ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Greitas ir tikslus skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS

Greitas ir tikslus skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS Greitas ir tikslus skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS

INFANTAS, UAB

www.infantas.lt

UAB „Infantas“ nuo 1994 m. specializuojasi plieninių stogų ir sienų dangų pardavimo srityje. Įmonė siekdama dar efektyviau aptarnauti savo klientus bei pasiūlyti jiems itin operatyvius sprendimus, pirmieji Lietuvoje pristatė kol kas analogų šalies rinkoje neturinčią paslaugą „Ruukki Express“. Pagrindinis jos principas – kompleksiškas medžiagų tiekimas ir konsultacijų teikimas.

„Ruukki Express“ – greitai, tiksliai!

Kaip ši paslauga veikia? Klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas jo poreikius atitinkantis gaminys, bet ir visas aptarnavimo bei sprendimų kompleksas. Pageidaujamas objektas – stogas, fasadas ar pan. – iš pradžių išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos išlaidos, sudaroma sąmata, o tuomet per trumpiausią įmanomą laiką pristatomos reikalingos medžiagos, kurios, esant poreikiui, gali būti ir sumontuojamos. Naudojantis „Ruukki Express“ paslauga, kai kurie gaminiai klientui iš sandėlio pristatomi nedelsiant. Tokiu būdu užsakovas maksimaliai greitai gauna galutinį norimą rezultatą – kokybiškus bei tikslių matmenų skardos lankstinius.

„Ruukki Express“ paslauga pirmiausiai yra skirta privatiems pirkėjams, stogdengiams bei mažoms statybos įmonėms. O vienos iš pagrindinių „Ruukki Express“ veiklos sričių – įvairių skardos lankstinių gamyba: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės, palangės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai, taip pat lygios skardos bei lietaus vandens sistemų pardavimas.

Dar vienas svarbus „Ruukki Express“ privalumas – klientų konsultacijos, kurias teikia profesionalūs, patyrę ir paslaugūs specialistai. Taip siekiama užtikrinti, kad užsakovas gautų labiausiai jo poreikius atitinkančius gaminius bei sprendimus efektyviai ir greitai.

1. Skardos lankstymas

Operatyvūs skardos lankstymo darbai, atliekami naujos kartos Vokietijos įmonės „SCHECHTL“ kompiuterinio valdymo įrengimais. Tai leidžia pasiekti aukštą gaminių lenkimo tikslumą ir našumą. Galime sulenkti net iki 4m ilgio lankstinius! Gaminame iš savo ar užsakovo medžiagos. Būdami „RUUKKI“ kompanijos prekybos atstovais, galime pasiūlyti įvairių spalvų ir padengimo (poliesterio, puralo, matinio poliesterio, matinio puralo, PVDF) skardos gaminių. Atliekame įvairius vienetinius užsakymus. Konsultuojame, matuojame, paskaičiuojame sąmatas, teikiame pasiūlymus. Paslaugos atliekamos Kaune, bet esant poreikiui galime nuvykti ir į kitus Lietuvos miestus.

2. Prekyba

Galime pasiūlyti ir sukomplektuoti iš sandėlio plieninę lietaus nuvedimo sistemą, bei įvairių stogų priedų. Turime platų asortimentą lygios skardos, sandėliuojame kai kurių ilgių ir spalvų profiliuotus plieno lakštus. Pas mus rasite ne tik paplitusius poliesterio ir puralo, bet ir matinio padengimo. Prekiaujame cinkuotais ilginiais Z C U profilio, „VELUX“ stogo langais, izoliacinėmis tarpinėmis.

Mes siūlome:

ruuki1

Priedus stogams:

● kraigai,

● vėjalentės,

● sąlajos (viršutinės, apatinės),

● sniego užtvaros

ruuki3

Priedus fasadams:

● kampai (išoriniai, vidiniai),

● angokraščiai (langų, durų),

● parapetai,

● nuolajos ir kt.

ruuki2
Nestandartinių gaminių iš skardos lankstymas:

● skardinės lauko palangės,

● tvoros ilginiai,

● žaliuzės,

● įv. skardos lankstiniai pagal pateiktus brėžinius.

ruuki4

Pasidalink: