Spausdinti šį puslapį

D.U.K. apie kieto vandens elektromagnetinį nukalkinimą ieškantiems alternatyvų cheminiams vandens filtrams

D.U.K. apie kieto vandens elektromagnetinį nukalkinimą ieškantiems alternatyvų cheminiams vandens filtrams D.U.K. apie kieto vandens elektromagnetinį nukalkinimą ieškantiems alternatyvų cheminiams vandens filtrams

Dažniausiai užduodami klausimai apie geriamą vandenį.

• Kur iš vamzdžių dingsta nuosėdos?

Geriamojo ir karšto vandens sistemose nuosėdos pašalinamos per čiaupus su nubėgančiu vandeniu.

• Ar mes galime jį gerti? Ar tai ne žalinga?

Senosios kalkinės nuosėdos yra ištirpinamos iki tokių mažų kristalų, kad vizualiai jų nesimato. Nuosėdų sluoksniai dažniausiai susidaro iš natūralių vandens mineralų, kurie nėra kenksmingi žmogui.

• Ar magnetinis laukas kenkia sveikatai?

Magnetinis laukas yra aktyvus tik vamzdžių viduje, kur vanduo ir yra valomas. ElektroMagnetinio nukalkinimo sistemos įrenginys paprastai montuojamas atskiroje ūkinėje patalpoje, ant šalto vandens įvado, o didžiausias magnetinio lauko poveikis jaučiamas tik prie pat įrenginio.

Ar senas vamzdynas nepradės trūkinėti, ištirpdžius nuosėdų sluoksnius?

Kalkinės apnašos vamzdyno viduje nesustiprina vamzdžių. Jei vamzdynas labai paveiktas erozijos, būtina kuo greičiau jį atnaujinti.

• Ar kaip nors įtakojami vandens kokybė ir skonis?

Dažniausiai nuosėdos, t.y. ištirpę metalai, korozijos (rūdžių) produktai, ir suteikia vandeniui nepageidaujamą skonį. Kai korozija  sustabdoma ir esami nuosėdų sluoksniai ištirpinami, vandens kokybė ir skonis turi pagerėti.

• Ar privaloma įrengti nukalkinimo sistemos įrenginį naujų namų vandentiekio ir šildymo sistemose?

Naujuose arba atnaujintuose pastatuose rekomenduojama instaliuoti nukalkinimo įrenginius, taip užtikrinant vandentiekio ir šildymo sistemų ilgalaikę švarą, neužkalkėjimą.

Techniniai klausimai apie ElektroMagnetinį nukalkinimą

• Ar pakanka vieno įrenginio tiek šalto, tiek šilto vandens vandentiekio sistemoms?

Tai priklauso nuo to, kaip sistema yra sumontuota. Jei „Dropson“ vandens valymo įrenginys instaliuojamas vamzdyne iš karto po vandens skaitiklio, vieno vieneto dažniausiai pakanka.

• Ką reiktų daryti, išvalius vamzdyną?

Išnykus problemoms šalto ar karšto vandens vamzdyne, tas pats įrenginys ir toliau bus naudojamas, kad būtų atliekama tolesnė nuolatinė vamzdyno apsauga nuo galimų nuosėdų sankaupų.

• Ar įrenginys montuojamas į plastikinius vamzdynus?

Taip, nes plastikiniai vamzdžiai taip pat gali užsikimšti, ypač naudojant „kietą“ vandenį. „Dropson“ nukalkintojas neleidžia susidaryti nuosėdų sankaupoms. Be to, daugumos plastikinių vamzdynų sistemų detalės ar komponentai yra pagaminti iš metalo, kurie gali būti paveikti korozijos.

• Kaip dažnai privalu keisti mechaninį įvadinį filtrą prieš nukalkintoją „Dropson“?

Tai priklauso nuo vandens sistemos būklės ir nuosėdų kiekio joje. Paprastai keisti nusodinimo filtrą tenka nuo kelių savaičių iki 6-12 mėnesių.

• Kiek elektros energijos suvartoja EM įrenginys?

Mažesni „Dropson“ nukalkinimo įrenginiai suvartoja apie 15W, o didžiausias – mažiau nei 53W, todėl elektros energijos suvartojimo išlaidos yra labai nedidelės, palyginti su gaunama nauda.

• Kokia reikalinga priežiūra EM įrenginiui?

„Dropson“ nukalkinimo sistemos įrenginys nereikalauja visiškai jokios priežiūros.

• Kiek svarbi yra vandens srauto kryptis?

Srauto kryptis nurodyta montavimo instrukcijoje, teisinga vandens tekėjimo kryptis užtikrina nukalkinimo efektą. Įrenginys gali būti įmontuotas tiek prie vertikalių, tiek prie horizontalių vamzdžių.

• Ar sunku įdiegti įrenginį?

Įrenginį įmontuoti yra gana paprasta. Santechnikas gali tai padaryti per trumpą laiką montavimo instrukcijos pagalba.

D.U.K. apie kieto vandens elektromagnetinį nukalkinimą surinkti iš įvairių klientų, besidominčių ekologišku nukalkinimo sprendimu tiek buityje, tiek įvairiuose gamybos, ŠVOK procesuose.

Liutauras Čeprackas – „GASTRONOMIKA“

„Norėjau sukurti iš tiesų įspūdingą virtuvės studiją, surinkti geriausią virtuvės techniką, pagal „protingo namo“ sistemą… Tai bus kur kas įdomiau nei restoranas“, – tikina garsus virtuvės šefas Liutauras Čeprackas madingame Vilniaus loftų rajone Naujamiestyje pristatantis kulinarijos ir menų loftą „Gastronomika“.

Liutauras Čeprackas:

„…kalbant apie vandenį, aš reikalauju 3 esminių sąlygų:

Pirma: kad jis būtų gerai nukalkintas ir saugotų mano „Gastronomikos“ brangią virtuvės įrangą, baldų paviršius ir indus.

Antra: kad nereikėtų JOKIOS nukalkintojo priežiūros (druskų pilti ir pan.).

Trečia: kad išliktų VISOS natūralios vandens savybės.

Rinkoje radau vienintelį tokį naujos kartos vandens nukalkiklį „Dropson“, todėl drąsiai rekomenduoju tiems, kam aktualu.

Plius – itin ekonomiškas.“

Plačiau: https://www.absoliuta.lt/straipsniai/kieto-vandens-nukalkinimo-sprendimai/

Dėl papildomos techninės informacijos, konsultacijų prašome kreiptis į UAB „Absoliuta“.

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio