ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Mediniai langai ir durys – vertinantiems ekologiją ir natūralumą

Mediniai langai ir durys – vertinantiems ekologiją ir natūralumą Mediniai langai ir durys – vertinantiems ekologiją ir natūralumą

LANGŲ SERVISAS, UAB

Vertinantiems ekologišką ir natūralią būsto aplinką, UAB „Langų servisas“ siūlo medinius langus bei duris. Vis dažniau architektai ir dizaineriai rekomenduoja rinktis medį, siekiant sukurti jaukią aplinką, išlaikant išskirtinį stilių. Dydžių ir formų įvairovė, plati spalvinė gama bei skirtingų rūšių medienos pasirinkimas sąlygoja augantį medinių langų ir durų populiarumą.

Medis „kvėpuoja“, o tai padeda palaikyti oro drėgmės balansą patalpose. Langai nekaupia elektrostatinio krūvio, todėl netraukia dulkių ir jo nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis. Langų mediena yra specialiai suklijuota, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka pačias griežčiausias standartų normas. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį.

Mediniai langai ir durys

Mediniai langai puikiai tinka butams ir privatiems namams. UAB „Langų servisas“ asortimente dvejos medinių rėmų sistemos su 68 mm ir 78 mm rėmo storiu.

78 mm pločio varčioje galimas iki 42 mm dviejų kamerų stiklo paketą, tokio lango šilumos laidumo koeficientas gali būti iki U = 1.1 W/m2K. Standartinio 68 mm pločio lango su vienos kameros paketu – U~1.5 W/m2K, į jo varčią galima įdėti iki 32 mm pločio paketą.

Mediena gali būti dygiuota arba nedygiuota pušies, maumedžio, ąžuolo, raudonmedžio ir kt. Langai atidaromi įprastiniais būdais, t. y. atidaromi į šoną išvalyti ir atverčiami. Mediniai langai gali būti kaustomi aliuminiu. Aliumininiai dangteliai montuojami taip, kad tarp jų ir medienos cirkuliuojantis oras išgarintų drėgmę ir apsaugotų medieną nuo puvimo.Mediniai langai ir durys  

 
   

Medinių langų ir durų privalumai:

 • Mediniai langai ir durys yra ekologiški, gamybos metu impregnuoti pagal ekologiškai švarią technologiją. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Jie tinka žmonėms ypač besirūpinantiems savo sveikata.
 • Gamybinėse patalpose automatiškai užtikrinamas būtinas mikroklimatas – oro drėgnumas ir temperatūra.
 • Medis gali būti lakuojamas daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų arba dengiamas aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis arba anoduojami. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.
 • Tikslūs kampų sujungimai.
 • Galimos įvairios langų konfigūracijos (trikampio, arkos pavidalo langai).
 • Mediniai langai pasižymi gera garso izoliacija ir jie puikiai tarnauja ten, kur yra triukšminga aplinka. 78 mm profilio gaminiai pasiekia iki Rw- 48 dB.

Mediniai langai ir durys

UAB „Langų servisas“ pagrindinė specializacija yra langų ir durų remontas. „Langų servisas“ profesionaliai atlieka visus savo darbus ir savo atliktiems darbams suteikia garantiją. Tad įsigiję langus iš šios įmonės, galite būti tikri, kad įsigysite kokybišką produktą. Įmonės meistrams dažnai tenka taisyti kitų meistrų langų montavimo klaidas. Ilgametę patirtį langų remonte, reguliavime ir montavime turintys specialistai parinks Jums tinkamiausius sprendimus ir garantuos kokybišką ir ilgaamžį jų įrengimą.

„Langų servisas“ teikia šias paslaugas:

 • Plastikinių, medinių, aliumininių langų ir durų remontas, reguliavimas.
 • Langų tarpinių keitimas.
 • Stiklo paketų keitimas, montavimas, gamyba.
 • Ventiliacijos grotelių įrengimas.
 • Plastikinių, aliumininių, medinių langų gamyba, montavimas.
 • Apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimas

„Langų serviso“ atlikto langų montavimo Jūsų langai patikimai tarnaus ne vienerius metus!

Pasidalink: