Spausdinti šį puslapį

Įėjimo grotelės ir kilimėliai – palikime nešamą purvą už durų ir į namus ženkime švariais batais!

Įėjimo grotelės ir kilimėliai – palikime nešamą purvą už durų ir į namus ženkime švariais batais! Įėjimo grotelės ir kilimėliai – palikime nešamą purvą už durų ir į namus ženkime švariais batais!
  • Įėjimo grotelės ir kilimėliai yra sukurti kaip patraukli ir lengvai prižiūrima kojų valymo sistema visose intensyvaus judėjimo vietose. Įėjimo grotelės ir kilimėliai surenka stambų purvą, smėlį ir dulkes dar prieš įeinant į pastatą.

  • Mažiau nešamas purvas į pastato vidų reiškia mažesnes valymo išlaidas, sumažina paslydimų tikimybę, negadina grindinės dangos ir pagerina bendrą patalpų įvaizdį.
  • Lauke prie pagrindinio įėjimo rekomenduojama naudoti groteles su šepetėlių, ar šepetėlių / gumos intarpais. Tvirti šepetėlio šereliai pašalina, nugramdo stambų purvą iš batų pado protektoriaus tarpelių. Guminės juostos nuvalo likusį smulkų purvą, bei suteikia stabilumo jausmą besivalančiajam.

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

  • Vidaus patalpose prie įėjimo rekomenduojama naudoti groteles kombinuojant su tekstilės intarpais, arba tiesti efektyviai valantį tekstilinį kilimą. Aukštos kokybės tekstilės (kilimo) juostos sulaiko dulkes ir puikiai absorbuoja drėgmę.

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

  • Rekomenduojame įsigyti Lietuvoje gaminamas įvairių konfigūracijų kojų valymo groteles „Topwell“ (Interjeras.lt rekomenduoja), „Topwell MINI“ (Lietuvos metų gaminys 2018), „Topwell FLEX“ ar groteles su šepetėliais „Brushwell“, bei efektyviai valantį tekstilinį kilimą „Shatwell“. Grotelės ir kilimėliai gaminami pagal individualius matmenis, tai leidžia neprisirišti prie standartinių matmenų ir groteles derinti prie esamo interjero. Grotelės montuojamos grindų įgilinime arba nepriklausomoje vietoje naudojant nuolydį.

Įėjimo grotelės ir kilimėliai

Dėl kainų teirautis:

+370-621-26838

groteles@gmail.com

www.rimotex.lt

Daugiau informacijos:

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio