ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


HAKI Baltic Office - pastoliai, statybinė įranga

Adresas:
Elektrėnų g. 1S, LT-51191, KAUNAS, Lietuva


PVM kodas: SE556075506701

Tel. Nr.: 8 616 29 266HAKI AB VEIKLA: Pastoliai, statybinė įranga. Visų tipų fasadiniai, moduliniai, pakabinami, rėminiai pastoliai ir pastolių sistemos. Laiptinės, darbinės pakylos, laikino uždengimo sistemos, angarai ir paviljonai. 

Švedų kompanijos HAKI atstovybė Lietuvai, Latvijai, Kaliningradui siūlo įsigyti tiesiai iš gamintojo visų tipų sertifikuotus fasadinius, modulinius, bei pakabinamus pastolius ir jų sistemas iš cinkuoto plieno ir aliuminio. Taip pat laiptines, darbines pakylas. Laikinas uždengimo sistemas, angarus, paviljonus. Apsaugos nuo klimatinių oro sąlygų sistemas. Apsaugos nuo kritimo sistemos.

Sprendimai - statyboms, renovacijai, laivų statykloms, pramonei, pramogoms. Pardavimas, nuoma, mokymai, konsultacijos. Kviečiame statybinės įrangos nuomos kompanijas bendradarbiavimui!
Mes savo partneriams dovanojame idėjas!

HAKI PRODUKTAI:

HAKI laiptų bokštas: Lankstumas montavime, laisvas pasirinkimas aukščio, gabaritų, išlipimų skaičiaus ir padėties, galimybė rinktis -komponentai cinkuoto plieno ar iš aliuminio, galimybė perkelti visą laiptų bokštą krano pagalba, galimybė naudoti pakabintą laitų sistemą, visiškai cinkuoti komponentai ženkliai prailgina tarnavimo laiką, mažesnis komponentų svoris ir t. t.

HAKI mobilūs moduliniai pastoliai: HAKI Move modulinių pastolių sistema padės išvengti nuolatinio pastolių sumontavimo ir išmontavimo, nuolatinės rutinos atliekant senų pastatų renovacijos darbus.  HAKI Move Jūs galite naudoti sumontavę HAKI UNIVERSAL modulinius pastolius ant bėgių. Darbus atliksite per trumpiausią laiką. Sistema puikiai tiks tiek apšiltinimo, dažymo, bei visiems kitiems ne tik fasado apdailos darbams. Ir svarbiausia sistemos komplektas bus pats optimaliausias. Komponentai puikiai tiks kaip stacionariam, tiek ir mobiliam pastolių pastatymui.Tai viena iš universaliausių pastolinių sistemų statybų rinkoje!

HAKITEC laikinos uždengimo sistemos: Šiandieną tai taip pat įprasta naudoti laikinas uždengimo sistemas nuo nepalankių meteorologinių sąlygų statybose kaip naudotis skėčiu kai lyja. Suplanavę savo darbų eigą, jūs galite sutaupyti 20% darbo laiko ir daugiau. Ir todėl geras oras Jums patiks visas 365 dienas per metus!  HAKITEC uždengimo sistemos garantuotai padės Jums išvengti nuostolių, kuriuos dažniausiai sukelia drėgmės patekimas į darbinę zoną. Darbuotojai išvengia diskomforto dėl darbo aprangos sušlapimo ir gali atlikti kelias operacijas vienu metu. Naudojant HAKITEC, yra taip pat mažinama nelaimingų atsitikimų rizika ir su darbu susijusių traumų tikimybė HAKITEC - yra pati lanksčiausia apsaugos sistema nuo atmosferos poveikio!

HAKITEC 450 tradicinė laikino uždengimo sistema: apsauganti nuo nepalankių meteorologinių sąlygų gali būti montuojama su dvišlaičiu stogu, kurio nuolydis sudaro 15 °, 30 °, arba smailaus kampo stogu. Ši sistema lengvai adaptuojama pagal jūsų reikalavimus su galimu atstumu tarp atramų iki 12 m ar 18 m su papildomu sutvirtinimu. Stogas dengiamas tvirta, armuota HAKITEC plėvele, kuri yra tinkama visiems šios konstrukcijos uždengimo būdams.

HAKITEC uždengimo sistema su tentu: Šį konstruktyvą sudaro tokia pati sistema kaip ir HAKITEC 750. Skirtumas tik tas, kad HAKITEC 750 su HAKI Trak uždengimu turi labai atsparią tentinę medžiagą, kuri beje yra ypač lengvai montuojama. Uždengimo sistema susideda iš sandaraus tentinio fiksatoriaus, kuris fiksuojamas į aliuminio kreipiančiąsias - bėgelius.

Laikinos uždengimo sistemos HAKITEC 750: Statomų ir restauruojamų objektų apsauga nuo atmosferos poveikio. Šiandieną tai taip pat įprasta naudoti laikinas uždengimo sistemas nuo nepalankių meteorologinių sąlygų statybose kaip naudotis skėčiu kai lyja.

Moduliniai pastoliai HAKI UNIVERSAL: sukurti greitam ir lengvam montavimui bet kokioje vietoje.

Uždengimo sistema HAKITEC 750: sistemą sudaro tvirtos ferminės sijos kurios yra 750 mm aukščio ir konstruktyvo plotis gali siekti iki 32 metrų. Ferminės sijos yra įvairaus ilgio ir gali būti tvirtinamos įvairiais kampais, todėl lengva pritaikyti reikiamo pločio stogo santvaroms. Stogo konstrukcijos forma gali būti kaip daugiakampė, taip ir vienšlaitė ar dvišlaitė, kurios nuolydis sudaro 15 ° arba 22,5 °. Konstruktyvą yra lengva ir saugu montuoti tiesiog iškart vietoje arba galima surinkti atskiras konstruktyvo sekcijas ant žemės, o po to kranu užkelti į reikiamą vietą ir tada apjungti. Jūs visada turite galimybę rinktis.

haki-pastoliai

 

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

statybiniai pastoliai, pastoliai, moduliniai pastoliai, rėminiai pastoliai, pastoliai laivų statykloms, fasadiniai pastoliai, pakabinami pastoliai, aliuminiai pastoliai, HAKI pastoliai, HAKI, HAKI AB, HAKI UNIVERSAL, HAKI RAM, HAKITEC, HAKI Safety, HAKI Tripod, HAKI UTV laptinės, pastoliai naftos gavybos platformoms, pastoliai mūro darbams, pastoliai pramonei, laiptų bokštas, laiptinė, mobilus bokštelis, mobilūs pastoliai, scena, surenkamos scenos, kitos laikinos konstrukcijos, laikini reklaminiai stendai, pastolių konstrukcijos, darbinės pakylos, apsaugos sistemos nuo klimatinių sąlygų, laikinos uždengimo sistemos, laikini stogai, pavilionas, pavilijonai, mobilios uždengimo sistemos, perstumiamas laikinas stogas, laikinų stogų sistemos, laikina darbo zonos uždengimo sistema, palapinės, palapinė, platforma, platformos, pastolių montavimas iš viršaus žemyn, pastolių montavimo brėžiniai, projektai, konsultacija, mokymai. Laikini aptvėrimai, laikini atitvarai perdangoms, apsauga nuo kritimo, pastoliai ypatingai didelėms apkrovoms, sertifikuoti pastoliai, HAKI Baltic Office, HAKI atstovybė Lietuvai, Latvijai, Kaliningradui, HAKI atstovybė Lietuvoje, HAKI atstovybė Baltijos šalims, pastolių pardavimas, prekyba pastoliais, pastolių nuoma, tinklai ir armuotos plėvelės pastolių uždengimui, pastolinis tinklas, pastolinė plėvelė, armuota plėvelė, tentai ir armuotos plėvelės pastoliams ir laikinų stogų konstrukcijoms, pastolių viršutinio paklotų lygio uždengimo konstruktyvas, apsauginiai tinklai, apsauginis tinklas nuo žmonių kritimo, apsauginis tinklas nuo daiktų kritimo, apsauginiai tinklai nuo kritimo, apsauginiai atitvarai, atitvarai šlaitiniams stogams, atitvarai plokštiems stogams, atitvarai ant pastolių, laikini atitvarai laiptams, porankiai atitvarams, atitvarų laikikliai, laikytuvai, atitvarų kronšteinai sijoms, perdangoms, atitvarai klojiniams, aliuminio atitvarai, aliuminio pertvaros, SAFETY RESPECT, apsauga nuo kritimo
Žymės:
Pasidalink: