ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės

Adresas:
Butrimonių g. 5A, LT-50306, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 135547852
PVM kodas: LT355478515

Tel. Nr.: (8 37) 40 7966
Mob. Nr.: 8 685 61 306
Mob. Nr.: 8 686 16172
Faks.: (8 37) 40 7967EUROFORTAS, UAB VEIKLA: Lauko ir vidaus durys, aliuminio, medinės, kompozicinės, plieninės durys, priešgaisrinės durys, apsauginės durys, laiptinių durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės. UAB „Eurofortas“  - vertinantiems kokybę!

Pagrindinė UAB „Eurofortas“ įmonės veikla - plieninės, priešgaisrinės, apsauginės, laiptinių, aliuminio, medinės, kompozicinės, lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai. Bendrovė ne tik platina produkciją, bet ir atlieka projektavimo, gaminių sumontavimo, jų priežiūros, bei aptarnavimo darbus. Įspūdingos įrengimų technologinės galimybės, darbuotojų sukauptos žinios ir įgyta patirtis puikiai dera bei leidžia pasiekti itin gerų rezultatų bei aukštos gaminių kokybės. Visi pagrindiniai UAB „Eurofortas“ platinami gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos standartus.

Per savo gyvavimo metus įmonė įgijo patikimo ir stabilaus partnerio įvaizdį. Tai liudija nuolat besiplečiantis užsakovų ratas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, ypač Skandinavijoje. Pagrindiniai UAB „Eurofortas“ užsakovai – tai statybinės organizacijos, pvz. „Mitnija“, „YIT Kausta“, „Versina“, „Pamario restauratorius“, „Kaminta“, „Rūdupis“, „Viremida“, „Panevėžio statybos trestas“, taip pat tiesioginiai užsakovai „BOD Group“, „Senukų prekybos centras“, „Vilniaus prekyba“, „Žemaitijos pienas“, o taip pat bankai, ligoninės, logistikos centrai, visi trys pagrindiniai šalies oro uostai bei daugelis kitų. Įmonės gaminiai puikuojasi tokiuose didžiausiuose šalies objektuose, kaip Kauno „Žalgirio“ arena, Klaipėdos „Švyturio“ arena, Druskininkų slidinėjimo kompleksas „Snow Arena“, Paminklinė Kristaus Prisikėlimo bažnyčia, Prekybos centruose „Prisma“ Kaune ir Vilniuje, Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliai“, „Maximos“ ir kt. UAB „Eurofortas“ aktyviai dalyvauja daugiabučių renovavimo projektuose, kadangi tiekiamos durys turi sertifikatus, atitinkančius tokiems projektams keliamus reikalavimus.

„Eurofortas“ specialistai Jums patars, suprojektuos, pagamins ir laiku sumontuos visus Jūsų užsakytus gaminius.

EUROFORTAS, UAB PRODUKTAI:

DURYS: Įvairaus tipo, įvairių spalvų bei išmatavimų, stilingos, saugios, tvirtos, patikimos durys. Kvalifikuoti „Eurofortas“ įmonės specialistai suteiks išsamią informaciją apie siūlomus gaminius, atsižvelgami į Jūsų poreikius bei galimybes, patars kokias duris išsirinkti.

LAUKO DURYS: Gali būti plieninės, aliumininės, plastikinės ar kompozicinės, t.y. pagamintos iš specialaus kompozito, apjungiančio idealias šilumines savybes, tvirtumą bei puikų dizainą.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys: Pagamintos iš specialaus kompozito, kuris turi ne tik idealius šiluminius parametrus, bet ir gražų dizainą bei ypatingą tvirtumą. Šios durys Lietuvoje dar yra naujiena, tačiau Anglijoje bei kitose šalyse jau užsirekomendavusios ir įsitvirtinusios rinkoje kaip durys, idealiausiai tinkančios namo įėjimo durims;

Lauko durys PDD su dekoratyviniu stiklo paketu: Šios durys labiausiai tinka tiems, kurie ieško kokybės, dizaino ir praktiškumo už mažiausią kainą;

Aliumininės lauko durys dekoruotos medžiu, su dekoratyviniu matiniu stiklo paketu: Aliumininės lauko durys skirtos tiems, kurie ieško prabangos ir išskirtinio šiuolaikiško dizaino.

PRIEŠGAISRINĖS DURYS: Priešgaisrinių durų paskirtis - atskirti vieną patalpą nuo kitos ir sustabdyti ugnies plitimą gaisro atveju. Priešgaisrinės durys statomos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, viešbučiuose.

Priešgaisrinės durys PDD EI30-C5: Naudojamos patalpose, kur atsparumo ugniai reikalavimas yra ne mažiau 30 minučių. Plieninės priešgaisrinės durys PDD EI30-C5 gaminamos iš cinkuoto šalto valcavimo plieno skardos, durų varčia 60 mm storio, užpildyta didelio tankio nedegia, drėgmės nesugeriančia akmens vata;

Priešgaisrinės durys PDD EI60: Naudojamos patalpose, kur atsparumo ugniai reikalavimas yra 1 valanda. Plieninių priešgaisrinių durų PDD EI60 atsparumo ugniai klasė - EI60. Plieninės priešgaisrinės durys PDD EI60 gaminamos iš cinkuoto šalto valcavimo plieno skardos: 1,0 mm varčiai ir 1,5 mm staktai;

Priešgaisrinės durys PDA EI60: Dėka nedidelės jų kainos, skirtos naudoti techninės paskirties patalpose. PDA EI60 durų stakta gaminama iš 1,5 mm, o varčia - iš 0,8 mm galvanizuoto plieno skardos. Varčia – su užlaida 51 mm storio, užpildyta nedegia, drėgmės nesugeriančia akmens vata. Stakta - profiliuota;

Įstiklintos priešgaisrinės durys ir pertvaros: Profilinės įstiklintos priešgaisrinės durys, vitrinos ir pertvaros dažniausiai naudojamos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, kur reikalingas didesnis šviesos pralaidumas ar matomumo pro duris. Profilinės ugniai atsparios durys, vitrinos ir pertvaros gaminamos iš „ALUFIRE“ priešgaisrinių aliuminio profilių, taip pat „JANSEN“ arba „FORSTER“ priešgaisrinių plieno profilių, pagal šių profilių gamintojų technologijas bei rekomendacijas.

LAIPTINIŲ DURYS: Įmonė siūlo laiko patikrintas, ypač tvirtas ir ilgaamžes plienines duris „Fortas Economy“. Prie šių durų panaudojus mechaninę arba elektroninę kodinę spyną, įėjimas į Jūsų laiptinę bus saugus bei kontroliuojamas.

MEDINĖS DURYS: Lygaus arba profiliuoto paviršiaus medinės durys, su įspaustais raštais, taip pat įstiklintas skaidriu, ornamentiniu ar matiniu stiklu. Durų paviršius gali būti laminuotas specialiu laminatu, dažytas įvairiomis spalvomis arba dengtas natūralaus medžio faneruote.

Medinės durys DRE: Medinės vidaus patalpų durys DRE skirtos ieškantiems kainos ir kokybės santykio. Medinės durys DRE gali būti tiek laminuotos, tiek dengtos natūralaus medžio faneruote. Durų stakta - standartinė su papildomais, pridedamais apvadais, arba reguliuojama, su apvadais iš abiejų staktos pusių.

APSAUGINĖS BUTO DURYS: Mechaninį durų stiprumą ir standumą užtikrina durų konstrukcija. Įmonės siūlomų durų varstomoji dalis yra sutvirtinta taip, kad yra atspari vertikaliam bei horizontaliam mechaniniam poveikiui. Varčios sustiprinimui panaudotos papildomos standumo briaunos, kurios privirinamos prie pagrindinių varčios lakštų, o spynos montuojamos į apsaugines dėžutes. Durų stakta pagaminta iš profiliuoto plieninio profilio, turinčio standumo briaunas. Uždarytoje durų varčioje nėra galimybės prieiti prie spynų liežuvėlių, o nupjovus ar kitaip sugadinus vyrius, durų varčia lieka fiksuota specialiais plieniniais kaiščiais.

LANGAI: „Eurofortas“ siūlo rinktis plastikinius (PVC) langus, gaminamus iš vokiško Brugmann profilio. Plastikiniai langai puikiai saugo šilumą, yra patrauklaus dizaino, juos ypač paprasta prižiūrėti eksploatacijos eigoje. Plastikiniai (PVC) langai yra ilgaamžiai, jų nereikia dažyti.

PAKELIAMI SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI: „Eurofortas“ siūlomi vartai atsidaro vertikaliai, jie pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios priežasties taupomas patalpų plotas, automobilį galima pastatyti prie pat vartų tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės. Segmentiniai (sekciniai) garažo vartai gali būti komplektuojami tiek su mechanine, tiek su automatine pavara.

PROFILINĖS SISTEMOS: Profilinės įstiklintos durys, vitrinos ir pertvaros dažniausiai naudojamos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, kur reikalingas didesnis šviesos pralaidumas ar matomumo pro duris.

Aliuminio profilių sistemos: Aliuminio profilių ugniai atsparios durys, vitrinos ir pertvaros gaminamos iš „ALUFIRE“ priešgaisrinių aliuminio profilių, pagal šio profilių gamintojo technologijas bei rekomendacijas;

Plieno profilių sistemos: Plieno profilių ugniai atsparios durys, vitrinos ir pertvaros gaminamos iš „JANSEN“ arba „FORSTER“ priešgaisrinių arba paprastų plieno profilių, pagal šių profilių gamintojų technologijas bei rekomendacijas;

Balkonų stiklinimas: Balkono įstiklinimas suteikia galimybę taupyti šilumą, apsaugo balkoną nuo kritulių, vėjo bei dulkių, taip pat sumažina triukšmą, sklindantį iš gatvės.

PLIENINĖS SPINTELĖS:  Plieninės persirengimo spintelės, daiktų saugojimo spintelės bei specialios paskirties gaminiai (priešgaisrinės dėžės, revizinės durys ir kt.), gaminamos iš klientui reikalingos medžiagos t.y. plieno, cinkuoto plieno, aliuminio ar nerūdijančio plieno lakštų.

Persirengimo spintelės: Gaminamos iš 1-1,5 mm storio plieno  lakštų. Jos gali būti dviejų tipų - su pertvarėle darbiniams drabužiams arba be jos. Persirengimo spintelės gali būti tiek surenkamos, tiek stacionarios. Priklausomai nuo durelių skaičiaus, jos klasifikuojamos į 1, 2, 3 ir 4 sekcijų;

Daiktų saugyklos (daiktadėžės): Gaminamos iš 1-1,5 mm storio plieno lakšto. Visos daiktų saugyklos turi reguliuojamas pastatymo kojeles, o durelės - ventiliacines groteles. Kiekvienos durelės turi atskirą spynelę su raktu. Jos gali būti naudojamos prekybos centruose, buitinėse patalpose, sporto klubuose, rūbinėse, baseinuose, pirtyse, mokymo įstaigose ir kt.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Durys, durų konstrukcijos, priešgaisrinės durys, plieninės durys, šarvuotos durys, apsauginės durys, aliuminio durys, laiptinių, plastikinės, stiklinės, medinės, lauko durys, vidaus durys, automatinės durys, durys Kaunas, durų salonas, filinginės durys, durys  baldams, spynos, durys iš aliuminio, durys išsimokėtinai, metalinės durys, durys pagal užsakymus, durys pirtims, durys šaldymo kameroms, šarvo durys, durys saunoms, vidinės durys, durys butui, durys su dekoratyviniu stiklu, durys įstaigoms, durys namui, durys su užlaida, durų gamyba, prekyba durimis, durų montavimas, langai plastikiniai langai, aliuminio langai, langų gamyba, langai Kaunas, PVC langai, prekyba langais, plastikinių langų gamyba, plastikinių langų montavimas, žaliuzės, kaina, langų meistras, langai su orlaidėmis, langai su orlaide, langai be švino, bešviniai langai, langai iš klijuoto tašo, langai iš klijuotos medienos, langai pasyviems namams, priešgaisrinės vitrinos, pertvaros, fasadai, profilių konstrukcijos, garažo vartai, pramoniniai vartai, plieninės daiktų saugojimo spintelės, persirengimo spintelės, daiktų saugyklos, daiktadėžės, vartai, stoglangiai, švytuoklinės durys, techninės durys, evakuacinės durys, techninių patalpų durys, PVC, T30, E30, EW30, EI30, T60, E60, EW60, EI60, T90, E90, EW90, EI90, FORTAS, JANSEN, FORSTER, SAPA, HORMAN, NOVOFERM, VIKKING, plieno pjaustymas lazeriu, projektavimas, montavimas, sumontavimas, aptarnavimas, Kaunas, Kaune, Lietuva, Lietuvoje, Eurofortas, išpardavimas, akcija, pigios, nebrangios, pigūs, nebrangūs

  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelės
  • EUROFORTAS, UAB - lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai, profilinės sistemos, plieninės spintelėsŽymės:
Pasidalink: