apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Kokias medžiagas rinktis vonios kambario elementams, kad jie tarnautų ilgus metus?

Kokias medžiagas rinktis vonios kambario elementams, kad jie tarnautų ilgus metus? Kokias medžiagas rinktis vonios kambario elementams, kad jie tarnautų ilgus metus?

Vonios kambarys atnaujinamas pakankamai retai, todėl norisi, kad pakeisti įrenginiai ir baldai patikimai tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį. Nors siekiant ilgaamžiškumo tenka apgalvoti daugybę skirtingų aspektų, ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios yra pagaminti vonios įrenginiai. Šį kartą aptarsime skirtingiems gaminiams naudojamas medžiagas, kurios dažniausiai apibūdinamos kaip itin tvirtos ir ilgaamžės.

Vonios

Norėdami įsigyti tvirtą vonią, bene dažniausiai girdėsite patarimus ieškoti akmens masės vonios. Ši medžiaga garsėja atsparumu išorės veiksniams, tačiau net ir tuomet, jei paviršių pavyktų pažeisti, tokios deformacijos būtų nesunkiai ištaisomos. Įsigiję tokią vonią, nesibaimindami galėsite naudoti ir chemines medžiagas, o malonus paviršius užtikrins visapusišką komfortą maudynių metu.

Tvirtumu garsėja ir ketaus vonios, tačiau jų asortimentas nėra toks platus, kaip kad prieš tai minėtų vonių. Tačiau jei atrasite Jus tenkinantį variantą, galite net neabejoti ─ toks įrenginys vonios kambarį puoš ilgus metus.

Būtų neteisinga, jei šiame sąraše neatsidurtų ir akrilinės vonios. Nors jų paviršius išoriniams veiksniams yra kiek jautresnis, deramai prižiūrimos, tokios vonios tikrai tarnaus Jums ilgą laikotarpį. O be to, už jas sumokėsite kur mažesnę kainą.

Dušo durys ir sienelės

Nors gali pasirodyti, jog šiuo atveju variantas yra tik vienas ir neginčijamas, neskubėkite ─ jei norite, kad stiklas iš tiesų būtų kokybiškas, reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus niuansus. Šiais laikais praktiškai visi grūdinti stiklai yra pakankamai saugūs, tačiau jei norisi, kad dušo sienelės ar durys tarnautų tol, kol patys užsinorėsite pokyčių, atkreipkite dėmesį į stiklo storį. Kuo milimetrų daugiau, tuo kokybiškesnė bus medžiaga.

Siekiantiems ne tik patvarumo, bet ir komforto, rekomenduojama rinktis medžiagas, papildomai padengtas nuo kalkių saugančiu sluoksniu ─ tuomet stiklo valymui teks skirti kur kas mažiau dėmesio.

Vonios baldai

Visi puikiai žinome, jog besikaupianti drėgmė gali deformuoti baldus vonioje ─ ypač tais atvejais, jei jie gaminami iš natūralaus medžio. Tačiau tikrai nesuklysite, jei rinksitės medžio dulkių ar drožlių plokščių gaminius: tokie vonios baldai ilgai tarnaus net ir drėgnesnėse patalpose, todėl toks sprendimas nustebins savo ilgaamžiškumu. Be to, priklausomai nuo apdailos, tarp šių baldų rasite pačių įvairiausių atspalvių, raštų ir niekuomet iš mados neišeinančių medienos imitacijų.

Vonios praustuvai

Nors tarp vonios kriauklių taip pat dominuoja akmens masės įrenginiai, šį kartą išskirsime kitą, ne mažiau tvirtą, tačiau ne visiems pažįstamą praustuvų medžiagą. Tai Silkstone, kurią surasite ne tik tarp kriauklių, bet ir tarp tų pačių vonių. Nors dėl švelnaus paviršiaus ir elegantiškos išvaizdos tokie gaminiai gali pasirodyti ne itin tvirti, neapsirikite ─ Silkstone savo tvarumu ir tarnavimo trukme gali drąsiai konkuruoti su bet kuria kita tvirtumu garsėjančia medžiaga. Ja tikrai galima pasitikėti! Gausų Silkstone gaminių pasirinkimą rasite Arsan.lt el. parduotuvėje.

Patvarių medžiagų sąrašas vien šiais variantais tikrai nesibaigia, tačiau patikimus sprendimus galite identifikuoti ir patys. Pasidomėkite tikslesnėmis jų savybėmis, atkreipkite dėmesį į medžiagos sluoksnį ir pirmenybę teikite pripažintiems gamintojams ─ vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais, sukursite ne tik stilingą, bet ir ilgaamžę vonios kambario aplinką!

Pasidalink: