apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Efektyvus A+ energetinės klasės lango sandarinimas su PENOSIL juostomis

Efektyvus A+ energetinės klasės lango sandarinimas su PENOSIL juostomis Efektyvus A+ energetinės klasės lango sandarinimas su PENOSIL juostomis

Šilti langai ir durys A+ energetinės klasės namams – būtinybė. „PENOSIL“ siūlo efektyvų ir kokybišką sprendimą, kuris užtikrins A+ energetinės klasės sandarumo standartus bent 10-čiai metų.

Sandarinant langus svarbu užklijuoti langų juostas. Taip gausite dvigubą naudą:

1. langai bus sandarūs ir šaltas oras nepateks į vidų;

2. lango ir sienos jungtis išliks sausa, o jūs išvengsite pelėsio angokraščiuose.

Juostas reikia klijuoti tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Norint kokybiškai atlikti darbą reikia turėti 4 produktus: sandarinimo putas, vidinę garui nepralaidžią juostą, išorinę priešvėjinę juostą ir hermetiką.

Įstačius langą, tarpą tarp lango ir angokraščio, pirmiausiai sandarinkite „PENOSIL Gold Gun 65 Plius“ sandarinimo putomis. Jos pasižymi tankia struktūra, gera šilumine varža ir mažu plėtimusi.

Efektyvus A+ energetinės klasės lango sandarinimas su PENOSIL juostomis

Kad jungtis atitiktų A+ energetinės klasės reikalavimus, iš lango vidinės pusės klijuokite elastingą, garui nepralaidžią vidinę „PENOSIL Full Glue“ langų sandarinimo juostą padengtą pilnu klijų sluoksniu. Ši juosta pasižymi ypač stipriu pradiniu sukibimu su įvairiais paviršiais ir didžiausiu atsparumu garams rinkoje.

Dėka pilno paviršiaus padengimo klijais, juosta puikiai prilips prie lango profilio, putų ir angokraščio. „PENOSIL“ juostą galima klijuoti net prie žemų temperatūrų – nuo -10°C iki +30°C.

Kitas „PENOSIL Full Glue“ juostos privalumas – papildoma akrilo klijų juostelė kitoje pusėje. Pilnas klijų sluoksnis vienoje sandarinimo juostos pusėje ir papildoma klijų juostelė kitoje pusėje turi puikų sukibimą, stiprią ir hermetišką jungtį su visomis dažniausiai naudojamomis montavimo ir statybinėmis medžiagomis. Be to, juostą galima klijuoti tiek prieš montuojant langus, tiek juos įmontavus. Ši difuzinė juosta langams gali būti tinkuojama ir dažoma.

Lipni sandarinimo juosta „PENOSIL Full Glue“ yra atspari konstrukcijos judėjimui. Ji neleis skverbtis vandens garams į sandarinimo putų ir sienos struktūrą ir užtikrins sumontuotų langų sandarumą.

Efektyvus A+ energetinės klasės lango sandarinimas su PENOSIL juostomisIš lauko pusės klijuokite išorinę elastingą, atsparią konstrukcijos judėjimui „PENOSIL Full Glue“ priešvėjinę juostą, kurios viena pusė yra padengta pilnu klijų sluoksniu, o kitoje pusėje yra papildoma akrilo klijų juostelė. Ji taip pat pasižymi ypač tvirtu pradiniu sukibimu ir geru pralaidumu garams.

Lipni sandarinimo juosta yra skirta užtikrinti patikimą, kvėpuojančią ir vėjui nepralaidžią apsaugą, montuojant langus ir duris iš lauko. Ši difuzinė juosta leidžia vandens garams pasišalinti iš sandarinimo jungties vidaus į išorę. „PENOSIL Full Glue“ langų juosta apsaugo jungtį ir pastato konstrukciją nuo drėgmės ir nuo vėjo. Pilnas klijų sluoksnis vienoje pusėje ir papildoma klijų juostelė kitoje pusėje turi puikų sukibimą, stiprią ir hermetišką jungtį su visomis dažniausiai naudojamomis montavimo ir statybinėmis medžiagomis.

Lipnios klijų juostos abiejose sandarinimo juostos pusėse leidžia ją naudoti prieš arba po langų ir durų montavimo. Ši lipni garo izoliacinė juosta gali būti tinkuojama ir dažoma. Darbo temperatūra gali būti nuo -10°C iki +30°C.

Visus tarpelius, kurie susidaro aplink langų tvirtinimo elementus, klijuojant langų juostas, rekomenduojama sandarinti „PENOSIL Roof & Facade“ hibridiniu hermetiku. Hermetikas yra ypač elastingas, todėl netrūkinėja. Jis sukimba su daugeliu statybinių medžiagų, net ir su drėgnais paviršiais.

Taip paruoštas lango mazgas bus sandarus ir pilnai atitiks A+ energetinės klasės sandarumo reikalavimus.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: