ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


jung-vilnius-uab-logotipas

JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos

Adresas:
Senasis Ukmergės kel.12, Užubalių k., Avižienių sen., LT-14302, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 111792793
PVM kodas: LT117927917

Tel. Nr.: (8 5) 236 1919
Faks.: (8 5) 236 1917

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.jung.de/lt
Tinklalapis: www.facebook.com/JUNG.Vilnius


JUNG VILNIUS, UAB VEIKLA: jungikliai ir apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, „JUNG“ radijo sistemos, telefonspynės,  sensoriniai jungikliai, LED apšvietimo sistemos, šviesos reguliatoriai, higrometrai, biometrinio identifikavimo sistemos, automatiniai lubų jungikliai, patalpos valdikliai, vidaus ir lauko žaliuzių valdymo sistemos, temperatūros valdymo sistemos, „JUNG Bus“, protingos namų muzikos sistemos, jungčių sistemos, įeigos kontrolės sistemos, pagalbos skambučio sistemos, programinės įrangos produktai, ligoninių instaliacijos, tarptautinių standartų lizdai. Visi gaminiai pasižymi dizaino įvairove ir techninių sprendimų gausa, leidžiančia patenkinti visus šiuolaikinės elektros instaliacijos poreikius.

Vokietijos bendrovė „Albrecht Jung GmbH & Co“ – tai šimtametes tradicijas puoselėjanti elektros instaliacijos gaminių ir sistemų gamintoja. „JUNG“ vardas bei prekės ženklas populiarus ir pasaulyje pripažįstamas kaip vienas elektros instaliacijos gaminių rinkos lyderių.

„JUNG“ įmonė buvo įsteigta 1912 m. Šalksmiūlės miestelyje, Zauerlando krašte, ir veikia čia iki šių dienų. Čia tebėra įsikūrusi įmonės administracija, projektavimo skyrius, įrankių gamybos, kištukinių lizdų gamybos, metalo apdirbimo  cechai, pardavimo skyrius ir mokymo centras. 1941 m. metais Liūnene įsteigtas „JUNG“ įmonės filialas tapo pilnaverte gamykla. 25 000 m² ploto teritorijoje išsidėstę ne tik modernūs gamybos cechai, bet pastatytas ir sandėlis su aukštuminiais stelažais, veikia logistikos skyrius. 2011 m. pavasarį, įmonė „JUNG“ pirmoji iš šio regiono elektros instaliavimo prietaisų ir sistemų gamintojų gavo sertifikuotą kilmės ženklą „Made in Germany“.

Bendrovės produktų paletę sudaro daugiau kaip 7000 skirtingų gaminių. Produktai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno, aliuminio, duroplasto, stiklo, žalvario ir kt. Daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių įsteigtos dukterines įmonės ir atstovybės aprūpina vartotojus pageidaujama „JUNG“ produkcija ir teikia visapusiško serviso paslaugas.

Viena iš „Albrecht Jung GmbH & Co“ dukterinių įmonių „JUNG Vilnius“ Lietuvoje veikia nuo 2003 metų gruodžio 3 dienos. Pagrindinė jos veikla – „JUNG“ produkcijos platinimas Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Moldavijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kaukazo šalyse, Kazachstane, Uzbekijoje ir Kirgizijoje.

Siekdami maksimaliai sutrumpinti tiekimo laiką „JUNG Vilnius“ sandėlyje laikome nemenkas populiariausių „JUNG“ gaminių atsargas – nuo standartinių iki prabangaus dizaino jungiklių ir vadinamojo protingo namo valdymo elementų.

2013 m. UAB „JUNG Vilnius“ biure buvo įsteigtas sertifikuotas KNX mokymų centras, rengiantis KNX kursus. Įmonės mokymo centre reguliariai mokomi aptarnaujamo regiono šalių specialistai.  Šie kursai skirti sistemų diegėjams, inžinieriams ir architektams, norintiems įgyti pagrindinių žinių apšvietimo sistemų, žaliuzių ir radiobanginio valdymo bei KNX temomis. „JUNG VILNIUS“ biure visuomet laukiami projektuotojai, architektai, dizaineriai, diegėjai ir patys vartotojai. Ekspozicijų salėje galima pamatyti produkcijos pavyzdžius, susipažinti su „JUNG“ gaminių įvairove, funkcijomis bei kokybe. Nemokamai aprūpiname katalogais, stendais ir produkcijos pavyzdžiais.

Lietuvoje „JUNG“ produktais prekiauja įmonės dirbančios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose: UAB „Elektrobalt“, UAB „Elstila“, UAB „Dogas“, UAB „Ardena“ ir kt.

Protingų namų sistemas diegia: UAB „Šviesos Studija“, UAB „Penki Kontinentai“, UAB „Elektros zona“ ir kt.

JUNG VILNIUS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Protingos namų sistemos KNX. Protingas namas – tai išmani sistema, apjungianti ir valdanti visus elektrinius namų prietaisus. Šis bendras inžinerinių sistemų valdymas yra ne tik patogesnis, tačiau taip pat taupesnis bei saugesnis. Universalus ir sumanus pastato inžinerinės įrangos valdymas naudojant pažangią KNX sistemą, kurios paskirtis – sudaryti sąlygas patogiai ir efektyviai  valdyti gyvenamųjų ir darbo patalpų įrangą atsižvelgiant į individualius gyventojų poreikius ir pageidavimus, nepamirštant tokių aspektų kaip komfortas, saugumas, ekonomiškumas, energetinis efektyvumas ir reprezentatyvumas. KNX technologija suteikia galimybę sujungti apšvietimo, šildymo, oro kondicionavimo, daugialypės terpės ir saugos ir kt. įrangą į centralizuotą valdymo sistemą ir patogiai  ją valdyti.

eNet – elektros instaliacijos atnaujinimas ar funkcijų išplėtimas radijo bangomis veikiančiais prietaisais. eNet – tai dvipusė 868,3 MHz dažnio radijo  bangomis veikianti sistema. Ji garantuoja patikimą ryšį radijo bangomis su tiesioginiu grįžtamuoju ryšiu. Šios inžinerinės pastatų įrangos automatizavimo sistemos privalumai yra nesudėtingas diegimas ir modernizavimas, paprastas ir lankstus naudojimas ir galimybė ją integruoti į kitas jau esančias „JUNG“ įrangos valdymo sistemas. Kiti šios sistemos pliusai – galimybė naudotojui patogiai grafiškai atvaizduoti duomenis ir sistemos programinės įrangos naujinimas.

Funkcijų gausa mažiausioje erdvėje su „JUNG Bus“ dvilaide 24 voltų sistema. Kompaktiški mygtukiniai jungikliai, prijungiami dviem laidais, kuriais perduodamas „JUNG Bus“ sistemos valdymo signalas, leidžia mėgautis didele funkcijų įvairove: vienu mygtuko paspaudimu valdyti apšvietimą,  vidaus ir lauko žaliuzes. Patikimą, ekonomišką ir lanksčią „JUNG Bus“ dvilaidę 24 V sistemą galima naudoti bute, name ir didesniuose objektuose nepriklausomai nuo to, ar pastatas jau pastatytas, ar dar statomas. Ją bet kada galima išplėsti.

Šviesos jungimo ir reguliavimo sprendimai suteikiantys būstui derantį apšvietimą. Su paprastais „JUNG“ sprendimais galite rinktis, kokiu būdu norėtumėte valdyti apšvietimą. Nesvarbu, ar rankiniu, ar automatiniu būdu, ar su radijo ryšiu, ar su KNX: su „JUNG“ visada rasite tinkamą techninį sprendimą savo poreikiams.

Vidaus ir lauko žaliuzių valdymo sprendimai. Su mygtukais arba pagal „grafiką“ su radijo ryšiu, arba įtraukus į KNX namo valdymo sistemą: paprastai ir patogiai reguliuokite su šiuolaikine technika užtamsinimą pagal savo individualius poreikius.

Temperatūros ir kambario klimato kontrolės sprendimai. Ideali patalpos temperatūra labai priklauso nuo asmeninių pojūčių, nes Jums tinkanti temperatūra sukuria jaukumo pojūtį. Be to, lankstus šildymo, vėdinimo ir vėsinimo reguliavimas užtikrina sveiką klimatą patalpoje, o ir energijos taupymo aspektu su šildymo ir klimato reguliavimu pagal poreikius galite tik laimėti.

Muzika – dailus dizainas ir puiki garso kokybė. Ir muzikos mėgėjams „JUNG turi ką pasiūlyti! Kad ir kurį prietaisą rinktumėtės – „JUNG“ radiją, muzikos centrą su laikikliu MP3 grotuvui, iPod ar iPhone – įspūdingas garsas garantuotas. O ir akims tikras malonumas: į sieną montuojami jungiklio dizaino prietaisai yra elegantiški, neužima daug vietos ir labai patogūs naudotis.

Sprendimai didesniam saugumui. Tiek darbe, tiek namuose turime jaustis saugiai! Svarbu ne tik  gerai apgalvota informavimo apie galimą pavojų sistema, bet ir galimybė saugiai  orientuotis aplinkoje. Judesio jutikliai, įjungiantys apšvietimą tamsiose sklypo ar pastato vietose, tik vienas iš prietaisų, gerokai sumažinančių nelaimingų atsitikimų riziką.

Telefonspynių sprendimai. „JUNG“ jungiklių dizaino telefonspynės individualiems ir daugiabučiams namams. Su „JUNG“ pasikalbėjimo įrenginiais ryšys prie įėjimo durų tampa ypač paprastu ir patogiu. Inovatyvūs sprendimai, intuityvus valdymas ir dizaino įvairovė užtikrins, kad gyventojai ir svečiai prie durų galėtų puikiai susikalbėti! Tiek individualiam, tiek daugiabučiam namui ar verslo objektui: kiekvienam poreikiui „JUNG“ turi tinkamą sprendimą.

Jungtys multimedijų komponentams, į elektros tinklą jungiamiems prietaisams. Telefonas, kompiuteris, spausdintuvas, HiFi ir TV aparatūra: visiems šiems komponentams reikalingos tinkančios jungtys. Namie, biure arba viešbučio kambaryje – apgalvotos jungčių sistemos prietaisams ir multimedijų komponentams suteikia patogumo, lankstumo ir tvarkos. Pagamintos pagal „JUNG“ jungiklių dizainą, jos harmoningai integruojasi į visą kitą elektros instaliaciją.

Viešbučių instaliacijos. Funkcionalumas ir dizaino įvairovė: pažangios technologijos, valdymo patogumas ir estetiška išvaizda. „JUNG“ siūlo sprendimus, atitinkančius specifinius aukštus šiuolaikinio viešbučių verslo reikalavimus. Funkcionalumas ir dizaino įvairovė: pažangios technologijos, valdymo patogumas ir estetiška išvaizda.

Ligoninių instaliacijos. Specialūs „JUNG“ prietaisai, skirti ligoninėms, klinikoms ir slaugos namams atitinka ypatingai aukštus funkcionalumo ir higienos reikalavimus, keliamus medicininės paskirties pastatų įrangai.

Individualiai parinkti sprendimai objektų statybai. Kiekvienas pastatas su savo funkcija ir architektūra kelia specifinius reikalavimus elektros instaliacijai. „JUNG“ laiko savo užduotimi įvykdyti šiuos reikalavimus su savo šiuolaikiniais jungikliais ir sistemomis – tiek dėl funkcionalumo, tiek ir ir dėl valdymo patogumo bei dizaino įvairovės.

Dūmų detektoriai. „JUNG“ dūmų detektorius yra gyvybės gelbėtojas su ypatingomis savybėmis, suteikiantis Jums daugiau saugumo ir patogumo.

Durų ir pastatų komunikacijos sistemos „Siedle“. „Siedle“ gamina viską, ko reikia bendravimui pastate ir aplink jį. Sistemos patenkina aukščiausius kokybės, dizaino ir ilgaamžiškumo reikalavimus. Furtvangene (Švarcvaldas) įsteigta bendrovė veikia jau daugiau nei 260 metų. Viskas, ko reikia įėjimui, estetiškai ir funkciškai puikiai suderinta. Nuo pašto dėžutės ir durų domofono sistemų iki įėjimo kontrolės. Kelios dizaino linijos ir neprilygstama apipavidalinimų įvairovė.

„Plug + go“ iš anksto sukomplektuoti gaminiai paprastam, greitam ir švariam montavimui balduose ar tuščiavidurių sienų sistemose. Dėl „JUNG“ modulinės sistemos „Plug & Go“ potinkinės sistemos kombinacijos gali būti individualiai parinktos ir greitai instaliuotos. Sistemos idealiai tinka naudoti viešbučiuose ir biuruose, kur patalpų įrengimas yra pasikartojantis procesas. Tokiu būdu galima greitai ir nebrangiai įrengti elektros instaliaciją, prireikus ją pritaikyti pagal poreikius ar pakeisti.„ Plug + go“ supaprastina elektros montuotojų darbą, o architektams ir investuotojams ji užtikrina projekto įgyvendinimą, nes galima patikimai apskaičiuoti darbo terminus ir sąnaudas.

Aukščiausios klasės įranga jachtoms. Naudojant „JUNG“ sprendimus, unikalūs inžineriniai pasiekimai pritaikomi ir atviroje jūroje. Įrengdami jachtą galėsite pasikliauti išskirtiniu dizainu ir patirtimi sisteminių technologijų srityje. Įmonė „JUNG“ ilgus metus padeda jachtų statyba užsiimantiems partneriams, perteikdama jiems savo išmanymą jungiklių dizaino ir elektros instaliacijos srityse

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

JUNG Vilnius, jung, jungiklis, jungikliai, šviesos diodai, LED, KNX, EIB, Smarthome, Protingas namas, Smarthouse, protingos namo sistemos, rozetė, kištukinis lizdas, AS500, Acreation, LS990, Smart remote, smart control, FAP, pagaminta Vokietijoje, sistemos, protingo namo sistemų įranga, valdymo sistemos, metaliniai jungikliai, svalvoti jungikliai, sensoriniai jungikliai, antibakteriniai jungikliai, automatiniai jungikliai, šviesos reguliatoriai, protingo namo sistemų diegimas, domofonas, telefonspynė, JUNG radijo sistema, sensorinis jungiklis, LED apšvietimo sistema, šviesos diodais, universalus dvigubas šviesos reguliatorius, higrometras, biometrinio identifikavimo sistema, automatinis lubų jungiklis, KNX protingas namas, spalvotas lietimui jautrus ekranas, radiobanginis valdymas, metaliniai jungikliai, nerūdijančio plieno jungikliai, kištukiniai lizdai, plieno jungikliai, aliuminio jungikliai, apšvietimas, apšvietimo sistemos, apšvietimo valdymas, apšvietimo valdymo sistemos, automatizuotos namų valdymo sistemos, automatizuotos pastatų valdymo sistemos, pastatų automatika, apšvietimo automatika, šviesa, šviesos kontrolė, patalpų apšvietimo valdymas, automatizuotas apšvietimas

  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos
  • JUNG VILNIUS, UAB - jungikliai, apšvietimo valdymo sistemos, protingo namo sistemos, KNX sistema, radiobanginio valdymo sistemos, radijo sistemos


ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Šešiolikmetis tapo jauniausiu diplomuotu protingo namo sistemos specialistu: Šiandien be tokių sprendimų jau sunkiai išgyventume Šešiolikmetis tapo jauniausiu diplomuotu protingo namo sistemos specialistu: Šiandien be tokių sprendimų jau sunkiai išgyventumeĮ išmaniausiojo šalyje statusą pretenduojantis biuras viduje įrengė tikrą butą: išmėginti naujausias technologijas kviečiami visi norintys Į išmaniausiojo šalyje statusą pretenduojantis biuras viduje įrengė tikrą butą: išmėginti naujausias technologijas kviečiami visi norintysIšmanioji programėlė JUNG Ar-Studio – pamatykite jungiklį ant savo sienos per kelias akimirkas Išmanioji programėlė JUNG Ar-Studio – pamatykite jungiklį ant savo sienos per kelias akimirkasSavo istoriją pasaulinei auditorijai pirmąkart pasakos lietuvių architektė: Norėčiau pamatyti, kaip miestus kuria dirbtinis intelektas Savo istoriją pasaulinei auditorijai pirmąkart pasakos lietuvių architektė: Norėčiau pamatyti, kaip miestus kuria dirbtinis intelektasŠildymo sezonas jau čia: kokie sprendimai padės šildymą kontroliuoti efektyviai, o sienų neapkrauti skirtingo dizaino valdikliais? Šildymo sezonas jau čia: kokie sprendimai padės šildymą kontroliuoti efektyviai, o sienų neapkrauti skirtingo dizaino valdikliais?Išmaniųjų namų technologijos muziejuose: 8 pastatai įkvėpimui Išmaniųjų namų technologijos muziejuose: 8 pastatai įkvėpimuiKuriate svajonių namus? Pasitelkite išmaniąsias programėles, kurios padės pasiekti tikslą lengviau Kuriate svajonių namus? Pasitelkite išmaniąsias programėles, kurios padės pasiekti tikslą lengviauŠviesos jungikliai: kaip išsirinkti ir apie kokias funkcijas verta pagalvoti? Šviesos jungikliai: kaip išsirinkti ir apie kokias funkcijas verta pagalvoti?Dūmų detektoriai – kiek daugiau nei pusės Lietuvos gyventojų namuose Dūmų detektoriai – kiek daugiau nei pusės Lietuvos gyventojų namuose„Išjungti“ žmogui kenksmingus organizmus galima ir šviesos jungikliu? „Išjungti“ žmogui kenksmingus organizmus galima ir šviesos jungikliu?Nuo popierinių brėžinių iki informacinio modeliavimo: kaip namai kuriami XXI amžiuje Nuo popierinių brėžinių iki informacinio modeliavimo: kaip namai kuriami XXI amžiujeNaujos JUNG jungiklių serijos A Flow ir A 550 – nuo jaunatviško dvelksmo iki solidaus minimalizmo Naujos JUNG jungiklių serijos A Flow ir A 550 – nuo jaunatviško dvelksmo iki solidaus minimalizmoIgnas Rėksnys: Gyventi protingame name yra tiesiog įdomiau Ignas Rėksnys: Gyventi protingame name yra tiesiog įdomiau15 metų daugiabučių renovacijos: sienos šiltinamos, tačiau iki protingo namo dar toli 15 metų daugiabučių renovacijos: sienos šiltinamos, tačiau iki protingo namo dar toliNaujos tendencijos protingo būsto sektoriuje: jungti technologijas ir estetiką vis dažniau imasi moterys Naujos tendencijos protingo būsto sektoriuje: jungti technologijas ir estetiką vis dažniau imasi moterysParodoje RESTA pristatytos naujovės – dominavo prie žmogaus prisitaikančios detalės Parodoje RESTA pristatytos naujovės – dominavo prie žmogaus prisitaikančios detalėsNaujakuriams siūlo būdą, kaip sutaupyti laiko: pristatomas virtualus namų elektros prietaisų konfigūratorius Naujakuriams siūlo būdą, kaip sutaupyti laiko: pristatomas virtualus namų elektros prietaisų konfigūratoriusAr šiuolaikinės technologijos gali padėti vaikams išsaugoti gerą regėjimą? Ar šiuolaikinės technologijos gali padėti vaikams išsaugoti gerą regėjimą?JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyneKaip sukurti namų erdvę, kurioje vaikas pats norėtų mokytis? Kaip sukurti namų erdvę, kurioje vaikas pats norėtų mokytis?Žvilgsnis pro A. Kuzmickaitės studijos duris: dėmesį kausto kūriniai ir ryškios interjero detalės Žvilgsnis pro A. Kuzmickaitės studijos duris: dėmesį kausto kūriniai ir ryškios interjero detalėsVaiko kambarys – kaip sukurti gražią ir saugią erdvę Vaiko kambarys – kaip sukurti gražią ir saugią erdvęNaujausios protingų namų tendencijos: jau netrukus „susikalbėsime“, tik ar lietuviškai? Naujausios protingų namų tendencijos: jau netrukus „susikalbėsime“, tik ar lietuviškai?Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinama Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinamaAr lietuviai laikysis reikalavimo įsirengti dūmų detektorius? Nuo saugumo priemonės atgraso net stilius Ar lietuviai laikysis reikalavimo įsirengti dūmų detektorius? Nuo saugumo priemonės atgraso net stiliusEstų ar lietuvių – kurios šalies garsenybės sukūrė gražesnius jungiklius? Estų ar lietuvių – kurios šalies garsenybės sukūrė gražesnius jungiklius?Būsto dalis, kuri pirmoji pasitiks svečius ne tik per Kalėdas Būsto dalis, kuri pirmoji pasitiks svečius ne tik per KalėdasViešbučių interjero idėjos, kurios tiks ir jūsų namuose Viešbučių interjero idėjos, kurios tiks ir jūsų namuoseKokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų? Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų?JUNG žengia į BIM statybos skaitmeninėje erdvėje erą JUNG žengia į BIM statybos skaitmeninėje erdvėje erąĮsibėgėjęs šildymo sezonas: kaip padėti vis dirglesnei odai? O gal įtariate, kad jūsų sloga – ne dėl peršalimo? Įsibėgėjęs šildymo sezonas: kaip padėti vis dirglesnei odai? O gal įtariate, kad jūsų sloga – ne dėl peršalimo?Elektriko patarimai savarankiškoms moterims arba Ties kuriuo rozetės keitimo etapu jums prireiks specialisto? Elektriko patarimai savarankiškoms moterims arba Ties kuriuo rozetės keitimo etapu jums prireiks specialisto?A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė ir I. Prunskaitė pristatė vardines jungiklių kolekcijas A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė ir I. Prunskaitė pristatė vardines jungiklių kolekcijasKūrybinių dirbtuvių užkulisiai: A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė ir I. Prunskaitė dalyvavo išskirtiniame interjero projekte Kūrybinių dirbtuvių užkulisiai: A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė ir I. Prunskaitė dalyvavo išskirtiniame interjero projekteTaisyklė, kuria A. Kuzmickaitė vadovaujasi ir namuose, ir spintoje Taisyklė, kuria A. Kuzmickaitė vadovaujasi ir namuose, ir spintojePamatykite pirmi, kaip atrodo vardinės A. Kuzmickaitės, I. Stonkuvienės ir I. Prunskaitės jungiklių kolekcijos Pamatykite pirmi, kaip atrodo vardinės A. Kuzmickaitės, I. Stonkuvienės ir I. Prunskaitės jungiklių kolekcijosI. Prunskaitė: Viena didžiausių lietuvių fobijų – ryškios spalvos interjere I. Prunskaitė: Viena didžiausių lietuvių fobijų – ryškios spalvos interjereI. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytį I. Stonkuvienė: Vyras namuose pastebi kiekvieną pokytįGarsios šalies kūrėjos nusitaikė į nematomas namų interjero detales Garsios šalies kūrėjos nusitaikė į nematomas namų interjero detalesManipuliacija apšvietimu, arba ką daryti, kad biologinis laikrodis neužmigdytų žiemos miegu? Manipuliacija apšvietimu, arba ką daryti, kad biologinis laikrodis neužmigdytų žiemos miegu?Dievas slypi detalėse arba kokias namų interjero smulkmenas nepelnytai pamirštame? Dievas slypi detalėse arba kokias namų interjero smulkmenas nepelnytai pamirštame?Protingo namo šeimininko portretas: kuo lietuviai skiriasi nuo latvių ir estų? Protingo namo šeimininko portretas: kuo lietuviai skiriasi nuo latvių ir estų?4 situacijos, kai vaikų priežiūrą galima patikėti protingam namui, arba Protingas namas prieš auklę? 4 situacijos, kai vaikų priežiūrą galima patikėti protingam namui, arba Protingas namas prieš auklę?Išmanieji namai: kokie mitai sklando apie juos ir jų savininkus? Išmanieji namai: kokie mitai sklando apie juos ir jų savininkus?Naujos durų ir pastatų komunikacijos tradicijos atkeliauja iš Vokietijos Naujos durų ir pastatų komunikacijos tradicijos atkeliauja iš Vokietijos5 dizainerio patarimai: kaip rinktis telefonspynę, kad ji nesugadintų namo eksterjero? 5 dizainerio patarimai: kaip rinktis telefonspynę, kad ji nesugadintų namo eksterjero?BIM statybas perkelia į skaitmeninę erdvę BIM statybas perkelia į skaitmeninę erdvęDurų ir pastatų komunikacijos sistemos SIEDLE: Išskirtinai Lietuvai skirta JUNG Vilnius veikla Durų ir pastatų komunikacijos sistemos SIEDLE: Išskirtinai Lietuvai skirta JUNG Vilnius veiklaPirmadienio sindromas: į kokius namus jis niekada neužsuks? Pirmadienio sindromas: į kokius namus jis niekada neužsuks?„Išjungti“ bakterijų platinimo pavojų galima ir... šviesos jungikliu?! „Išjungti“ bakterijų platinimo pavojų galima ir... šviesos jungikliu?!Išmanioji šviesa: svarbu ne ar veikia, o KAIP veikia Išmanioji šviesa: svarbu ne ar veikia, o KAIP veikiaIšmanieji namai: ką jie gali atskleisti apie savo šeimininkus? Išmanieji namai: ką jie gali atskleisti apie savo šeimininkus?5 būdai, kaip išmanusis namas taupo jūsų pinigus žiemą 5 būdai, kaip išmanusis namas taupo jūsų pinigus žiemąKNX mokymų centras sėkmingai mažina išmaniųjų būstų specialistų stygių KNX mokymų centras sėkmingai mažina išmaniųjų būstų specialistų stygiųIšmanioji sodyba, arba Kaip gyvenimą šimtametėje troboje padaryti komfortiškesniu? Išmanioji sodyba, arba Kaip gyvenimą šimtametėje troboje padaryti komfortiškesniu?Išmaniosios sistemos sename bute, nedarant remonto – misija įmanoma! Išmaniosios sistemos sename bute, nedarant remonto – misija įmanoma!Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimaiKą turi žinoti kiekvienas, ketinantis įsirengti išmaniuosius namus? Ką turi žinoti kiekvienas, ketinantis įsirengti išmaniuosius namus?Sklaidome mitus: ar išmanieji namai gali išprotėti ir net nužudyti? Sklaidome mitus: ar išmanieji namai gali išprotėti ir net nužudyti?Šiuolaikinio apšvietimo galimybės, arba Ko iki šiol nežinojome apie šviesą mūsų namuose? Šiuolaikinio apšvietimo galimybės, arba Ko iki šiol nežinojome apie šviesą mūsų namuose?Saugumas išmaniuose namuose: apdraus ir nuo nelaimingo atsitiktinumo, ir nuo žioplumo Saugumas išmaniuose namuose: apdraus ir nuo nelaimingo atsitiktinumo, ir nuo žioplumoJūsų išmanusis būstas – patogus kaip jūsų pirštinė Jūsų išmanusis būstas – patogus kaip jūsų pirštinėGriauname / patvirtiname mitą: ar mažas būstas gali būti išmanus? arba Per kiek laiko atsipirks jūsų televizorius? Griauname / patvirtiname mitą: ar mažas būstas gali būti išmanus? arba Per kiek laiko atsipirks jūsų televizorius?Gyvenimas išmaniuose namuose - daugiau komforto visai šeimai Gyvenimas išmaniuose namuose - daugiau komforto visai šeimaiŠviesos jungiklis jūsų namuose: paslėpti ar išryškinti? Šviesos jungiklis jūsų namuose: paslėpti ar išryškinti?Šildymo sezono problemos: kurias iš jų padės išspręsti išmanieji namai? Šildymo sezono problemos: kurias iš jų padės išspręsti išmanieji namai?Kaip išmanieji namai padės ruoštis Kalėdoms Kaip išmanieji namai padės ruoštis KalėdomsGrojantis jungiklis - kas tai?! JUNG muzikos centras ir radijas Grojantis jungiklis - kas tai?! JUNG muzikos centras ir radijasŽalvariniai jungikliai JUNG LS 990 - puikus rafinuotumo ir stiliaus derinys Žalvariniai jungikliai JUNG LS 990 - puikus rafinuotumo ir stiliaus derinysProtingo namo sistemos JUNG KNX privačiuose ir viešuose pastatuose Protingo namo sistemos JUNG KNX privačiuose ir viešuose pastatuose


Žymės:
Pasidalink: