Spausdinti šį puslapį

Dyzelinis katilas BERIL Kiturami – ypatingai efektyvus šildymo sprendimas

Dyzelinis katilas BERIL Kiturami – ypatingai efektyvus šildymo sprendimas Dyzelinis katilas BERIL Kiturami – ypatingai efektyvus šildymo sprendimas

UAB „Beril“ – individualių šildymo sistemų sprendimų įmonė, ieškantiems ekonomiško ir efektyvaus šildymo būdo, rekomenduoja rinktis žemos temperatūros skysto kuro katilą su nerūdijančio plieno „AISI 316“ šilumokaičiu. „BERIL“ skysto kuro šildymo katilai yra itin ekonomiški, pagal išlaidas šildymui susilyginantys su šildymu gamtinėmis dujomis. Ilgalaikė patirtis ir naujausios technologijos, suderinti šiuose katiluose, leidžia ekonomiškai ir be rūpesčių šildytis bei gauti karštą vandenį.

„BERIL“ katilų efektyvumas siekia net 90%.

Skysto kuro katilų galingumai yra: 17kW, 20kW, 25kW, 30kW ir 35kW, kas leidžia pasirinkti tinkamo galingumo katilą bet kokiam šildomam plotui.

Standartinėje „BERIL“ katilo komplektacijoje yra: degiklis, kuro siurblys, kuro filtras, kuro pašildytojas, valdymo blokas ir kambario termostatas valdiklis.

Taip pat šiuose katiluose yra tobula apsaugos sistema, kuri suveikia kai nėra vandens, esant perkaitimui, dingus ugniai, nėra traukos. Katilo konstrukcija numato paprastą karšto vandens sistemos pajungimą, tylu veikimą ir paleidimą, elektrinį automatinį uždegimą.Reikalui esant, prie kiekvieno katilo modelio galima naudoti kamino „TURBO“ komplektą. „TURBO“ komplektą sudaro (horizontalus, nerūdijančio plieno): oro įsiurbimas ir degimo produktų išmetimas už sienos. Taip pat katilai veikia su atmosferiniu kaminu, kuris galingo ventiliatoriaus degimo kameroje dėka gali būti mažo (ne mažesnio kaip 100 mm) diametro.

Dyzeliniai katilai parduodami vieno kontūro. Įsigijus papildomą valdymo modulį, katilas tampa dviejų kontūrų (šildymas ir karštas vanduo. Pirmenybė – karštas vanduo).

UAB „Beril“ siūlo individualius šildymo sprendimus ir tinkamiausią šildymo būdo parinkimą atsižvelgiant į patalpas ir kliento poreikius.

„Beril“ – racionalus komfortas Jūsų namams.

Daugiau informacijos:

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio