ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Mediniai langai: Kodėl verta rinktis medinius langus?

Mediniai langai: Kodėl verta rinktis medinius langus? Mediniai langai: Kodėl verta rinktis medinius langus?

JRV BROTHERS, UAB

Kaip sako įmonės UAB "JRV Brothers", ilgus metus montuojančius langus Vakarų Lietuvos gyventojams, direktorius - "Medinius langus dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie turi išskirtinį stilių, vertina natūralumą, siekia sukurti jaukią aplinką. Plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė, galimybė rinktis medienos rūšį - tai savybės, dėl kurių ir architektai, ir dizaineriai vis dažniau pataria rinktis medinius langus ar duris."

Juk medis viena iš seniausių ir patikimiausių medžiagų žmonijos istorijoje, o kokybiški, šilti ir gražūs mediniai langai suteiks Jūsų namams jaukumo, šilumos, natūralumo ir solidumo.

Šiuolaikinių langų mediena yra specialiai suklijuota ir trijų sluoksnių tašo, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka pačias griežčiausias medžio gaminiams taikomų standartų normas. Mediniai langai gali būti gaminami iš aukštos kokybės šiaurės šalių pušies ir raudonmedžio bei tradicinio ąžuolo ir kitų medžių. Medis gali būti lakuojamas daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų arba dengiamas aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis arba anoduojami. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.

UAB „JRV Brothers“ bendradarbiaudama su geriausiais langų gamintojais Lietuvoje gali pasiūlyti tiek europinio tiek skandinaviško tipo medinius langus už ypač patrauklią kainą. Todėl klientai turi puikias galimybes įsigyti ypač kokybiškus medinius langus.

Medinius langus galime pasiūlyti iš dygiuotos ir nedygiuotos medienos "Euro 68" , "Euro 78" , "Euro 84", "Euro 110" bei skandinaviškų (atsidarančių į lauką) profilių. Naudojami aukščiausios kokybės stiklo paketai gaminami pasaulinių stiklo gamybos lyderių "Saint Gobain", "Pilkington" , "Press –Glass". Profiliai gali būti stiklinami 24-50 mm pločio stiklo paketais naudojant įprastus aliuminius bei šiltus plastikinius rėmelius tarp stiklų. Naudojama vokiškių kompanijų "Siegenia AUBI" bei "GU" furnitūra.

Visi pagaminti langai yra ženklinami CE ženklu ir atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Šie reikalavimai, siejami su iš anksto numatomais poveikiais:

- mechaniniu atsparumu ir pastovumu;
- gaisrine sauga;
- higiena, sveikata ir aplinkos apsauga;
- saugiu naudojimu;
- apsauga nuo triukšmo;
- energijos taupymu ir šilumos išsaugojimu.

Pasidalink: