ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Korpusiniai ir minkšti baldai – platus pasirinkimas ir garantuota kokybė

Korpusiniai ir minkšti baldai – platus pasirinkimas ir garantuota kokybė Korpusiniai ir minkšti baldai – platus pasirinkimas ir garantuota kokybė

UAB „Baldų divizija“ siūlo ypač platų baldų asortimentą: minkštieji kampai ir sofos, sekcijos, staliukai, pietų stalai su kėdėmis, miegamojo, vaikų kambario, virtuvės, prieškambario, nestandartiniai baldai ir kt. Įmonė užsiima tiek korpusinių, tiek minkštų baldų gamyba. Kvalifikuota darbuotojų komanda padės išsirinkti tokį baldą, kokio visada norėjote.

Korpusiniai ir minkšti baldai

Dalį gaminių „Baldų divizija“ importuoja iš užsienio. Tai – puikios kokybės baldai iš Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos. Tačiau didžioji dalis įmonės baldų salonuose siūlomo asortimento – jų pačių gamybos. Taip klientui suteikiama galimybė rinktis audinį, jo spalvą, matmenis, koreguoti modelį.

Korpusiniai ir minkšti baldai

„Baldų divizijoje“ patikusį baldą galima įsigyti iš karto arba užsisakyti iš anksto. Jei domina atvežtiniai gaminiai, jų rasite ne tik salėje, bet ir daugybėje katalogų. Pasirinkimas didelis ir įvairus, tad „Baldų divizija“ įtiks net ir išrankiausiems.

Korpusiniai ir minkšti baldai

Įsigytais baldais klientai dažniausiai pasirūpina patys, tačiau, jei reikia, „Baldų divizija“ gali pagelbėti – pasirūpinti, kad prekė būtų atvežta, įnešta į namus, sumontuota. Pagal specialius užsakymus pagaminti korpusiniai baldai ir slankiosios sistemos atgabenami ir surenkami be papildomo mokesčio.

Korpusiniai ir minkšti baldai

„Baldų divizija“ parduotuvės veikia Plungėje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Salonuose įsigysite tik aukščiausios kokybės baldus, kur Jums pagelbės profesionalūs darbuotojai.

Baldų divizija, UAB

Daugiau informacijos:

baldudivizija.lt

Baldų divizija, UAB infopuslapis

Pasidalink: