Spausdinti šį puslapį

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams – tekstilės gaminių kolekcija CHRISTMAS

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams – tekstilės gaminių kolekcija CHRISTMAS Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams – tekstilės gaminių kolekcija CHRISTMAS

Kiekvienais metais dekoria.lt pristato naują tekstilės gaminių Kalėdų kolekciją „Christmas“. Ne išimtis ir šiais metais. Naujoji 2019 metų kolekcija yra puikus šventinių motyvų ir subtilaus skandinaviško stiliaus derinys. Tai išties puikios ir originalios kalėdinės idėjos jūsų namams.

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams

Šiais metais „Christmas“ tekstilės kolekcijoje vyrauja smėlio ir pilkos spalvos, snaigių elnių, taškelių, širdelių motyvai ir natūrali audinių tekstūra, būdinga Skandinavijos šalims, kurios garsėja savo skoniu, stiliumi ir unikaliu dizainu. Šis stilius vis labiau populiarėja visose Europos šalyse ir pakeičia pakeičia ryškius, blizgius, įmantrius papuošimus, kuriuos dažniausiai matome masinėse prekybos vietose.

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams

Platus aksesuarų ir interjero akcentų pasirinkimas – nuo užuolaidų, staltiesių iki baldų užvalkalų leidžia jums sukurti magišką Kalėdų nuotaiką namuose. Įvairūs tekstiliniai kalėdiniai aksesuarai, kaip pagalvėlės, servetėlės, prijuostės, gali būti puiki Kalėdinė dovana jūsų artimiems žmonėms. O Kalėdinio stalo serviravimas atrodys išties įspūdingai su šiais gaminiais.

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams


Papuoškime savo namus ir džiaukimės kalėdine nuotaika kuo ilgiau. Juk gera grįžus į namus, kad ir visą mėnesį gyventi šventinėmis nuotaikomis!

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams

Vienoje didžiausių Lietuvoje tekstilės gaminių elektroninėje parduotuvėje dekoria.lt, rasite daugybę Kalėdinių prekių – Kalėdines staltieses, servėtėles, kalėdinius dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus, kalėdinės užuolaidas ir dar daugiau gaminių Jūsų jaukioms šventėms.

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams

dekoria.lt – tekstilės prekių gamintojai jau daugiau nei 20 metų. Kolekcijoms audiniai atrenkami iš geriausių Europos gamintojų, atsižvelgiant į audinių sudėtį, priežiūrą bei devėjimąsi. Galite drąsiai pasikliauti kompanijos ilgamete patirtimi ir tikėtis aukščiausios kokybės gaminių ir geriausio aptarnavimo.

Originalūs kalėdiniai papuošimai Jūsų namams

Dekoria.lt (Lado investicijos, UAB)

Daugiau informacijos:

Dekoria.lt (Lado investicijos, UAB) infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio