apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Mediniai langai. Kodėl rinktis medinį langą? - KRIAUTĖ

Mediniai langai. Kodėl rinktis medinį langą? Mediniai langai. Kodėl rinktis medinį langą?

Mediniai langai. Kodėl rinktis medinį langą? • Medis yra natūrali, ilgaamžė medžiaga, puikiai deranti įvairių architektūrinių stilių pastatuose; • Mediniai langai taupo energiją ir Jūsų pinigus; •Mediena mažiau plečiasi (keičiantis temperatūrai) palyginti su kitomis medžiagomis, naudojamomis langų gamybai; • Mediniai langai yra atsparūs elektrostatiniams krūviams ir nepasižymi dulkių kaupimu. • Tokie langai pagyvina pastato dizainą iš išorės, ir suteikia jaukumo iš vidaus. • Medinis langas nekaupia elektrostatinių krūvių ir nešvarumų.

Naujos kartos EURO 68/78 profiliai turi daug iš pirmo žvilgsnio nepastebimų, bet labai svarbių savybių, kurias teigiamai įvertins kiekvienas profesionalas.

langai

euro68EURO 68 - populiariausi mediniai langai Lietuvoje

Lango „Euro 68" komponentai:

• Lango profilis (6,8 cm) pagaminamas iš kliento pasirinktos medienos, tokios kaip ąžuolas, maumedis, pušis;

• Langų gamybai naudojama itin kokybiška Vokietijoje gaminta varstymo technika ("Siegenia AUBI"), yra dar viena mikro-ventiliavimo pozicija;

• Spalvos ar atspalvio suteikimui naudojame firmos GORI-TEKNOS dažus, suteikiančius puikią išvaizdą bei atsparumą.

EURO 68 langų techninės savybės:

Šilumos perdavimo koeficientas: >1.5 W/(m2K)

Oro garso izoliacijos rodiklis: 34 Db

Nepralaidus vandeniui prie 8A klasė

EURO 68/78 langų privalumai

• Naujos kartos EURO 68/78 profiliai su didesniais už įprastus kampų užapvalinimais ir nuolydžiais ne tik leidžia lengviau ir kokybiškiau nudažyti langus, apsaugo nuo vandens ir purvo sankaupų, bet ir pagerina gaminio išvaizdą.

• Medinio rėmo konstrukcija turi specialas angas, kurios skirtos besikaupiančiam kondensatui iš lango sistemos pašalinti.

• Varčios apačios pagrindinė tarpinė glaudžiasi prie medinės staktos dalies, o ne prie nuolajos, todėl neprišąla.

• Varčios horizontalios išorinės dalies posvyris yra 20°, todėl nuo čia lengviau pasišalina sniegas, lietus ir dulkės.

euro78EURO 78 profilio langai - šiltas medinis langas

„Euro 78" modelio langai - storesni už „Euro 68" modelio langus. Dėl šios priežasties, į juos dažniau montuojamas storesnis trijų stiklų iki 44 mm storio paketas, kuris pasižymi kur kas geresnėmis šilumos bei garso izoliacijos savybėmis.

Langai „Euro 78" yra 10 mm storesni už „Euro 68" langus, dėl storesnio rėmo dažniausiai montuojamas 3 stiklų paketas, langas tampa šiltesnis pagerėja garso izoliacinės savybės

Lango „Euro 78" komponentai:

• Lango profilis (7,8 cm storio) gaminamas iš kliento pageidaujamos medienos, tai gali būti: ąžuolas, maumedis, pušis ar kita medienos rūšis;

• Langų gamybos procese naudojame kokybišką, Vokietijoje pagamintą, varstymo techniką ("Siegenia AUBI");

• Spalvą ar atspalvį langams suteikiame naudodami aukštos kokybės GORI-TEKNOS firmos dažus užtikrinančius ilgą medinio lango tarnavimo laiką.

EURO 78 langų techninės savybės:

Šilumos perdavimo koeficientas: >1.1 W/(m2K)

Oro garso izoliacijos rodiklis: 35 Db

Nepralaidus vandeniui prie 8A klasė

aliumMediniai langai su aliuminiu - aliuminiu kaustyti langai

Tai aukščiausia langų klasė. Jie pasižymi visomis puikiomis savybėmis, kuriomis pasižymi ir tradiciniai langai, tačiau tuo pačiu jie yra kur kas atsparesni lauko sąlygoms ir reikalauja mažiau priežiūros bei yra ilgaamžiškesni. Langai kaustomi vokiečių firmos GUTMANN CORA tipo kaustymo sistema.

Tokie mediniai langai su aliuminiu yra kur kas atsparesni žalingam aplinkos poveikiui nei tradiciniai mediniai langai:

• Atpsaresnis užšąlimo bei atšilimo ciklams

• Atsparesni ultravioletiniams spinduliams

• Atsparesni krituliams

• Jie daug paprasčiau prižiūrimi

"KRIAUTĖ" šių langų gamybai naudoja vokišką sistemą. Aliominio profilis gali būti dedamas ne tik ant naujų mūsų gaminamų langų, bet taip pat ir ant renovuojamų senų medinių langų, norint juos sustiprinti ir išlaikyti tą patį interjero stilių.

orosrOrlaidės

Modernios šiuolaikinės orlaidės laikomos saugiu ir patikimu patalpų vėdinimo būdu. Nors orlaidės kartais nepagrįstai laikomos pasenusiu sprendimu, jos ventiliavimo našumu kol kas dar nėra pralenktos. Atsižvelgiant į tai, koks lauke oras ir kokio dydžio pati orlaidė, į patalpą per valandą patenka nuo 5 iki 150 kubinių metrų oro. Tai pats efektyviausias patalpų vėdinimo būdas. Pravartu žinoti, kad elementariausia orlaidė turi atitikti du pagrindinius reikalavimus - galimybę greitai pravėdinti patalpas bei galimybę lėtai, bet nuolat (be skersvėjų) vėdinti patalpas. Orlaidžių yra įvairių: jos gali būti vertikalios ir horizontalios, montuojamos į lango rėmą arba tarp rėmo ir stiklo paketo. Pigiausios - įrengtos lango profilyje. Automatizuotos orlaidės patikimai saugo patalpų šilumą, reaguoja į patalpų drėgmę, yra saugios, puikiai slopina triukšmą ir namuose palaiko optimalų mikroklimatą.

 paleLangų dažymas

Medinių langų dažymas - yra skonio reikalas. Pirmiausia šie langai dažomi ne tam, kad pakeisti natūralią medžio išvaizdą, bet kad padidinti jo ilgaažiškumą, kas pasiekiama jį impregnuojant bei dažant.

Naudojami GOTI-TEKNOS firmos dažai - aukčiausios kokybės, pasižymi atsparumu saulei bei krituliams ir drėgmei, ekologiški, puikiai sukimba su medžio paviršiumi ir ilgainiui nepraranda savo savybių.

Medinio lango dažymas dar nereiškia, kad medis turi prarasti savo natūralų grožį. Dažų sluoksniai tiesiog suteikia langui ilgaamžiškumą ir papildomų atspalvių norint langą priderinti prie bendro eksterjero bei interjero. Klientui pageidaujant, medis gali išlaikyti ir savo natūralią spalvą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: