ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


infantas-uab-logotipas

INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai

Adresas:
V.Putvinskio g. 12-1, LT-47412, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133907440
PVM kodas: LT339074418

Tel. Nr.: (8 37) 42 2522
Mob. Nr.: 8 686 38 522
Faks.: (8 37) 76 5118

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.infantas.lt

Filialai: KAUNAS

INFANTAS, UAB VEIKLA: stogų ir sienų dangos, „RUUKKI EXPRESS“ skubūs skardos lankstymo darbai. „RUUKKI“ plieninės sienų ir stogų dangos, lietaus nuvedimo sistemos, „RHEINZINK“ stogų ir sienų dangos, „VELUX“ stogo langai. Konsultacijos ir projektiniai medžiagų paskaičiavimai.

UAB „Infantas“ specializuojasi plieninių stogų ir sienų dangų pardavimo srityje, lankstinių lankstymu iš skardos. Ilgalaikė įmonės patirtis, nuo 1994 m., leidžia Jums pasiūlyti laiko patikrintas ir išbandytas aukštos kokybės medžiagas.

UAB „Infantas" siūlo:

● „RUUKKI EXPRESS“ PASLAUGAS. Skubūs skardos lankstymo darbai, vienetinių gaminių iki 4 m ilgio lankstymas, lygios skardos lakštų karpymas, tiesiai iš sandėlio prekyba skarda, jos gaminiais ir lietaus nuvedimo sistema.

Klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas jo poreikius atitinkantis gaminys, bet ir visas aptarnavimo bei sprendimų kompleksas. Pageidaujamas objektas – stogas, fasadas ar pan. – iš pradžių išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos išlaidos, sudaroma sąmata, o tuomet per trumpiausią įmanomą laiką pristatomos reikalingos medžiagos, kurios, esant poreikiui, gali būti ir sumontuojamos. Užsakovas maksimaliai greitai gauna galutinį norimą rezultatą – kokybiškus bei tikslių matmenų skardos lankstinius.

● „RUUKKI“ PRODUKCIJĄ (Suomija). Įvairių profilių bei spalvų „RUUKKI“ stogų ir sienų dangos, plieninės lietaus nuvedimo sistemos, stogų priedai ir papildomos detalės, įvairaus padengimo ir plačios spalvų gamos lygi skarda, skarda lakštais ir rulonais, perforuota skarda, skardos lankstiniai, daugiasluoksnės izoliacinės plokštės (Sandwich), cinkuoti Z, C, U ir kt. ilginiai, sąramos, laikantys apkrovas stogo paklotai.

„RUUKKI“ siūlo įvairius produktus individualių gyvenamųjų namų bei pramoninės paskirties pastatų statybai.

● „RHEINZINK“ (99,99% cinkas) PRODUKCIJĄ (Vokietija). „RHEINZINK“ stogų ir sienų dangos, lietaus nuvedimo sistemos.

„Rheinzink“ – aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. „Rheinzink“ gali būti patiektas 3 rūšių: „Rheinzink“ – natūralus, įprastinis. „Rheinzink“ – sendintas melsvai pilkas. „Rheinzink“ – sendintas tamsiai pilkas, taurus. Visos trys rūšys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, reikalavimus medžiagai ir yra bandomos pagal „QUALITY ZINK“ kriterijų katalogą. Gaminiai iš jo ilgaamžiai, nereikalaujantys priežiūros ir nekenksmingi. Garantijos laikas – 30 metų.

● „TYVEK“ IZOLIACINES PLĖVELES. „Tyvek“ – laiko patikrinta kokybė, patikimumas, ekonomija.

JAV kompanija „Du Pont“ jau 30 metų gamina membraną „Tyvek“, skirtą statybinių konstrukcijų apsaugai.

● „VELUX“ STOGO LANGUS ir jų priedus (Danija). „VELUX“ – tai 70 metų patirtis stogo langų gamyboje.

„VELUX“ stogo langai gaminami Danijoje, todėl pasižymi išskirtine daniška kokybe ir ypatingu skandinavų dizainu. „VELUX“ gaminamos produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei 15 000 variantų.

● KONSULTACIJAS ir projektinius medžiagų paskaičiavimus.

● ILGALAIKĘ GARANTIJĄkai kuriems gaminiams net iki 30 metų.

INFANTAS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Greitas ir tikslus skardos lankstymas „RUUKKI EXPRESS“. UAB „Infantas“ pirmieji Lietuvoje pristatė kol kas analogų šalies rinkoje neturinčią paslaugą „Ruukki Express“. Pagrindinis jos principas – kompleksiškas medžiagų tiekimas ir konsultacijų teikimas. Pageidaujamas objektas – stogas, fasadas ar pan. – iš pradžių išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos išlaidos, sudaroma sąmata, o tuomet per trumpiausią įmanomą laiką pristatomos reikalingos medžiagos, kurios, esant poreikiui, gali būti ir sumontuojamos. Naudojantis „Ruukki Express“ paslauga, kai kurie gaminiai klientui iš sandėlio pristatomi nedelsiant. Tokiu būdu užsakovas maksimaliai greitai gauna galutinį norimą rezultatą – kokybiškus bei tikslių matmenų skardos lankstinius.

Venos iš pagrindinių „Ruukki Express“ veiklos sričių – įvairių skardos lankstinių gamyba: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės, palangės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai, taip pat lygios skardos bei lietaus vandens sistemų pardavimas.

„RUUKKI“ STOGŲ IR SIENŲ DANGOS

„Ruukki“ stogų dangos individualiai statybai. UAB „Infantas“ siūlo įvairių rūšių, tame tarpe ir čerpes imituojančius, „Ruukki“ profiliuotus lakštus. Visi lakštai pjaunami taip, kad jų dydis atitiktų stogo šlaito ilgį.

„Ruukki“ plieno lakštų padengimai. Gausi plieno lakštų paviršiaus padengimų ir spalvų pasiūla leidžia pasirinkti tinkamiausią projektui vidaus ir išorės apdailą.

Lygi skarda. „Ruukki“ lygi skarda tiesiai iš sandėlio Kaune!

„Ruukki“ stogų ir sienų dangos pramoninei statybai. UAB „Infantas“ siūlo „Ruukki“ įvairius trapecinio ir banguoto profilio lakštus, tinkančius tiek stogams tiek sienoms.

„Ruukki“ laikantieji profiliai. Laikančius apkrovas profilius galima naudoti apšiltintoms ir neapšiltintoms stogų konstrukcijoms bei perdangų klojiniams. 

„Ruukki“ stogų priedai. „Ruukki“ gamina specialias, saugumą ant stogo užtikrinančias konstrukcijas: kopėčias, stogo tiltelius ir sniego užtvaras. Visa, kas reikalinga stogui įrengti: apdailos detalių, sraigtų, tarpinių ir kaminėlių. 

„Ruukki“ lietaus vandens nutekėjimo sistemos. Sistema gaminama iš 0,6 mm storio plieno skardos iš abiejų pusių padengtos Pural polimeriniu sluoksniu Ji nepasiduoda atmosferos temperatūriniams svyravimams – neskilinėja ir nesideformuoja.

„Ruukki“ plokštės. Daugiasluoksnės plokštės sienoms ir stogams.

„Design“ profiliai.

Sienų danga „CORTEN“ iš atsparaus atmosferos veiksniams konstrukcinio plieno.

Aukštos kokybės, skaidraus stiklo pluošto, armuoti lakštai „HALLUX“. Jie taikomi pastatų stogams ir sienoms, patalpų apšvietimui.

Laikančios sienų ir stogo kasetės „Ruukki LT“ („CASETTI“). Ilgiems sienų tarpatramiams skirti dėžiniai skydai, į kurių vidų dedama termoizoliacija, o iš išorės tvirtinami apdailos elementai. 

Fasadinės plokštės, naudojamos ventiliuojamuose fasaduose „Ruukki RSP“ („Liberta“). Tai kasetinės sienų dangos sistemos, kurios gali būti kombinuojamos įvairiais variantais individualiuose pastatų projektuose.

Fasadų apdailos juostos „Ruukki CL“ („Fasetti“). PVDF padengtas galvanizuotas plienas, cinkas, padengtas milteliniais dažais.

Paklotas monolitinėms gelžbetoninėms perdangoms, dalinai atliekantis ir armatūros funkcijas „Steelcomp Ruukki CS48-36-750“.

Ilginiai. Laikančioms sijoms ir grebėstams skirti profiliai, gaminami iš cinkuoto šaltojo valcavimo plieno.

Termoilginiai. Laikančioms sijoms ir grebėstams skirti profiliai, gaminami iš cinkuoto šaltojo valcavimo plieno.

Perforuoti plieno lakštai. Skarda rulonais ir lakštais, lygi ir perforuota, įvairūs skardos lankstiniai. Perforuoti trapeciniai sienų profiliai ir paklotai dažniausiai naudojami vidaus apdailai.

Vėdinami plieniniai grebėstai. Vėdinami plieniniai grebėstai naudojami po stogo ir sienų dangomis. Šoninėse grebėstų sienelėse esančios skylės neleidžia kauptis vandens garams ir užtikrina gerą konstrukcijų vėdinimąsi.

„RHEINZINK“ STOGŲ IR SIENŲ DANGOS, LIETAUS NUVEDIMO SISTEMOS

„Rheinzink“ lietaus nuvedimo sistemos. Sistemos elementai padengti apsauginiais sluoksniais taip, kad jie ilgus metus galėtų tarnauti be papildomos priežiūros. Sistemos yra matinio, blizgaus ir grafitinio paviršiaus.

„Rheinzink“ stogų dangos

„Rheinzink®“ rombai. Priešingai nei panašios išvaizdos plokštės arba skiedros, jie savo viršutinėje ir apatinėje pusėje turi, paprasto falco formos užlenkimus.

„Rheinzink®“ dvigubas status falcas. Esant minimaliam 23 mm falco aukščiui, dvigubas status falcas nepraleidžia vandens.

„Rheinzink®“ status kampinis falcas. Falcų užlenkimas, naudojant iš anksto paruoštus profiliuotus lakštus, palyginus su dvigubu stačiu falcu, čia yra visai paprastas, nes užvalcuojant tik vieną pusę kampo jau iškyla status kampinis falcas.

Rheinzink sienų dangos

„Rheinzink®“ falcų technika. Išilginis atskirų lakštų sujungimas. Fasadų apdailai daromas status falcas, kuris labai išsiskiria (plotis apie 12 mm).

„Rheinzink®“ tąšelių sistema. Tarp lakštų yra talpinamas medinis tąšelis, kuris kartu su tvirtinimo elementais papildomai sutvirtina konstrukciją. Iš viršaus tašelis yra uždengiamas metaliniu gaubteliu.

„Rheinzink®“ lakštai su užleidimu. Dėl jų žvynuotos formos nesusidaro siūlių šešėliai, tokie lakštai su užleidimu yra ypač individuali fasado apdaila. Esant šviesos ir šešėlių žaismui dėl reljefinės geometrijos atsiranda žavingi atspalviai ir ryškūs kontūrai.

„Rheinzink®“ falciniai lakštai. Lankstus lakštų klojimo krypčių (horizontalios, vertikalios, įstrižos) pasirinkimo įvairove suteikia architektui ypatingą jų projektavimo, dizaino idėjų įgyvendinimą.

„Rheinzink®“ „didieji žvynai“. Pagrindinė panaudojimo sritis yra didelio pastato fasadų plotai. Čia labiausiai išryškėja optinis žaismas.

„Rheinzink®“ „mažieji žvynai“. Šie „mažieji žvynai“ viršutinėje dalyje turi paprastą priekinį falcą, o apatinėje pusėje paprastą galinį falcą.

„VELUX“ STOGLANGIAI IR PRIEDAI

„Velux“ stogo langai. Įmonės asortimente centrine ašimi varstomi stogo langai; keliais būdais varstomi stogo langai; nuotoliniu būdu valdomi stogo langai; vertikalūs langai; stogo balkonas „Cabrio“; stogo liukai - avarinis išėjimas; stogo liukai; langai plokštiems stogams; šviesos tuneliai.

„Velux“ stogo langų stiklo paketai. Visuose languose naudojami šilumą taupantys, selektyviniai stiklo paketai, kurių šilumos koeficientas 1,0 – 1,2 W/m2K. Stiklo paketas 73 yra su specialiu padengimu.

„Velux“ priedai nuo saulės. „Velux“ užuolaidėlės – tai pats didžiausias spalvų ir dizaino pasirinkimas, tai užtikrintas patogus valdymas ir ilgaamžis, priežiūros nereikalaujantis, tarnavimo laikas.

„Velux“ tarpinės, „Velux“ lngų valdymo ir varstymo priedai.

IZOLIACINĖS PLĖVELĖS „TYVEK“

Įmonės asortimente antikondensacinės plėvelės; hidroizoliacinės plėvelės apšiltintų šlaitinių stogų hidroizoliacijai; vėjo izoliacinės plėvelės; izoliacinės plėvelės garo izoliacinės plėvelės apšiltintų šlaitinių stogų ir sienų garo izoliacijai, apsauginės medžiagos, difuzinės plėvelės.

INFANTAS, UAB FILIALAI:

KAUNAS: INFANTAS, UAB centrinė būstinė – V.Putvinskio g. 12-1, LT-47412; Tel. (8 37) 42 2522; Faks. (8 37) 76 5118; Mob. 8 686 38 522

KAUNAS: Gamybinė bazė – sandėlys – Europos pr. 83, LT-46333; Tel./Faks. (8 37) 44 0213; Mob.tel. 8 687 41 938

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Z U C profiliai, aliuminio folija, antikondensacinė plėvelė, padengimas, apvali sistema, apvalus kraigas, asbestinių stogų keitimas, asbesto šalinimo, aukšti profiliai, banguotas profilis, cascade, cinko padengimas, cinko titano lydinys, cinkuota skarda, cinkuoti ilginiai, cinkuoti profiliai, cinkuoti termoilginiai, classic economy, classic profilis, classic stogo profilis, corten, cor-ten, cor-ten, plieno lakštai, corten skarda, čerpė, čerpės skardos spalvotos, čerpinė stogo danga, daugiasluoksnės plokštės, decorrey, denginio paklotas, difuzinė plėvelė, dvigubas status falcas, falciniai stogai, falcinis profilis, fasadinės plokštės, fasadų, garo izoliacinė plėvelė, gryno cinko skarda, hidroizoliacinė plėvelė, horizontali tvora, ilginiai z c u, išlipimo liukai, išorės priedai langams, išorinės žaliuzės, izoliacinės plėvelės, kamino kepurė, kamino sijonas, kampas išorinis, kampas vidinis, kampinis falcas, kirpimo staklės, klasikinė stogo danga, klostuotos užuolaidėlės, kombi tarpinės korozijai, korten, kraigas, laikančios dangos, laikančios sienų kasetės, laikantis paklotai, profiliai, lakštai, lakštinė stogo danga, lankstiniai, lankstymo darbai, lankstymo paslaugos, lankstymo staklės, lašalinė, laštakis, latakai kaina, spalvoti, latakas apvalus, stačiakampis, latako apkaba, galas, lenktas profiliuotas lakštas, lenkti profiliai angarams, lietaus latakai, lietaus nutekėjimo sistema, lietvamzdis apvalus, lietvamzdis stačiakampis, kaina, lietvamzdžiai spalvoti plieniniai, lygi skarda, matiniai profiliai, matinis poliesteris, matinis puralas, metalinė stogo danga, metalinė tvora, metalinės sienų dangos, metaliniai termo ilginiai, metalo profiliai, montavimo instrukcija, montažiniai kampai, monterrey stogo danga, monterrey stogo profilis, omega ilginiai, omega profiliai, pakeliamos žaliuzės, pasyvinantis sluoksnis, patyna grafit, patyna melsvai pilka, patyna tamsiai pilka, perforuota skarda, pleninės skardos tvora, plieninė stogo danga, plieninės čerpės, plieninės perdangos, plieninės sienų dangos, plieniniai grebėstai, plieniniai stogai, montavimas, pardavimas, plieno lakštai, plokščias stogas, plonasieniai, poliesterio padengimas, poly, produktai statybai, profiliai denginio paklotams, profiliai stogams, pakalimams, profiliuota danga, skarda, ilginiai, pural, pural skardos padengimas, puralas, puralmat, puralo padengimas, pureks, pureksas, purex, putplasčio tarpinės, quality zink, ral spalvos, ranila, rannila stogo danga, reincink stogai, renovacija, rheinzink falciniai stogai, gaminiai, rheinzink lietaus sistema, natūralus, rheinzink rombai, rheinzink sendintas, rheinzink skarda, rheinzink stogai, rheinzink stogo danga, rheinzink žvynai, roto langai, rr spalvos, rulononė skarda, ruuki plieniniai stogai, ruukki atstovas, ruukki exspress, lietaus sistema, tvora, sandarinimo tarpinės, sandwich, plokštės, sendintas paviršius, sienines, sieniniai paneliai, sieniniai profiliai, sinusoidinis profilis, skaidrios dangos, skandinaviška, skarda stogui, skardinė tvora, palangės, skardiniai stogo priedai, skardinimo darbai, skardinių stogo priedų gamyba, skardinių stogo priedų pardavimas, skardos gaminiai, skardos lankstiniai, skardos lankstymas, skardos lankstymo darbai, skubus lankstymas, sniego gaudytuvai, sniego užtvara, spalvoti gaminiai, sraigtai į medį, sraigtai į metalą, stačiakampė sistema, standartiniai gaminiai, ankstiniai, statybinis tinklas, stogą laikantis paklotas, stogai, stoginės kopėčios, stogines sandwich plokstes, stoginiai sandwich paneliai, stoginis, stogo apdaila, stogo danga classic, klasika, stogo danga plieninė, stogo dangos įrengimas, stogo elementai, stogo ir sienu kopėčios, stogo konstrukcijos, stogo langai, stogo lankstiniai, stogo montavimas, stogo plokštės, priedai, stogo priedų gamyba, pardavimas, prekyba, stogo remontas, renovacija, restauravimas, stogo sauga, tilteliai, tvirtinimo detalės, tvorelė, varžtai, stogų apšiltinimas, stogų konstrukcija, stogų skardinimas, suomiška skarda, suomiškas profilis, surūdijęs, šlaitiniai stogai, šlaitinių stogų danga, montavimas, šviesos tunelis, t20 stogo ir sienu danga, tamsinančios užuolaidėlės, titan cinkas, titancink skarda, titano ir cinko skarda rheinzink, titano cinko lydinys, tyvek plėvelė, trapecija, trapecinė skarda, trapecinė stogo danga, trapecinis profilis, tvirtinimo detalės, elementai, sraigtai, tvora iš skardos, užspaudžiamos juostos, vėdinimo kaminėlis, vėjo izoliacinė plėvelė, velux langai, velux tarpinės, ventiliacijos kaminėliai, ventiliuojami fasadai, ventiliuojami grebėstai, vidinės užuolaidėlės, žemi profiliai

  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai
  • INFANTAS, UAB - stogų ir sienų dangos, RUUKKI EXPRESS skubūs skardos lankstymo darbai


Vietovė:

Pasidalink: