ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Medžio metalo sijos NAILweb – gamybinių pastatų elementai, mažinantys statybų̨ kainą

Medžio metalo sijos NAILweb – gamybinių pastatų elementai, mažinantys statybų̨ kainą Medžio metalo sijos NAILweb – gamybinių pastatų elementai, mažinantys statybų̨ kainą

NAIL-WEB.LT, UAB

www.nail-web.lt

Įmonės, planuojančios pramoninių ir ūkinių pastatų statybas bei renovacijas siekia, jog pastatų efektyvumas būtų maksimalus, o kaštai kuo mažesni. Lietuvoje yra patentuota bendrovė „NAIL-web.lt“, kuri gaminamų medžio metalo sijų dėka gali sumažinti šiuos kaštus.

Statant pastatus, svarbu rinktis kokybiškas medžiagas, kurios dažniausiai kainuoja brangiau. Tačiau būna ir išimčių. UAB „NAIL-web.lt“, gaminanti sijas iš medžio su plieniniu tilteliu – įmonė tiekianti aukštos kokybės medžiagas už prieinamą kainą.

Medžio metalo sijos NAILweb

UAB „NAIL-web.lt“ pagal kiekvieno statomojo pastato projektą gamina sijas ne pagal standartinius išmatavimus, bet pagal poreikį centimetrų tikslumu. Be to, sijos yra gaminamos labai ilgos – iki 20 metrų. Todėl užsakovui nebūtina papildomai statyti kolonų ar nereikalingų pertvarų, yra taupomi pinigų kaštai. Šis privalumas yra itin naudingas ūkininkams, didelių patalpų, angarų, pramoninių ar ūkinių pastatų statytojams.

Medžio metalo sijos NAILweb

Įprastos sijos dažniausiai gaminamos iš metalo, todėl papildomai reikalingi sudėtingi kėlimo mechanizmai, galintys jas įmontuoti. „NAILweb“ sijos, palyginus su metalo konstrukcija yra netgi 60% lengvesnės, todėl statybų metu nebereikia papildomai naudoti sudėtingų kėlimo ir montavimo technikų.

Medžio metalo sijos NAILweb

Daugiau nei 15 metų patirtį turinčios įmonės, gaminamos „NAILweb“ sijos yra ypač vertinamos Europos projektuotojų dėl gerų šilumos ir garso izoliacinių savybių. Statybos darbai yra ženkliai palengvinami, nes sijos yra greitai ir patogiai montuojamos, taip sumažindamos sąnaudas bei pinigines išlaidas. Kuomet stogas ar perdanga dengiami sijomis, pastatas tampa lengvesnis, ekonomiškesnis, nereikia įrengti storų pamatų.

Medžio metalo sijos NAILweb

Dažniausiai „NAILweb“ sijos kainų intervalas siekia nuo 10 iki 40 eurų, priklausomai nuo jų aukščio ir ilgio. Analogišką svorį išlaikančios sijos dažniausiai yra kur kas brangesnės. Taigi, įmonė UAB „NAIL-web.lt“ gamina sijas, atitinkančias tarptautinius kokybės standartus ir mažinančias statybų pinigų kaštus bei sąnaudas.

Pasidalink: