apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne

JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne

Siekiant komforto, norint sutaupyti laiko bei energijos buities darbams, šiuolaikiniuose namuose daugėja įvairių prietaisų ir modernių įrenginių. Jie išties palengvina kasdienybę, namų priežiūrą ir suteikia naujų galimybių dirbti, bendrauti ar pramogauti.

Visgi laidų raizgalynė tiek įsirenginėjant būstą, tiek vėliau kaupiantis daiktams, tampa galvos skausmu ne vienam namų šeimininkui. Automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centras „JUNG Vilnius“ siūlo problemą spręsti iš esmės.

Ne viena įmonė ieškojo būdų, kaip kaip suvaldyti daugybę skirtingų gamintojų kroviklių, perjungiklių ar srovę reguliuojančių įrenginių, kaip neapsikrauti prailgintuvais. Rinkoje siūlomos įvairios dėžutės ar kiti įrenginiai laidams slėpti. Tačiau klausimas išlieka – kur paslėpti dėžutes?

Kompaktiški sprendimai – nauji gaminiai iš „JUNG“

Virtuvėje ir vonioje įtaisę į sieną montuojamą radiją net ir ruošdami pietus ar maudydamiesi galėsite klausytis mėgstamos muzikos. „JUNG“ jungiklio dizaino mobiliųjų prietaisų USB įkroviklis leis pamiršti laidų raizgalynę. Pagaliau tvarkingai ir stilingai atrodys ir turimų daugialypės terpės prietaisų jungtys – jas galėsite montuoti visur ir kaip panorėję. Šie nauji „JUNG“ konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti.

Kiekvienuose namuose yra daugybė elektra įkraunamų įrenginių, taigi ant kiekvienos sienos reikalinga dvigubi, trigubi kištukiniai lizdai. Pastarieji padeda išvengti per grindis nusidriekusios laidų raizgalynės. Siekdami darnaus ir estetiško vaizdo, jungiklius rinkitės atsakingai: pagal spalvą, dizainą, interjero visumą.

Nematomi laidai

Multimedijų komponentų jungčių sistema sujungia analoginius, skaitmeninius ir mobiliuosius multimedijų prietaisus. Galėsite pamiršti kabelių chaosą savo namuose! Telefonas, kompiuteris, spausdintuvas, HiFi ir TV aparatūra – visiems šiems komponentams reikalingos tinkančios jungtys.

Jungčių sistemos prietaisams ir multimedijų komponentams, pagamintos pagal JUNG jungiklių dizainą, harmoningai integruojasi į visą kitą elektros instaliaciją. „JUNG“ siūlo protingų jungčių sprendimų gamą – nuo paprastos jungties namams iki kompleksinės įrangos kontorai.

„JUNG“ multimedijų komponentų jungčių sistema padeda išdėlioti prietaisus pageidaujamose vietose, sujungti ir derinti juos ten, kur yra reikalingi. Kabeliai sujungiami sienoje, tad neblaško dėmesio ir negadina interjero. A, CD ir LS serijų dizaino rėmeliai padeda derinti jungtis. Stilingi, pageidaujamos spalvos jungiklių rėmeliai gali ne tik padėti palaikyti tvarką, bet ir tapti interjero puošmena ar moderniu akcentu.

Jungikliai – viena iš nedaugelio interjero detalių, kuri taip dažnai liečiama rankomis. Todėl jie turėtų būti ne tik malonūs liesti, bet ir kokybiški. „JUNG“ jungikliai dažomi aukščiausios kokybės dažais, pasižymi ilgaamžiškumu.

Elegantiškas išmanusis radijas – gerai namų atmosferai sukurti

„JUNG“ jungiklių dizaino į sieną montuojamas išmanusis radijas akį traukia intuityviai valdomu juodos ar baltos spalvos liečiamu ekranu. Jame specialiais mygtukais įjungiamos mėgstamiausios radijo stotys, žadintuvo, miego laikmačio ir kitos funkcijos.

Ekrano ir mygtukų ryškumą galima reguliuoti, atsižvelgiant į aplinkybes (veikiantį radiją ar nakties režimą). Šis radijas netrikdys miego ir įmontuotas greta lovos. RDS funkcija, išorinių šaltinių prijungimo ir papildomo valdymo jungtys dar labiau praplečia funkcines prietaiso galimybes. Išmanusis puikaus stereo garso radijas niekuo nesiskiria nuo patrauklaus dizaino „JUNG“ jungiklių. Puikios kokybės garsą užtikrina speciali „bass reflex“ technologija.

Užpildyti namus muzika padės ir į sieną montuojamas „Bluetooth“ ryšio įrenginys. Šis gaminys bevieliu būdu („Bluetooth“ protokolu, kurį palaiko visi šiuolaikiniai telefonai ir planšetiniai kompiuteriai) gauna muziką iš telefono ar MP3 grotuvo ir groja per prijungtas kolonėles. Liečiamame įrenginio ekrane galima valdyti muzikos garsą, pasirinkti kitą dainą, sustabdyti ir pan., net jei telefonas yra toliau. Sujungus įrenginį su „JUNG“ kolonėlėmis, išgaunamas dar kokybiškesnis garsas.

JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne

Dviejų mobiliųjų įkrovimas su USB jungtimi

Praktiškus, kompaktiškus ir šiuolaikiškus sprendimus „JUNG Vilnius“ siūlo ir išmaniajam telefonui bei kitiems mobiliems įrenginiams. USB įkrovos stotelėje galėsite vienu metu įkrauti du savo mobiliuosius prietaisus su USB jungtimi Įkrovos stotelę galima sumontuoti vietoj seno kištukinio lizdo. Ji tinka iPhone, skaitmeninei kamerai lygiai taip pat, kaip ir žaidimų kolonėlei bei MP3 grotuvui.

JUNG sprendimai moderniems namams – atsisveikinkite su laidų raizgalyne

Protingas pasirinkimas

Inovatyvūs ir veiksmingi „JUNG“ gaminiai padės išvengti laidų raizgalynės ir leis kurti akiai malonų, estetišką namų interjerą. Kuo mažiau laidų, tuo paprastesni ir lengviau, greičiau įveikiami buities darbai: paprasčiau tvarkyti kambarius, plauti grindis ar valyti dulkes. Naudodami jungiklius ir jungčių sistemas galėsite sukurti tvarkingų namų įspūdį bei palaikyti tvarką.

JUNG VILNIUS, UAB

Daugiau informacijos:

JUNG VILNIUS, UAB infopuslapis

Pasidalink: