ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split – itin kompaktiški, su nedideliais investiciniais kaštais

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split – itin kompaktiški, su nedideliais investiciniais kaštais Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split – itin kompaktiški, su nedideliais investiciniais kaštais

UAB „Tenko Baltic“ pristato inovatyvius itin kompaktiškus ir praktiškus, lauke montuojamus „alpha innotec“ kompanijos oras – vanduo šilumos siurblius „ECO LINE S plit“.

„ECO LINE S plit“ – šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas vos 0,4m² plote

„alpha innotec ECO LINE“ šilumos siurbliai yra ekonomiškas būdas įsirengti į ateitį orientuotas šildymo sistemas. Dėl nedidelių matmenų juos lengva  integruoti į namus, kuriuose taupomas kiekvienas kvadratinis metras. Platus priedų pasirinkimas ir reversinė įrenginių konstrukcija leidžia šildyti, vėsinti ir ruošti karštą vandenį vienoje sistemoje, todėl jie puikiai tinka tiek renovuojamiems, tiek naujos statybos pastatams.

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split

„ECO LINE S plit“ oras – vanduo šilumos siurblių privalumai

 • Šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas su viena sistema.
 • Inverterinė technologija – automatinis galios pritaikymas prie poreikio.
 • Šildoma kondensato vonelė.
 • Patogus valdiklis su spalvotu meniu lietuvių kalba.
 • Užima nedaug vietos.
 • Lanksčios montavimo galimybės.
 • Nuotolinio valdymo internetu galimybė*.
 • Profesionalus techninis aptarnavimas Lietuvoje

* Prijungus prie interneto (gali būti taikomi papildomi mokesčiai).

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split

Integruotas vėsinimas

Šalia šildymo ir karšto vandens ruošimo su „ECO LINE L Split“ Jūs galite ir ekonomiškai vėsinti: integruota reverso funkcija apsuka šilumos siurblio procesą atvirkščiai ir panaudoja Jūsų šildymo sistemą (grindinį ar lubinį šildymą) arba ventiliatorinius konvektorius patalpų vėsinimui. Taip ištisus metus šilumos siurblys rūpinasi komfortiška temperatūra Jūsų namuose.

Lanksčios sumontavimo galimybės

Dėl išorės ir lauko bloko atskyrimo, patalpose galima sutaupyti vertingo ploto. Vidaus blokas „HT Split“ su integruotais kone visais šildymo sistemos komponentais bei tūriniu vandens šildytuvu užima vos 0,4 m², todėl telpa net ir mažoje nišoje. Dėl nedidelio skersmens šaltnešio vamzdynų, lauko bloką galima montuoti tinkamiausioje vietoje lauke, net iki 30 m atstumu.

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split

Prieiga iš bet kurio pasaulio taško – patogus valdymas internetu

Naudodami myUpway™, savo šilumos siurblio sistemą galite valdyti iš bet kurio pasaulio taško asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Inverterinė technologija

Dėl inverterinės technologijos „ECO LINE L Split“ šilumos siurbliai pritaiko savo galią aktualiam poreikiui. Dėl to didžiausią metų dalį jie dirba daliniu galingumu, išsijunginėdami retai. Tai padidina efektyvumą, taupo energiją ir elektros kaštus.

„L-Split“ sistemų pavyzdžiai: lauko blokas „L Split“ – Hidraulikos bokštas „HT Split“

Lauke montuojami šilumos siurbliai ECO LINE L Split

Greitai instaliacijai įrenginiuose gamykliškai įmontuoti šie komponentai

 • Valdiklis su spalvotu ekranu ir su meniu lietuvių kalba.
 • Tūrinis 180 l vandens šildytuvas.
 • Priežiūros nereikalaujantis šalutinės srovės anodas.
 • Pagalbinis srautinis 9 kW elektrinis šildytuvas.
 • Efektyvus kintamų sūkių cirkuliacinis siurblys.
 • Išsiplėtimo indas, 10 l.
 • Šilumos skaitiklis.
 • Apsaugos grupė šildymo sistemai.

UAB „TENKO Baltic“ prekybinė inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių bei kitų pastatų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: kompleksiniai pastatų inžinerinių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas-vėsinimas, rekuperatoriai, kapiliarinių kilimėlių šildymo-vėsinimo sistemos.

„TENKO Baltic“ atstovauja „alpha innotec“ gamintojus ir pristato šios kompanijos šilumos siurblius. „alpha innotec“ yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių. Kompanija reguliariai ir išsamiai testuoja visus įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir gauna tik geriausius įvertinimus. „alpha innotec“ šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

Daugiau informacijos:

Pasidalink: