ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Dušo kabinos ir sienelės Batijos brasta – nestandartiniai sprendimai MURESTA salonuose

Dušo kabinos ir sienelės Batijos brasta – nestandartiniai sprendimai MURESTA salonuose Dušo kabinos ir sienelės Batijos brasta – nestandartiniai sprendimai MURESTA salonuose

Semerita, UAB

„Muresta“ salonuose siūloma įsigyti „Baltijos brasta“ dušo kabinas ir sieneles. Jei ieškote įvairesnių variantų savo vonios kambariui, tai platus asortimentas ir įvairūs netipiniai sprendimai leis jums pasirinkti nestandartines dušo kabinas, kurios atitiks kiekvieno individualius poreikius.

Dušo kabinos ir sienelės

Nestandartiniai dušo sistemų sprendimai


„Muresta“ salonuose įsigytos naujosios „Baltijos brasta“ dušo kabinos ar sienelės yra žymiai patogesnis sprendimas nei dušo užuolaidos. Pastarosios nesuteikia nei estetinio vaizdo, nei yra patogios. Dušo kabinos ar sienelės yra sandarios, jas patogu valyti, todėl atrodys gražiai ir suteiks reikalingą komfortą.

Dušo kabiną galima įsirengti visur, kur tik yra vanduo ir jo nutekėjimas. „Baltijos brasta“ nestandartinės dušo kabinos ar sieneles - puikus sprendimas, jei trūksta ploto ar aukščio, vonios erdvė per didelė, arba per maža standartinėms dušo sistemoms.

Standartinės dušo kabinos būna stačiakampės, pusapvalės, penkiakampės formos, su rėmais ir be jų, standartinių kabinų kraštinių ilgiai yra 90-100 cm, aukštis – 190 cm. Jei vonios kambarys nėra standartinis ir jame netinka standartinė dušo kabina, galima pasirinkti netipines dušo kabinas ar sieneles.

Dušo kabinos ir sienelės

Standartiniai „Baltijos brasta“ gaminiai pritaikomi esamai erdvei paaukštinant, pažeminant, praplečiant, sumažinant ar nestandartiškai pjaunant stiklą bei įmontuojant furnitūrą, dažnai iš kelių standartinių gaminių padarant vieną.

Darant remontą senesniuose butuose, mažesnėse erdvėse, dažnai nėra galimybės dušo kabinos montuoti tiesiai ant grindų plytelių, tad tenka taikytis prie situacijos ir montuoti padėklą, o dėl aukščio trūkumo žeminti dušo kabiną.

Kai dušo kabinai skiriama labai nedaug vietos, „Baltijos brasta“ erdvos kabinos gali būti įrengtos mažose nišose. Netgi vonios kambariams rąstiniuose namuose yra sprendimas su papildomomis sienelėmis ir pan.

Anot dušo kabinų gamintojų, dažnai žmonės pageidauja konsultacijos, ar tinkamai pasirinko standartinę kabiną. Tokiu atveju atvykę ekspertai įvertina, ar pasirinktas gaminys bus tinkamas, ar šalia esantys praustuvas, vonia ar kita įranga netrukdys iki galo atidaryti kabinos dureles ir pan. Jei mato, kad norima įsigyti dušo kabina ar sienelė nepateisins lūkesčių, įvertinę situaciją, pasiūlo tinkamesnį ir funkcionalesnį variantą.

Dušo kabinos ir sienelės

Rėminės ir berėmės dušo kabinos

„Muresta“ siūlo platų dušo kabinų „Baltijos brasta“  asortimentą. Gamintojo ilgametė patirtis, sprendimų ieškojimai, turima gamybinė bazė ir techninės galimybės dažnai leidžia pasiūlyti ne vieną variantą. stiklą galite rinktis iš septynių rūšių, tad dušo kabiną galima derinti su kitais vonios kambario elementais bei spalvų gama.

Be to, galima pasirinkti tarp rėminės ar berėmės dušo kabinos. Rėmines dušo kabinos tinka tada, kai yra tikimybė, jog teks montuoti sieneles prie nelygių paviršių, nes rėminė konstrukcija iki tam tikros ribos leidžia reguliuoti profilius ir išgauti lygumą.

Dušo kabinos ir sienelės

Berėmės dušo kabinos vizualiai lengvesnės, tarsi pranyksta aplinkoje, leisdamos vyrauti sienų apdailos spalvoms, raštams ar interjero detalėms. Jos estetiškai patrauklesnės, neskaido erdvės.

Berėmės dušo kabinos ypatingai populiarios mažuose vonios kambariuose, nes rėmo konstrukcija neapkrauna ir taip mažos patalpos. Berėmių kabinų profiliai montuojami tik prie sienos, o kitose vietose montuojamos berėmės kraštinės. Todėl vonios kambarys atrodo erdvesnis.

Pamažu populiarėja dušo sienelės. Jas renkamasi, kai nesinori jokių silikoninių detalių, tačiau reikia atskirti dušo erdvę. Tam tikslui „Baltijos brasta“ turi tiek standartinių, tiek netipinių stiklo ir chromuotos ar dažytos furnitūros gaminių.

„Baltijos brastos“ dušo kolekcijos gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patogumu ir moderniu dizainu. Be to, įmonė siūlo tiek tipinius, tiek nestandartinius sprendimus. Tad pasirinkti tikrai bus iš ko.

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. „Muresta“ salonuose Jums padės profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį.

Pasidalink: