvūs, bet ir patogūs, pritaikyti prie individualių kliento poreikių. Produkcijos gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, todėl gaminiams suteikiama 10 metų garantija. Kompetentingi ir savo darbą gerai išmanantys darbuotojai suteiks nemokamas konsultacijas bei profesionalią pagalbą, visuomet padės atrasti tinkamiausią sprendimą už gerą kainą!

„Vaiberta“ parduotuvėje įsigykite baldus už geriausią kainą, nes nėra jokių tarpininkų ir papildomų antkainių – baldai tiekiami tiesiai iš gamyklos. UAB „Vaiberta“ baldų gamykla jau daugiau nei dešimt metų gamina ekonominės klasės standartinių baldų liniją. Salone galite įsigyti miegamojo baldų komplektus, viengules, dvigules (ir kitokių dydžių) lovas, čiužinius, prieškambario, vaikų/jaunuolių kambario ir kitus baldus (spintas, lovas, komodas).

Lietuvišką kokybę gamintojo kaina Jums siūlo „Plungės baldai“, galintys minkštuosius baldų komplektus pagaminti pagal individualius išmatavimus. Atsižvelgdami į klientų poreikius ir lūkesčius, įmonė gamina įvairių modelių, modernaus dizaino minkštų baldų komplektus, pritaikydami pačias naujausias technologijas. Galima rinktis ne tik audinį ar medžio spalvą, bet galima keisti ir baldo matmenis. Taip pat įmonė siūlo miegamojo ir vaiko kambario baldus.

„CPS“ komanda projektuoja ir gamina oginalaus dizaino baldus pagal individualius projektus: nuo lentynų ir stalų iki spintų ir virtuvės baldų. Įmonė siūlo itin platų spalvų ir medžiagų asortimentą, pataria kokias medžiagas ir furnitūrą geriau rinktis, atlieka baldo kompiuterinę vizualizaciją.

„Būsto baldai“ komandos profesionaliai suprojektuoti, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti nestandartiniai baldai leis susikurti jaukų ir patogų būstą. Įmonė baldus gamina apgalvodami kiekvieną jų sudedamąją - medžiagas, galutinę išvaizdą ir kainą. „Būsto baldai“ gamina: virtuvės baldus, biuro baldus, svetainės baldus, pertvaras, drabužines, slenkančias sistemas, įvairias lentynas, prieškambario baldus, vaiko kambario baldus, viešbučių, kavinių baldus, vonios kambario baldus bei vaikų darželio baldus

„Naturbaldai“ siūlo lietuviškus natūralius medžio baldus, pelniusius žmonių pagarbą. UAB „Balseta“, valdanti prekinį ženklą „Naturbaldai“, jau daugiau kaip 20 metų specializuojasi natūralaus medžio baldų gamybos srityje. Ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia pasiūlyti plataus asortimento baldų bei čiužinių už konkurencingą kainą. Kuriant naujus modelius, įmonė prioritetą teikia ekologiškoms sertifikuotoms medžiagoms, baldai gaminami tik iš natūralaus medžio masyvo.

UAB „VENTA LT“ – tai ilgametę gamybos patirtį, turinti didžiausią natūralios medienos kėdžių gamybos ir eksporto įmonė Lietuvoje. Įmonė didžiausiu savo turtu laiko žmones – išsaugojusius senas kėdžių gamybos tradicijas. Savo veikloje bendrovė naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, leidžiančiomis sukurti vis sudėtingesnius ir naujesnius gaminius.

„Intermeda“ – kokybiško miego namai! UAB „Intermeda“ veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinė veikla – miegamojo baldų bei čiužinių prekyba. Ekspozicijoje įmonė siūlo itin platų miegamojo lovų pasirinkimą. Įvairus audinių, odų, plokščių bei kitų medžiagų asortimentas leis išsirinkti baldus, geriausiai tinkančius Jūsų namų interjerui. Salone galima įsigyti Švedijos koncerno „Hilding Anders Group“ čiužinius, antčiužinius, pagalves bei skandinaviškas„ Continental“ lovas. 

„Dina Tapizados“ – tai minkšti baldai iš Ispanijos. Įmonė pradėjo veikti 1972 m. su tikslu pasiūlyti kokybiškus baldus. „Dina Tapizados“ baldai eksportuojami net į 30 pasaulio šalių. Įmonė yra įgyvendinusi eilę projektų, tokių kaip kaip viešbučių (Ispanijoje, Rusijoje, Airijoje, Švedijoje), biurų, vilų įrengimas. „Dina Tapizados“ – aukšta kokybė, patogumas ir stilius vienoje vietoje.

Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas – būtent taip „L&R“ įsivaizduoja svarbiausią Jūsų poilsio vietą. Platus dvigulių lovų modelių asortimentas leis jums išsirinkti tinkamiausią variantą. Kad jūsų miego komfortas būtų garantuotas, kiekvienoje lovoje „L&R“ įmontuos tankias ortopedines groteles ir aukštos kokybės grotelių pakelėjus. Salone galima įsigyti „Vegas“ ir „Auraplus“ čiužinius, antčiužinius, pagalves.Tai pat įmonė gamina: svetainės, miegamojo, prieškambario, vonios, vaikų kambario baldus, sekcijas, drabužines, pertvaras, spintas su stumdomosiomis arba varstomomis durimis, biuro bei kitus baldus.

UAB „LBI“, geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas“, savo veiklą pradėjo 1997 metais. Dvidešimt metų dirbdama korpusinių baldų sektoriuje, įmonė nuolat seka baldų sektoriaus technologines naujoves, pritaikydama jas gamybos procesuose.  Bendrovė siūlo platų gaminių asortimentą, kurie atitiktų individualius klientų reikalavimus ir įtiktų kiekvieno skoniui.

„Verosofa“ – nuo 2006m. veikianti įmonė, kurios tikslas pasiūlyti kuo platesnį baldų asortimentą, maksimaliai tenkinant pirkėjų lūkesčius. „Verosofa" siūlo išsirinkti stilingus, kokybiškus ir modernius baldus. Taip pat bendrovė gali pagaminti baldus pagal Jūsų dizainą ir individualius išmatavimus.

„ADORNO“ – amerikietiškais baldais prekiaujanti įmonė, importuojanti į Lietuvą išskirtinio dizaino ir komforto baldus bei interjero aksesuarus iš JAV. Bendrovė atstovauja didžiausią pasaulyje baldų gamintoją „ASHLEY FURNITURE INDUSTRIES“, baldus parduodantį net 123 šalyse. Salone rasite išskirtines klasikinio stiliaus ir modernios klasikos baldų kolekcijas: svetainės, valgomojo, miegamojo, vaikų ir jaunuolio, darbo kambario baldus bei šviestuvus.

Minkštieji ir korpusiniai baldai – didžiausias pasirinkimas

AUDĖJO PREKYBOS CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos:

www.audejobaldai.lt

AUDĖJO PREKYBOS CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: