Spausdinti šį puslapį

Techninė izoliacija poliuretano putomis – patikima vamzdynų, talpų ar laivų korpusų termoizoliacija

Techninė izoliacija poliuretano putomis – patikima vamzdynų, talpų ar laivų korpusų termoizoliacija Techninė izoliacija poliuretano putomis – patikima vamzdynų, talpų ar laivų korpusų termoizoliacija

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

www.termosnaige.lt

Putų poliuretanas (PPU) – geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminti medžiaga, naudojama įvairiems techninės izoliacijos darbams. UAB „Termosnaigė ir Ko“ atlieka vamzdynų, talpų, laivų korpusų šilumos izoliacijos darbus poliuretano putomis. Darbai atliekami savo ar užsakovo gamybos bazėje arba statybos aikštelėje.

Techninė izoliacija poliuretano putomis

Šiluminė izoliacija įrengiama parenkant labiausiai tinkamą izoliavimo būdą. Įvairių formų ir diametro vamzdžiai ar talpos izoliuojami taip: paruošiamas jų paviršius ir ant jų užpurškiamas kietasis putų poliuretanas. Kitas vamzdžių ar talpų izoliavimo būdas – ant vamzdžio ar talpos įrengiamas viršutinis apvalkalas sudarant oro tarpą, į kurį įpilamas skystas putų poliuretanas. Gali būti izoliuojamos įvairaus dydžio (įskaitant ir labai didelio tūrio) talpos, apjuosiant jas profiliuotos skardos ar kitokiu apvalkalu. Laivų korpusams šiluminė izoliacija įrengiama poliuretano putomis apipurškiant paviršius arba juo užpildant oro tarpus laivo konstrukcijose.

Techninė izoliacija poliuretano putomis


Putų poliuretanas (PPU) –  dažniausiai tai dviejų žaliavų – izocionato ir poliolio – polimerizacijos reakcijos metu iškilęs ir sustingęs putplastis. Kokybišką putų poliuretaną galima gaminti tik turint gerą įrangą, nes paprastai putų kokybė tuo geresnė, kuo didesnis slėgis maišant žaliavas. UAB „Termosnaigė ir Ko“ meistrai su šiuolaikine įranga šį darbą atlieka esant net 100– 150 atmosferų slėgiui.

Techninė izoliacija poliuretano putomis

Izoliacijos putų poliuretanu (PPU) privalumai:

  • Putų poliuretanas pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis.
  • Putų poliuretanas maksimaliai užpildo ertmes, atsiradusius plyšius, nes išsiplečia iki 50 kartų.
  • Putų poliuretanas gerai sukimba su mediena, betonu, plastiku, metalu.
  • Putų poliuretaną galima daug kur naudoti, nes yra minkštas ir kietas, tankus ir retas.
  • Putų poliuretanas – ilgaamžė, stabili, atspari cheminiam poveikiui medžiaga.
  • Geras kainos ir šiluminių savybių santykis.

„Termosnaigė ir Ko“ įkurta 1991, atlieka įvairių konstrukcijų šiltinimo poliuretano putomis ar techninės izoliacijos poliuretano putomis įrengimo darbus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio