Spausdinti šį puslapį

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

www.krosneles.lt

www.ugnisgyvenimui.lt

„Krosnys ir krosnelės“ pristato naują danų gamintojo „Hwam“ „Wiking“ krosnelių dizainą. Šios krosnelės yra orientuotos į patogumą ir yra draugiškos vartotojui. Danų gamintojas „Hwam“ jau daugiau nei 40 metų tobulina krosnelių dizainą ir įgyta patirtis atsispindi naujausio dizaino krosnelėse. Šios naujos „Wiking“ krosnelės pasižymi aukščiausia kokybe ir stilingu dizainu.

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas 

Naujausiuose „Wiking“ krosnelių modeliuose atsiranda naujas akcentas – atitraukta rankenėlė. Dėl to, žymiai paprasčiau atitraukti krosnelės dureles, rankenėlė yra gerai matoma ir patogiame rankų aukštyje. Tačiau ši nauja detalė nepakeitė minimalistinio skandinaviško stiliaus dizaino, būdingo visoms „Wiking“ krosnelėms.

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas 

Krosnelės „Wiking“ puikiausiai pritaikytos jūsų patogumui. Jos turi reguliuojamą padą, o tai ypač aktualu, jei grindys yra nelygios. Be to, jose pritaikyta galimybė pajungti šviežio oro padavimą arba iš apačios, arba iš nugaros.

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas 


Krosnelės turi integruotą automatinę oro reguliavimo sistemą, kuri užtikrina optimalų degimą. Dėl to pačiam žmogui nebereikia atidaryti ar uždaryti sklendžių. Ir, žinoma, šis mechanizmas daro „Wiking“ krosneles draugiškas aplinkai.

Krosnelės WIKING – stilingas minimalizmas 

„Krosnys ir krosnelės“ – tai vieta, kurioje galite įsigyti naujausias „Wiking“ krosneles. Ši įmonė yra oficialūs atstovai gerai žinomų kompanijų visame pasaulyje, gaminančių tik aukštos kokybės produkciją. „Krosnys ir krosnelės“ siūlo danų, norvegų, belgų, italų, vokiečių gamintojų židinius, krosneles, krosnis ir įvairius aksesuarus: malkines, įrankius, kaminų sistemas, pajungimo vamzdžius, plienines ar stiklines grindų plokštes, kitus priedus židinių, krosnelių ir krosnių naudojimui bei priežiūrai. „Krosnys ir krosnelės“ užtikrina ne tik platų pasirinkimą, bet ir kokybišką aptarnavimą.

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio