ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Grūdinto stiklo gaminiai: VAP GLASS įgyvendins Jūsų idėjas stiklo pagalba

Grūdinto stiklo gaminiai: VAP GLASS įgyvendins Jūsų idėjas stiklo pagalba Grūdinto stiklo gaminiai: VAP GLASS įgyvendins Jūsų idėjas stiklo pagalba

Stiklas – vientisa amorfinė kieta medžiaga, paprastai gaminama labai greitai užšaldant tąsią išlydytą medžiagą, neleidžiant susidaryti įprastai kristalinei formai. Grynas stiklas yra permatoma, sąlyginai tvirta, mažai susidėvinti, neveikli ir biologiškai neaktyvi medžiaga, iš kurios galima formuoti labai lygius, nelaidžius paviršius.

Stiklas taip pat yra vadinamas „kietuoju skysčiu“. Paties stiklo struktūra nėra visiškai kristalinė – jo kristalai netaisyklingos formos, panašūs į vandens kristalus, kuomet vanduo yra ledo būsenoje. Stiklas neturi griežtai apibrėžtos užšalimo temperatūros. Jo kristalai, temperatūrai net nepasiekus lydymosi temperatūros, gali pradėti „tranzuoti“ vienas kito atžvilgiu. Mokslininkai iki šiol ginčijasi dėl klausimo, kas iš tiesų yra stiklas – superšaltas skystis ar kristalas.

Stiklas užima tarpinę poziciją tarp šių dviejų būsenų.

Stiklo gamininiai 

UAB „VAP Glass“ stiklo konstrukcijos gamina iš grūdinto stiklo. Stiklo grūdinimas – procesas, kurio metu stiklas yra įkaitinamas iki 750 C° temperatūros ir oro srovės pagalba yra palaipsniui aušinamas. Dėl šių veiksnių skirtinguose stiklo sluoksniuose susidaro vidiniai įtempimai. To pasekoje stiklo mechaninis ir terminis atsparumas padidėja 5 – 6 kartus. Sudaužius tokį stiklą, jis subyra į daug mažų fragmentų.

Stiklo gamininiai 

 

„VAP Glass“ veiklos sritis yra stiklo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Kvalifikuotas personalas, darbo patirtis, sukauptos žinios bei įgūdžiai įgalina klientams pasiūlyti ir įgyvendinti netgi nestandartinius stiklo konstrukcijų sprendimus. Įmonė gali įrengti: balkonus, dušus, fasadus, grindis, laiptus, pavėsines, stacionarias ir stumdomas pertvaras, turėklus, stogus, terasas bei begalę kitų stiklo sprendimų interjere.

Stiklo gamininiai

„VAP Glass“ atvira naujoms idėjoms ir technologijoms. Įmonė klientams siūlo naujausias technologijas ir kokybę.

Stiklo gamininiai

 

VAP GLASS, UAB

Daugiau informacijos:

www.vapglass.lt

VAP GLASS, UAB infopuslapis

Pasidalink: