apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Fasadiniai pastoliai PERI UP T70 / T100 - saugūs rėminiai pastoliai

Fasadiniai pastoliai PERI UP T70 / T100 - saugūs rėminiai pastoliai Fasadiniai pastoliai PERI UP T70 / T100 - saugūs rėminiai pastoliai

Fasadiniai pastoliai PERI UP T70 / T100 - saugūs rėminiai pastoliai. Standartinis PERI UP elementų montavimas vyksta saugioje padėtyje. Kito aukšto elementai montuojami be jokių papildomų įrankių saugiai stovint žemesniame aukšte. Visą montavimą gali atlikti vienas montuotojas, be kitų pagalbos. Baigus montuoti vieną aukštą visi elementai būna jau užfiksuoti ir galima pradėti kito lygio montavimą.

PERI pastoliai atitinka visus Europos Direktyvos nustatytus reikalavimus kurie susiję su saugumu darbo vietoje. Yra šios versijos:

PERI UP T70

- sistemos plotis 72 cm, pakloto plotis 64 cm,
- naudojama kaip saugūs darbiniai pastoliai esant Apkrovų Tipams nuo 1 iki 4 (0.75 – 3.00 kN/m²)
- pastolių surinkimui naudojama: vidinis konsolės rėmas, išorinis konsolės rėmas, stogo apsauga, šoninė apsauga, šaligatvio rėmai, pertiesimai, tinklai, brezentas.
- naudojama ten, kur įmanoma sutalpinti nedaug elementų. Pvz. dažymas, plakiravimas ar surinkimo darbai.

PERI UP T100

- sistemos plotis 104 cm, pakloto plotis 96 cm
- naudojama kaip saugūs darbiniai pastoliai esant Apkrovų Tipams nuo 1 iki 4 (0.75 – 6.00 kN/m²)
- pastolių surinkimui naudojama: vidinis konsolės rėmas, išorinis konsolės rėmas, stogo apsauga, šoninė apsauga, šaligatvio rėmai, pertiesimai, tinklai, brezentas.
- naudojama ten, kur įmanoma sutalpinti daug elementų ar medžiagų Pvz. mūro darbai, tinkavimas, surinkimo darbai.

saugus-reminiai-pastoliai1

Globalus produktas
Mūsų klientai gauna stabilius, patikimus ir saugius pastolius. Pastokių surinkimo instrukcijos išverstos į daugelį kalbų ir lengvai įsisavinamos.
Europos šalyse, PERI UP atitinka keliamus reikalavimus pagal EN 12810 ir EN 12811.

saugus-reminiai-pastoliai3

Privalumai:

Apsauginiai porankiai

Apsauginiai porankiai kitam lygiui montuojami kartu su T-rėmu saugiai stovint žemesniame lygyje. Pastolių montuotojas saugiai patenka į kitą lygį.

Tai pagrindas saugaus ir greito darbo.

Atviras rėmas

Atviras rėmas pasižymi nedideliu svoriu, lengvai ir greitai montuojamas. Pvz. T-rėmas UVT 72/700 sveria tik 14.7 kg. Pastolių montavime elementų mažas svoris ir montavimo paprastumas leidžia darbus atlikti sparčiau ir be didesnių pastangų.

Integruota savaime užsifiksuojanti spyna

Pastolių paklotai turi integruotus fiksatorius kurie neleidžia paklotui atsikabinti. Nereikalingi kiti papildomi komponentai. Net ir sumontavus visą konstrukciją pastolių paklotai gali būti pakeisti ar išmontuoti.

Vidinė ir išorinė apsauga

Vidiniai standartai turi tas pačias jungti kaip ir išoriniai. Tai reiškia, kad šoninė apsauga susideda iš trijų elementų –porankiai, tarpiniai porankiai ir plokštė kuri gali būti tvirtinama abiejose pakloto pusėse. Nereikia papildomo komponentų montavimo.

saugus-reminiai-pastoliai2

saugus-reminiai-pastoliai4

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: