apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Granulinio katilo komplektas su montavimo darbais METALBET HYDRA COMPAKT 15

Granulinio katilo komplektas su montavimo darbais METALBET HYDRA COMPAKT 15 Granulinio katilo komplektas su montavimo darbais METALBET HYDRA COMPAKT 15

„Saulės broliai“ taupantiems savo laiką klientams siūlo pilną kieto kuro 15kw katilinės komplektą „METALBET HYDRA COMPAKT 15“ su multifunkcine talpa ir montavimo darbais.

Šis komplektas pasižymi įvairiais privalumais:

  • Anglies granulės – pigiausias kuras po malkų;
  • Katilinės aptarnavimas tik kas 7 dienas;
  • Tinka norintiems turėti pastovią kambarių temperatūrą;
  • Sistema paruošta saulės kolektorių prijungimui;
  • Sistema tinka geoterminiams siurbliams;
  • Visos medžiagos iš vienų rankų;
  • Suderinta sistema sumontuota pagal projektą, kas užtikrina teisingą veikimą.

Granulinio katilo komplektas su montavimo darbais METALBET HYDRA COMPAKT 15

Naujos kartos multifunkcinė talpa – tai sistema, turinti akumuliacinę talpą, pagerinančią kieto kuro darbą. Visuomet turėsite higienišką šiltą vandenį, nes sistema turi šviežio vandens šilumokaitį.  Integruotos vandens susimaišymo stabdymo pertvaros užtikrina optimalų energijos saugojimą ir naudojimą sluoksniuose. Be to, ši sistema yra paruošta darbui su saulės kolektoriais.

Panaudotas katilo grįžtamojo srauto termostatas užtikrina pastovią 60 laipsnių temperatūrą – tai prailgina katilo tarnavimo laiką. Mažos elektros sąnaudos užtikrinamos dėka A klasės elektroninio siurblio.

„Saulės broliai“ – ­ tai specialus vardas Lietuvoje, kurį valdo UAB „Artrasas“. Įmonė savo veikloje skiria ypatingą dėmesį profesionalių, turinčių patirtį Europos rinkoje partnerių pasirinkimui, kurie gali toliau stiprinti „Saulės brolių“ reputaciją dėl kokybiškų produktų, techninio įvertinimo ir stipraus klientų aptarnavimo.

„Saulės brolių“ produktai ir paslaugos yra apibūdinami pagal sertifikuotus vokiečių kokybės standartus bei pastovų patikimumą ir darbų atlikimą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: