ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Statyk Moderniai

Terasa - tai galimybė mėgautis gamta, bet kokiu oru. Bendrovės "Statyk Moderniai" specialistų įrengtos terasos pasižymi patikimumu bei funkcionalumu. Platus pagrindinių bei papildomų inovatoriškų medžiagų asortimentas suteikia konstravimo laisvę, tad galite sumontuoti išskirtinę ir individualią terasą.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Lauko terasos su stogu arba įstiklintos – apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus ar net pūgos, tad galite būti tikri, jog ši investicija pasitarnaus Jūsų šeimai. Mėgaudamiesi vasaros šiluma atviroje terasoje panaudojant įstiklinimo sistemos galimybes, Jūs būsite apsaugoti nuo staiga pakilusio vėjo ar prapliupusio lietaus. Įstiklinimo sistema gali būti uždaryta, pusiau praverta arba pilnai atverta. Tokiu būdu prailginamas lauko terasų naudojimo laikas nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Žiemą, uždarius įstiklinimo sistemą, terasa ir joje esantys baldai apsaugomi nuo lietaus ir sniego.

Terasų įstiklinimas galimas: stacionarus, stumdoma arba atveriama sistema. "Statyk Moderniai" siūlo aukščiausią kokybę bei neribotas dizaino galimybes, kurios patenkins net ir pačių išrankiausių klientų poreikius.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Galite rinktis iš daugiau nei 10 medienos rūšių:

Massaranduba (Kulkmedis) - Subrendusi mediena turi labai panašias raudonai rudas spalvas su lengvu violetiniu atspalviu. Baltalo atspalviai varijuoja nuo šviesiai raudono iki tamsiai rudo. Struktūra vienalytė, metinės rievės tiesios ir neryškios. Mediena ilgaamžiška, pagal kietumą ženkliai viršija ąžuolą. Sunkiai pjaunama, tačiau gerai šlifuojama ir poliruojama.

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 1100 kg / m3l Atsparumo klasė - 1; Kietis pagal Brinelį - 5,5.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

 

 

Cumaru (Braziliškas tikmedis) - Pačios medienos išskirtinumas - pluošto įvairumas, kuris sudaro išskirtinius raštus. Cumaru mediena yra labai vientisos spalvos, šviesiai rusvo, gelsvo atspalvio, turi švelnų vanilės kvapą. Ši rūšis pasižymi išskirtiniu stabilumu, mažu nuodžiūviu. Mediena lengvai pasiduoda mechaniniam apdirbimui ir apdailai.

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 1030 kg / m3l Atsparumo klasė - 1; Kietis pagal Brinelį - 5,9.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Sucupira (Braziliškas riešutmedis) - Išskirtinė nei kitos medienos, dėl savo spalvos. Šio medžio spalvos varijuoja nuo rudos iki tamsiai rudos. Medienos raštas turi švelnų gelsvos spalvos žvilgėjimą. Tinkamai paruoštas paviršius turi didelį atsparumą trinčiai, todėl labai populiari terasose, pėsčiųjų takuose

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 720 -960 kg / m3; Atsparumo klasė - 1-2; Kietis pagal Brinelį - 4,1.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius


Bankirai - Viena populiariausių rūšių Vakarų Europoje. Pradedant nuo šviesios ir baigiant vidutiniškai rudos spalvos mediena, vietomis geltonai ruda. Kartais mediena keičia spalvą į pilką-sidabro.

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 1030 kg / m3; Atsparumo klasė - 1;  Kietis pagal Brinelį - 5,9.

 

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stiliusKempas - Itin populiarus Tolimuosiuose Rytuose. Dažniausiai mediena būna tamsiai rožinės arba ryškiai raudonos spalvos. Mediena yra kieta, atspari trinčiai, patvari ir ilgaamžė.

Kilmės šalis - Pietryčių Azija, Okeanija; Tankis - 800 kg / m3; Atsparumo klasė - 2; Kietis pagal Brinelį - 3,7.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius


Fava Amargosa - Gelsvai ruda spalva su rudos spalvos atspalviu. Su laiku, mediena tamsėja įgaudama vis sodresnį atspalvį.

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 750-85okg / m3; Atsparumo klasė - 2; Kietis pagal Brinelį - 4,9.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

 

Louro Preto - Populiari dėl savo ilgaamžiškumo. Medienos spalva ruda su rausvu atspalviu, vietomis tamsesnėmis zonomis. Laikui bėgant medienos spalva tamsėja.

Kilmės šalis - Pietų Amerika; Tankis - 850 kg / m3; Atsparumo klasė - 1; Kietis pagal Brinelį - 4,7.

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Termo Uosis - Terasinės lentos iš termo medienos, tai teisingas pasirinkimas, žmonėms norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžę ir gražią terasą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo, nes turi 1 atsparumą puvimui kategoriją. KOMO kokybės, BRE, PEFC, lnspecta, Nordick Eco label ir kt. sertifikatus

Kilmės šalis - Suomija; Medienos rūšis - Kadados Uosis; Kokybės klasė -1; Terminis apdorojimas -Thermo D

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius


Termo pušis - Terasinės lentos iš termo medienos, tai teisingas pasirinkimas, žmonėms norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžę ir gražią terasą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo, nes turi 1 atsparumą puvimui kategoriją. KOMO kokybės, BRE, PEFC, lnspecta, Nordick Eco label ir kt. sertifikatus

Kilmės šalis - Suomija; Medienos rūšis - Pušis; Kokybės klasė - 1; Terminis apdorojimas -Thermo D

Medinė terasa - patogumas, prestižas, praktiškumas ir stilius

Statyk Moderniai terasų įrengimas (montavimas):

  • Nemokamos, profesionalios, kvalifikuotos konsultacijos dėl Jums tinkamiausios terasos (įstiklintos terasos);
  • Nemokamas terasos (įstiklintos terasos) dizainas ir stilius, 3D vizualizacija, pritaikymas prie Jūsų namo eksterjero ir aplinkos;
  • Išrinksime Jums tinkamiausią vietą lauko terasai (įstiklintai terasai);
  • Nemokamai suprojektuojame norimą medinę terasą (įstiklintą terasą);
  • Vykdome lauko terasos (terasos) gamybą pagal Jūsų poreikius, stilius, spalvas, formas. Gaminame naudodami kokybiškas medžiagas;
  • Terasų laiptelių, turėklų, stoginių ar įstiklinimo darbai, bei apšvietimo instaliacijos;
  • Terasos (įstiklintos terasos) montavimo darbus vykdome Jūsų pasirinktinoje vietoje ir visoje Lietuvoje;
  • Garantija net iki 25 metų ! Garantija suteikiama ir statybos darbams.

Statyk Moderniai specialistai gali įgyvendinti visas Jūsų idėjas, tad jei ieškote novatoriškos ir lanksčios kompanijos – mes Jūsų paslaugoms! Mūsų tikslas – padėti įsirengti svajonių terasą, todėl bendradarbiaudami įsiklausome į klientų poreikius ir ieškome būdų, kaip įveikti iškylančias problemas.

 

Pasidalink: