ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas

Adresas:
Draugystės g. 17, LT-51229, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302812551
PVM kodas: LT100007166313

Mob. Nr.: 8 647 12 742
Mob. Nr.: 8 655 55 069ELANIS, UAB VEIKLA: Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas. Automobilinės, architektūrinės, apsauginės plėvelės. Plėvelės nuo saulės karščio, automobilio kėbulo apklijavimas plėvele, automobilio aptraukimas plėvele, automobilio apvilkimas plėvele. Stiklų dekoravimas, langų dekoravimas, stiklų tamsinimas, langų tamsinimas, foto plėvelės, plėvelės nuo įsilaužimo, antivandalinės plėvelės.

UAB ELANIS specializuojasi pastatų plėvelių nuo saulės, apsauginių plėvelių nuo įsilaužimo, dekoratyvinių, matinių, foto plėvelių klijavimo srityje. Taip pat tamsina automobilių stiklus, laminuoja automobilių kėbulus plėvele. Prekiauja amerikietiška stiklų plėvele kaip pastatams, taip ir automobiliams.

ELANIS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

AUTOMOBILINĖS PLĖVELĖS:

Automobilio stiklų tamsinimas plėvele: Užtikrinant aukštą paslaugų kokybės lygį mes dirbame tik su amerikietiška Premium klasės plėvele. Turime didelį amerikietiškų plėvelių SUN-GARD pasirinkimą automobilių stiklų tamsinimui, tiek galiniams, tiek ir priekiniams automobilio stiklams, kurių pagalba galima suteikti Jūsų automobiliui norima išvaizdą ir privatumą, taip pat apsisaugoti nuo varginančio saulės karščio ir akinamos šviesos. Taip pat galime pasiūlyti itin šviesių plėvelių priekiniams automobilio stiklams, kurios neviršija leistinos stiklų šviesos pralaidumo normos pagal LR ATPK 123 str. reikalavimus. Nors jų vizualiai ant stiklo kaip ir nesimato, bet pagrindines šių plėvelių charakteristikas vairuotojai pajunta vasaros metu, kai saulė pasidaro itin kaitri.

Automobilio kėbulo aptraukimas plėvele: Automobilio kėbulo aptraukimas plėvele (CAR WRAPPING) – tai būdas pakeisti automobilio išvaizdą ir padaryti jį išskirtiniu jo neperdažant. Mes siūlome: Automobilio kėbulo spalvos keitimas su „Avery Supreme Wrapping Film“ plėvele; kėbulo detalių „stailingas“; automobilio interjero detalių „tiuningas“; panoraminio stogo imitacija.

Automobilio kėbulo apklijavimas reklamine plėvele: Reklama ant automobilio – tai greitas ir gana paprastas būdas išskirti įmonės automobilį iš kitų, vis primenant savo įmonės vardą ar jos siūlomas paslaugas/produktus. Tai gali būti  vien tik Jūsų įmonės logotipas, siūlomos paslaugos ar produktai, arba netgi viso automobilio apklijavimas foto plėvele su Jūsų pasirinktu foto vaizdu.

STIKLŲ DEKORAVIMO, APSAUGINĖS PLĖVELĖS, PLĖVELĖS NUO SAULĖS:

Stiklų dekoravimo plėvelės: Puikus būdas raštais ar dekoracijomis papuošti stiklinę pertvarą, ar paprasčiausią langą. Turime didžiulį raštų, ornamentų pasirinkimą, taip pat atkartojame kliento interjero detales (tapeto, užuolaidos, plytelių, kiliminės dangos raštą) ir perkeliame ant stiklo. Gaminame foto plėvelę su kliento pasirinktu vaizdu, kas šiuo metu yra labai populiaru virtuvės kambariuose tarp spintelių, prie kriauklės ar dujinės viryklės.

Plėvelės nuo saulės: Padidina darbo produktyvumą ir komfortą patalpoje; Visiškai neužtamsina patalpos kaip žaliuzės ar roletai; Apsaugo baldus ir grindis nuo deginančio saulės poveikio; Sureguliuoja temperatūrą patalpose; Sušvelnina saulės šviesos akinimą. Saulės kontrolės plėvelė sulaiko UV spindulius iki 98%. Saulės kontrolės plėvelė, užklijuota ant pastato langų, atspindi didžiąją dalį saulės infraraudonųjų spindulių (karščio), ko pasekoje vasaros metu jūsų patalpose visiškai nebūna karšta. Saulės kontrolės plėvelė stiprina stiklą. Užklijuota ant stiklo net pati ploniausia tonuota plėvelė veikia kaip tripleksas (pvz. priekinis automobilio stiklas). Stiklas apklijuotas tonuota ar veidrodine plėvele dūžio metu nesubyra ir nieko nesužeidžia, nes visos šukės lieka prilipusios prie plėvelės. Kompozicija stiklas + plėvelė pagerina garso izoliaciją ir tuo pačiu apsunkina garso virpesių perėmimą nuo stiklo specialiai aparatūrai (pasiklausymui). Veidrodinė plėvelė padės jums apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, dėl savo vienos krypties permatomumo savybės veidrodinė plėvelė neleis į jūsų namus, sandėlį ar kitas patalpas patekti nei pašaliniams žvilgsniams nei UV spinduliams, kurie neigiamai veikia ir blukina sieninius tapetus, lakuotus paviršius, minkštus baldus.

UAB ELANIS įmonė atlieka saulės kontrolės plėvelės klijavimo darbus kaip ir savo gamybinėse patalpose, taip ir kliento patalpose. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Turime kvalifikuotus, atsakingus darbuotojus, kurie visus saulės kontrolės plėvelės klijavimo darbus atlieka kruopščiai ir greitai, stengdamiesi sukelti klientui kuo mažiau nepatogumų.

Apsauginė plėvelės: Itin skaidrios plėvelės sustiprinančios stiklą iki 3 kartų. Priklausomai nuo patalpų rizikos laipsnio, reikalaujamo apsaugos lygio, stiklų storio bei dydžio, mes padėsime Jums pasirinkti optimaliausią variantą nes plėvelių yra nuo 100 iki 350 mikronų storio. Apsauginės langų plėvelės yra nepakeičiamos ten, kur galimi tiesioginiai sprogimai, ginkluoti apiplėšimai ir su tuo susiję tiesioginės pasekmės, tokios kaip stiklo šukės ir jų pažeidimai, pradedant nuo materialaus turto iki fizinio asmens ar vaiko sužalojimo. Apsauginė plėvelė langams atmeta apiplėšimo galimybę, atlaikydama net stipriausius smūgius, nuo kurių neapklijuotas apsaugine plėvele stiklas iškarto būtų subyrėjęs į šipulius. Be to, net jeigu apklijuotas apsaugine plėvele stiklas yra pažeistas, jis vis tiek toliau tebebūna lango rėmuose ir, kaip praktika parodė, apsauginės langų plėvelės sulaiko piktadarius ar kaip daugumoje atvejų, priverčia įsibrovėlius atsisakyti savų kėslų.

Virtuviniai ir baldiniai stiklai su foto plėvele:

Virtuviniai stiklai su foto plėvele (arba stiklinė sienelė su foto plėvele virtuvės balduose) – tai efektyvus dekoro (interjero) papuošimo elementas. Virtuvinis stiklas su foto plėvele, ne tik vizualiai praplatina visą virtuvės kambarį ir daro jį šviesesnį, bet ir sukuria pačiai virtuvei šventinę nuotaiką. Stiklo pagalba galima būtų paslėpti visus paviršinius sienos tarp virtuvės spintelių defektus ir nelygumus. Arba atvirkščiai, stiklo pagalba galima būtų apsaugoti nuo nešvarumų gražų ir išskirtinį sienos natūralumą ir išryškinti jos privalumus

Stiklas yra lygus, todėl jį labai lengva ir paprasta valyti ir prižiūrėti. Virtuviniai stiklai su foto plėvele montuojasi kur kas greičiau nei pavyzdžiui kokios plytelės. Tokios virtuvinės stiklo sienelės su foto plėvele yra labai ilgas tarnavimo laikas, nes stiklas yra atsparus ir karščiui, ir temperatūros pokyčiams bei jo yra aukštas nedūžtamumas.

Plėvelės baldams: Visus stiklus galima įvairiai puošti, dekoruoti ar tiesiog užmatinti plėvele. Labai populiaru pasidarė balduose esančių stiklų matinimas plėvele ar net foto plėvele bei puošimas jų išraižytais ornamentais. O apjungus stiklo matinimą iš vienos jo pusės ir dekorą iš kitos jo pusės, gaunamas vizualiai giluminis vaizdas. O jeigu dar sužaisti su spalvomis, tai rezultatas pranoksta visus lūkesčius!

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stiklų dekoravimas, apsauginės plėvelės, stiklų tamsinimas, foto plėvelė, foto tapetai, plėvelė stiklams, plėvelės nuo saulės, automobilio stiklų tamsinimas, plėvelės nuo karščio, langų dekoravimas, dekoruotas stiklas, plėvelės nuo įsilaužimo, veidrodinės plėvelės, plėvelės nuo vagystės, plėvelės nuo vandalizmo, plėvelės nuo sužalojimo, plėvelės nuo sužeidimo, plėvelės nuo sprogimo, plėvelės nuo dūžio, plėvelės nuo UV, terminės plėvelės, dekoratyvinės plėvelės, dekoratyvinės stiklų plėvelės, architektūrinė plėvelė, pastatų plėvelė, matinė plėvelė, tonuota plėvelė, tamsinta plėvelė, apsauginės plėvelės, virtuvinis stiklas, stiklas tarp spintelių, stiklas, langas, langai, virtuvės baldai, kėbulo apsauga nuo įbrėžimo plėvele, kėbulo apsauga nuo korozijos plėvele, kėbulo apsauginių plėvelių klijavimas, apsauginė automobilio žibintų plėvelė, plėvelės klijavimas, stiklų matinimas, langų matinimas plėvele, langų matinimas, stiklų matinimas plėvele, stiklų dekoravimas plėvele, langų dekoravimas plėvele, dekorai, kėbulo laminavimas plėvele, kėbulo aptraukimas plėvele, kėbulo apklijavimas plėvele, wrapping car, wrapping, panoraminio stogo imitacija, karbono plėvelės, tiuningas, žibintų poliravimas, plastikinių žibintų poliravimas, lempų poliravimas, plastikinių lempų poliravimas, berėmės stiklo konstrukcijos, berėmės stiklinės durys, stiklo pertvaros, stiklinės pertvaros, stiklinės durys, plastikiniai langai, aliumininiai langai, berėmio stiklo pertvaros, berėmio stiklo varstomos durys, berėmio stiklo stumdomos durys, berėmio stiklo sulankstomos pertvaros, berėmio stiklo stogeliai, stiklo grindys, laiptai, stikliniai laiptų turėklai, kėbulinės plėvelės, baldiniai stiklai su foto plėvele, virtuviniai stiklai su foto plėvele, stiklas su foto plėvele virtuvei, stiklas su foto plėvele baldams

  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimas
  • ELANIS, UAB - Plėvelės namų ir ofisų langams. Automobilių stiklų tamsinimasŽymės:
Pasidalink: