ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai

Adresas:
Sodų g. 8-4, Bukiškio k., LT-14182, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 301614762
PVM kodas: LT100003914319

Mob. Nr.: 8 670 90 009
Mob. Nr.: 8 640 90 009
Faks.: (8 5) 240 3894Es Baltic, UAB VEIKLA: pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai, įrankiai. Pastolių nuoma, pardavimas ir montavimas, pastolių tinklas. Mobilieji ir statybiniai bokšteliai. Termonuotraukos ir šilumos nuostolių nustatymas. Fasadų valymas ir šiltinimas, aukštalypių darbai. Priekabų nuoma ir įrankių pardavimas.

UAB „ES BALTIC“ siūlio vientisą paslaugų kompleksą, kuris padarys Jūsų statinį gražų ir švarų, patrauklų išorėje ir šiltą viduje. Po kompleksiškai atliktų darbų įsitikinsite, kad statybos darbas atliktas nepriekaištingai, nepaliktas brokas ir pastatas yra be didelių šilumos laidumo nuostolių. Paslaugų ir darbų kompleksas gali būtų skirstomas į atskiras dalis. Reikia išsinuomoti statybinius pastolius, skirtus fasadų renovacijai ir apšiltinimui? Gal pageidautumėte išsinuomoti modulinius-pleištinius pastolius, skirtus mūrijimo ir restauravimo darbams? Gal jums reikia tik nuplauti nuo pastato fasado „amžiaus dulkes“ ar pargabenti nedidelį krovinį į statybų aikštelę, kurioje naudositės išsinuomotu bokšteliu vidaus ir išorės darbams atlikti? Galiausiai be statybos darbų komplekso siūlome atlikti termovizinius tyrimus, kurie padės įvertini tiek mūsų, tiek kolegų atliktų darbų kokybę, statiniuose išvengiant šilumos laidumo nuostolių.

Es Baltic, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

PASTOLIAI

Pastolių tinklas. Pastolių tinklas apsaugo jūsų darbo vietą nuo tokių nelaimingų atsitikimų. Atsparus saulės spinduliams, jo pagalba vidutinio stiprumo lietus ar vėjas taip pat nesutrukdys dirbti. Pastolių tinklas lengvai montuojamas prie pastolių, galima lengvai iš gabalų suformuoti reikiamą apsauginį plotą. Pastolių tinklas gali būti naudojamas kaip reklaminių stendų pagrindas.

Fasadinių ir modulinių pastolių nuoma. „ES BALTIC“ nuomoja pastolius juridiniams bei fiziniams asmenims, komplektuoja, atsižvelgdami į užsakovo reikalavimus bei statybos objekto sudėtingumą. Visi fasadiniai ir moduliniai-pleištiniai pastoliai yra pagaminti 2007–2008 metais, todėl  juos yra patogu ir saugu naudoti darbo vietoje

Pastolių pardavimas. „ES BALTIC“ parduoda įvairių gamintojų bei modelių, tokių kaip „Bosta 70“, „Delta 70“( „Plettac“ tipo), „MJ UNI 70“ („Plettac“ tipo), „Baumann“, „Rux 65“,  „MJ UNI CONNECT“ („Baumann“ - 3.07 ir 0.73 standarto tipo), „Ringer“ bei modulinius statybinius pastolius. Įmonė gali pasiūlyti tiek naujus, tiek naudotus geros būklės statybinius pastolius. Pastoliai pristatomi į jums reikiamą vietą visoje Lietuvoje.

Pastolių montavimas ir demontavimas. UAB „ES BALTIC“ meistrai pasiruošę pritaikyti savo žinias bei patirtį tuose sudėtingos konstrukcijos statiniuose, kuomet pastolių montavimas ar išmontavimas sukeltų daug keblumų sprendžiant  techninio pobūdžio klausimus.

BOKŠTELIAI

Mobiliųjų bokštelių pardavimas. Šie įrengimai akcentuoja naujas mobilumo galimybes statybos darbuose. Greita, patogu ir pigu – kalbame apie darbus, kai reikia greitai nustatyti darbų apimtis tam tikrame aukštyje. Tai gali būti fasado darbų korekcijos, stiklinių paviršių valymas, elektros ar panašūs darbai sandėliavimo patalpose ir kiti darbai tam tikrame aukštyje.

Statybinių bokštelių nuoma ir pardavimas. Statybiniai bokšteliai naudojami ištisus metus, tiek lauko, tiek ir išorės darbams. Jie lengvai surenkami, su ratukais. UAB „ES BALTIC“ statybiniais bokšteliais nevaržomai pasieksite namo fasado atskirus fragmentus, taip pat patogiai naudositės atlikdami vidaus darbus. Statybiniai bokšteliai komplektuojami atsižvelgiant į pasirinktą užsakovo objekto aukštį ir darbo aikštelės plotį.

„ALUBERG“ bokšteliai. Šie bokšteliai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl jie gali būti skirti ilgam ir intensyviam naudojimui. Bokšteliai yra labai stabilūs – jiems nereikalingi papildomi tvirtinimai. Jie yra labai lengvi, todėl Jūs be vargo galėsite perstumti pastolius į kita darbo vietą. Dėl pastolių konstrukcijų stiprumo ir patvarumo, jie atlaiko daug didesnes apkrovas, negu tradiciniai pastoliai ir bokšteliai.

KLOJINIAI, KLOJINIŲ IR PASTOLIŲ RENOVACIJA

UAB „ES BALTIC“ teikia klojinių ir pastolių sistemų renovacijos paslaugas. Turėdami reikiamos patirties ir įrangą, įmonė gali visapusiškai atlikti regeneracijos paslaugą, kuri prailgina statybos įrangos tarnavimo laiką.

Klojiniai pamatams. UAB „ES BALTIC“ pristato sistemą, kurią sudaro plokščių klojiniai: 90, 120 ir 150 cm aukščio ir 30, 45, 60 ir 90 cm pločio. Didžiausia sistemos plokštė – 90 x 150 cm sveria tik 45 kg ir joje yra įmontuota nešimo rankenėlė, kuri palengvina transportavimą ir statymą. Kiti sistemos elementai: vidaus ir išorės kampai, lankstūs kampai, tvirtinimo detalės, smeigės, veržlės t.t. – leidžia nesudėtingai suformuoti reikiamą klojinį

Klojiniai perdangai. Į šios rūšies klojinio sandarą įeina tik 5 baziniai elementai: lubų ramstis D klasės, „H20“ medinės sijos, kryžminė sijų galvutė, trikojis stovas, klojinių fanera. Šio tipo klojiniai – universalus ir racionalus sprendimas kiekvienam pastato tipui, tinkami net 5.9 m aukščio skliautams.

TERMOVIZINIAI TYRIMAI

Norint suprasti kur pastatas „įsileidžia šaltuką“ reikia nustatyti šilumos nuostolių vietas. UAB „ES BALTIC“ nustato stogo dangos, fasado sienų, langų, durų bei visus panašius pastato šilumos nuostolius. Įmonės meistrai gali sudaryti grindinio šildymo schemą, tai aktualu kai namas neseniai pirktas ir grindyse reikia gręžti skyles, o tikslios schemos niekas nepamena. Papildomai galima parodyti ir patvirtinti įtarimus, jei grindinis šildymas netolygiai šildo grindis, ar yra pažeistų vietų. Visa foto medžiaga gali būti pateikta kompiuteriniu formatu arba atspausdinta popieriuje.

STATYBINIAI DARBAI

UAB „ES BALTIC“ dirba pastatų fasadų šiltinimo, valymo srityje bei kituose aukštuminiuose darbuose.

PRIEKABŲ NUOMA

Priekabą su tentu ir stabdžiais gali prikabinti prie savo automobilio vairuotojas, turintis B kategorijos vairavimo pažymėjimą. Keliamoji galia 750 kg. Priekabos ašis sustiprinta iki 1500 kilogramų apkrovai. Priekaba su stabdžiais. Priekabos išmatavimai: ilgis 300 cm, plotis 150 cm, aukštis 180 cm, tūris 8.1 kubinio metro.

STATYBINĖS TECHNIKOS PARDAVIMAS

UAB „ES BALTIC“ parduoda betono bunkerius-piltuvus mišiniams, dėžes ir konteinerius, kėlimo griebtuvus, palečių šakes, statybos talpyklas ir kt.

ĮRANKIŲ PARDAVIMAS

UAB „ES BALTIC“ parduoda giluminius betono vibratoriai betono sutankinimui, benzinines vibroplokštes grunto sutankinimui bei betono trinkelių klojimui, benzinines reversines vibroplokštes, benzinines vibroliniuotes, lengvuosius dviejų valcų dyzelinius vibrovolus, vibrokojas grunto sutankinimui sunkiai prieinamose vietose, tranšėjose ir kt.

STATYBINĖ TVORA

Mobilios tvoros – tai suvirintos, karštai cinkuotos vielos aptvėrimo sistemos, kurios dažniausiai naudojamos laikiniems aptvėrimams. Tai geriausias variantas aptveriant statybos, komunikacijų avarijų aikšteles, masinių renginių apsaugos zonas ar kt. Šio tipo tvoras  lengva transportuoti, paprastas surinkimas ir išmontavimas. Segmentai montuojami ant betoninių padų, o tarpusavyje sujungiami cinkuotomis apkabomis.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Pastoliai, pastolių tinklas, pastolių nuoma, pastolių pardavimas, bokšteliai, statybiniai bokšteliai, moduliniai bokšteliai, bokštelių pardavimas, bokštelių nuoma, termoviziniai tyrimai, termonuotrauka, statybų defektai, brokas, grindinio šildymo defektai, pastatų šilumos nuostoliai, statybiniai darbai, statybos paslaugos, statybos darbai, fasadų šiltinimas, fasadų valymas, aukštuminiai darbai, priekabų nuoma, priekabos, įrankiai, įrankių pardavimas, Enar įrankiai, Enar imonių atstovavimas, Enar įrankių pardavimas, fasadiniai pastoliai, fasadinių pastolių nuoma, moduliniai pastoliai, modulinių pastolių nuoma, pastolių tinklo nuoma, Es Baltic, mobilieji ir statybiniai bokšteliai, termonuotraukos ir šilumos nuostolių nustatymas, fasadų valymas ir šiltinimas, aukštalypių darbai, priekabų nuoma, įrankių pardavimas, fasadinių ir modulinių pastolių nuoma, fasadiniai ir moduliniai pleištiniai pastoliai, moduliniai statybiniai pastoliai, pastolių montavimas ir demontavimas, mobiliųjų bokštelių pardavimas, statybiniai bokšteliai, statybinių bokštelių nuoma, statybinių bokštelių pardavimas, kojiniai pamatams, klojiniai perdangai, statybinės technikos pardavimas, statybinių įrankių pardavimas, statybinė mobili tvora

  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbai
  • Es Baltic, UAB - pastoliai, bokšteliai, termoviziniai tyrimai, statybos darbaiŽymės:
Pasidalink: