apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

KEMIKVESTA, UAB - plovikliai, dezinfekcinės medžiagos

Adresas: Raudondvario pl. 141 (pastatas kieme, 2 aukštas),LT-47192, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 122781741
PVM kodas: LT227817410

Tel. Nr.: (8 37) 26 4251
Mob. Nr.: 8 685 61 601
Faks.: (8 37) 40 6903KEMIKVESTA, UAB VEIKLA: Plovikliai, dezinfekcinės medžiagos. ECOFORCE ekologiniai valikliai indų, grindų, tualetų valymui, dezinfekcinės medžiagos, valikliai ir plovikliai indų plovimui, maisto pramonei, tualeto įrangai, kilimams, automobilių pramonei, skystas muilas, higieninė apranga, valymo mašinos, grindų slidumą mažinanti sistema SLIDEX.

UAB „Kemikvesta“ yra bendra Lietuvos ir Didžiosios Britanijos įmonė. Mes nuo 1996 metų tiekiame valymo, dezinfekcijos priemones, higieninį popierių ir vienkartinę higieninę aprangą. Mūsų tikslas - pasiūlyti Lietuvos rinkai naujų chemijos produktų, teikiančių švarą ir saugumą, o taip pat plėsti higieninio popieriaus, aprangos ir papildančiųjų produktų pasiūlą, siekiant sukurti kuo didžiausią vertę savo klientams.

Nuo 1996 metų mes importuojame iš Didžiosios Britanijos ir kitų ES šalių virš 600 pavadinimų profesionalių valymo ir dezinfekcijos priemonių, specializuotų ploviklių, o taip pat higieninę aprangą bei popierinius rankšluosčius ir tualetinį popierių. Jei neradote Jus dominančios valymo priemonės, skambinkite mūsų NEMOKAMA LINIJA 8-800 21234 ir mes užsakysime ją specialiai Jums.

KEMIKVESTA, UAB PRODUKTAI:

"ECOFORCE" EKOLOGINIAI VALIKLIAI - gaminiams yra suteiktas Europos Sąjungos "Ecolabel" ženklas, kuris suteikiamas tik tiems gaminiams, kurie išlaiko griežtus nepriklausomų tiriančių organizacijų patikrinimus. Yra patvirtinta, kad "Ecolabel" gaminiai daro mažesnį poveikį aplinkai, yra palankesni sveikatai ir naudingi ekologinės pusiausvyros išlaikymui viso gaminio gyvavimo ciklo laikotarpiu.

Indų plovimui

Grindų plovimui

Tualetų įrangai

Skystas rankų muilas

Kiti valikliai

DEZINFEKCINĖS MEDŽIAGOS MAISTO PRAMONEI - aukščiausios kokybės plovikliai ir dezinfekcinės medžiagos iš Didžiosios Britanijos maisto pramonės įmonėms, valgykloms, kavinėms ir restoranams, o taip pat gyvulininkystės ir paukštininkystės fermoms.

Visi mūsų valikliai ir dezinfekcinės medžiagos yra pagaminti Anglijoje. Visi produktai yra registruoti valstybiniame visuomenės sveikatos centre. Produktų sertifikatų kopijas galite atsispausdinti tiesiog iš mūsų svetainės. Produktų saugos ir techninių duomenų lapus rasite prie kiekvieno produkto. Įmonėms sudarome Higienos Programas.

VALIKLIAI IR PLOVIKLIAI - turime virš 50 pavadinimų specializuotų chemijos produktų įvairioms sritims - viešbučiams, kavinėms, ofisams, prekybos centrams, baseinams, autoservisams ir automobilių plovykloms bei visoms kitoms vietoms, kur reikalinga švara!

Indų plovimui

Rūgštiniai plovikliai maisto pramonei

Šarminiai plovikliai maisto pramonei

Grindų plovikliai ir vaškai

Tualeto įrangai

Kilimams ir apmušalams

Aukšto spaudimo plovimo įrangai

Autoplovykloms

Automobilių pramonei

Skystas muilas

Rankų valymo pastos

Kiti valikliai

VIENKARTINĖ HIGIENINĖ APRANGA - Personalo higiena yra vienas svarbiausių prioritetų maisto pramonės įmonėse. Mes turime didelį pasirinkimą higieninės aprangos Jūsų personalui: vienkartinių kepuraičių; vinilo, latekso ar nitrilo pirštinių; apsiaustų, kombinezonų; antrankovių; antbačių ir daugelį kitų produktų!:

Galvai / veidui

Kūnui

Rankoms

Kojoms

HIGIENINIS POPIERIUS IR LAIKIKLIAI - Įvairūs produktai iš mūsų higieninio ir pramoninio valymo popieriaus asortimento! Mes galime pasiūlyti popierinių rankšluosčių rulonais, servetėlių, tualetinio popieriaus ir pramoninio valymo popieriaus bei jų laikiklių bet kokiai situacijai ir kiekvienam pagal kišenę. Tarp mūsų siūlomų produktų Jūs rasite ir aukščiausios kokybės popierinių rankšluosčių bei servetėlių maisto pramonės įmonėms, ir ekonomiškiausio valymo popieriaus

Ruloniniai rankšluosčiai

Rankšluosčiai - servetėlės

Tualetinis popierius

Pramoniniai rulonai ir laikikliai

Ruloninių rankšluosčių laikikliai

Rankšluosčių - servetėlių laikikliai

Tualetinio popieriaus laikikliai

Muilo dalytuvai

Dozavimo įranga

Šiukšliadėžės ir šiukšlių maišų laikikliai

Kiti laikikliai

VALYMO MAŠINOS - UAB „Kemikvesta“specialistai padės pasirinkti pačias efektyviausias grindų plovimo, šlifavimo, poliravimo, sauso ar drėgno valymo mašinas. Nuoma, pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Kodėl mus vertina klientai:

Kokybė

Mašinų naudojimo ir aptarnavimo paprastumas

Pristatymo laikas

Valymo priemonių asortimentas

Konsultacijos bei pagalba

GRINDŲ SLIDUMĄ SUMAŽINANTI SISTEMA "SLIDEX" - Sistema "SLIDEX" - priemonė mineralinių ir emaliuotų paviršių slidumui mažinti. Tai paslydimų ir galimų kritimų bei susižalojimų esant slidžioms grindims problemos sprendimas daugeliui metų į priekį. "SLIDEX" naudojamas profesionaliam marmuro, granito, akmens masės, natūralaus akmens, “Teraco”, keramikinių bei glazūruotų plytelių, betono, emaliuotų ar porcelianinių paviršių padengimui, siekiant sumažinti šių paviršių slidumą net iki 300%

DuPont™ Sontara® NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS ŠLUOSTĖS - šlapios, sausos ar drėgnos, DuPont™ Sontara EC® šluostės yra universalesnės lyginant su įprastomis medžiaginėmis šluostėmis, stipresnės ir ilgiau tarnauja lyginant su popierinėmis šluostėmis bei pigesnės naudoti, nei kitų dviejų rūšių produktai. Jos gaminamos griežtai prižiūrint visą gamybos procesą, užtikrinant jų matmenų vienodumą ir vienodą įpakavimą – pranašumus, kurių Jūs tikitės sulaukti iš DuPont™ pajusite iškart. DuPont™ Sontara EC® medžiaga yra tvirta ir atspari ilgalaikei trinčiai ir tirpikliams, savo sudėtyje neturi rišamųjų medžiagų ir klijų, beveik nesivelia ir sugeria didelius vandens, alyvos bei tirpiklių kiekius.

DuPont™ Sontara EC® šluostės idealiai tinka naudoti maisto pramonės, farmacijos, medicinos, elektronikos, aviacijos, gamybos, dažymo, automobilių ir mašinų remonto, spaudos, grafinio meno ir kt. srityse.

KEMIKVESTA, UAB FILIALAI:

VILNIUS: Savanorių pr. 187 (2 aukštas); Tel.: 8 5 2723097; Faks.: 8 5 2784523; Mob.: 8 699 82468

KLAIPĖDA: Tel.: 8 37 264251; Faks.: 8 37 406903; Mob.: 8 685 03037

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Valikliai, plovikliai, valymo priemonės, plovimo priemonės, skystas muilas, rankų pasta, pasta rankoms, šampūnas kilimams, šampūnas automobiliams, vaškas, indaplovėms, indaplovių, valymas, dezinfektantai, dezinfekcija, maisto pramonė, maisto pramonei, higienos programa, popieriniai rankšluosčiai, tualetinis popierius, popierius, servetėlės, laikikliai, higiena, apranga, vienkartinė higieninė apranga, chalatai, kepuraitės, prijuostės, antrankoviai, antbačiai, vinilo, vinilinės, nitrilo, nitrilinės, latekso, lateksinės, pirštinės, konsultacijos, konsultavimas, personalo mokymas, personalo mokymai, tualetasPasidalink: