apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

thumb_dazau-lt-uab-logotipas

DAŽAU.LT, UAB - Brillux dažai, tinkai, gruntai, sienų dangos

Adresas: Žirmūnų g. 68,LT-09124, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 302645508
PVM kodas: LT100006229612

Tel. Nr.: (8 5) 231 6517
Mob. Nr.: 8 652 12 710
Faks.: (8 5) 231 6517

El. paštas: info@dazau.lt
Tinklalapis: www.dazau.lt
Tinklalapis: dprent.lt
Tinklalapis: e-dazau.lt


DAŽAU.LT, UAB VEIKLA: „Brillux“ dažai, tinkai, gruntai, sienų dangos. „Dažau.lt“ parduoda „Brillux“ dažus, tinkus, gruntus, dekoratyvines sienų dangas. Siūlomų dažų asortimentas apima daugiau nei 10000 skirtingų produktų. Jūs galite rinktis dažus interjerui ir fasadui, medžiui ir metalui, dekoratyvinės sienų dangas ir kitas apdailos medžiagas.

Originalūs „Brillux“ produktai. Įmonė UAB „Dažau.lt“ atstovauja vieną iš stambiausių Vakarų Vokietijos dažų gamintojų „Brillux“. UAB „Dažau.lt“ dažytojams ir statybinės apdailos įmonėms siūlo platų „Brilux“ produktų asortimentą, taip pat prisideda prie dažytojų meistriškumo skatinimo, praktinių seminarų Lietuvoje bei Vokietijoje metu. Įmonė dirba su architektais, statybinėmis organizacijomis ir privačiais asmenimis, kuriems rūpi interjero kokybė ir estetika, taip pat padeda architektams praplėsti galimybes renkantis spalvas ir interjero sprendimus.

„Brillux“ dažai – ne tik grožis ir jaukumas. „Brillux“ – itin patikima vidaus apdailos priemonė, apsauganti įvairių medžiagų paviršių nuo išorinio poveikio: ultravioletinių spindulių, blukinančių sienų spalvą, metalinio paviršiaus korozijos, medinį paviršių veikiančios drėgmės ir sudėtingų oro sąlygų. Ilgaamžiškumas ir neblunkanti spalva – vieni iš svarbiausių „Brillux“ dažų privalumų.

„Brillux“ yra vienas stambiausių dažų gamintojų Vakarų Vokietijoje, savo gamybą pradėjęs 1889 metais. Produkcija gaminama keturiuose fabrikuose, t.y. Miunsteryje, Herforde, Unnoje ir Mallsche. „Brilux“ siūlo 10 000 produktų asortimentą, skirtą vidaus ir išorės apdailai – nuo elementariausių emulsinių iki miltelinių pramoninių dažų.

„Brillux“ – daugiau nei dažai

„Brillux“ – tai kūrybinė erdvė. Glaudus kompanijos bendradarbiavimas su architektais įkvėpė gamintojus sukurti savo spalvų sistemą Scalą, kuri buvo kuriama analizuojant, vertinant ir lyginant tokias pagrindines XX amžiaus spalvų sistemas kaip Munsell, CIE lab, NCS, ir RAL. Naujoji spalvų paletė Scala pelnė keturis apdovanojimus. Tonuojami dažai, tinkas, glaistas, įvairios dekoratyvinės medžiagos leidžia sukurti išskirtinius interjerus ir eksterjerus.

„Brillux“ – tai ypač ekologiška produkcija. „Brilux“ produkcija atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Vandens dispersiniai dažai, tinkas, jų tonavimo koncentratai gaminami be tirpiklių, be lakių medžiagų ir be plastifikatorių. Lacryl grupės produktai (dažai medžiui, metalui, mineraliniams paviršiams, gruntas) gaminami akrilo pagrindu ir skiedžiami vandeniu, todėl jie itin ekologiški. Alkidinių dažų sudėtyje vietoj vaitspirito naudojamas isoparafinas, kurio kvapo intensyvumas yra 60 kartų mažesnis nei vaitspirito.

„Brillux“ – pagarbus ir atsakingas požiūris į klientą ir partnerį vienas svarbiausių „Brilux“ kriterijų. Dar 1889 metais „Brilux“ pradininkai, dažų specialistai Hobrecker ir Konig pasiūlė „daugiau nei dažus“ – technines konsultacijas, produktų parinkimą, seminarus bei praktinius mokymus. Šie reikalavimai sąlygojo daugiau nei 130 „Brilux“ profesionalų dažytojų centrų įkūrimą Vokietijoje.

DAŽAU.LT, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Prekyba „Brillux“ apdailos medžiagomis. „Dažau.lt“ prekiauja gruntais, dažais vidaus darbams, dažais lauko darbams, tinku išorės darbams, dažais medžiui ir metalui, dekoratyvinėmis sienų dangomis ir kitas „Brilux“ kompanijos produktais.

Įrankių, statybinės technikos ir dažymo įrangos pardavimas. „Dažau.lt“ parduoda dažymo, glaistymo įrangą, įvairius priedus ir dalis: pistoletus ir pistoletų antgaliai, žarnas, filtrus, remkomplektus. Įrankius apdailai: glaistykles, volelius, teptukus, voneles, peiliukus, tinko maišytuvus, pirštines. Maskavimo priemones ir įrankius: maskavimo juostas, plėveles, grindų dangas. Apsaugos priemonės: respiratorius, šalmus, ausines, akinus. Šlifavimo įrankius ir medžiagas: glaisto šlifavimo mašinas, rankinius šlifuoklius, šlifavimo kempines, šlifavimo diskus ir popierių. Siurblius. Lazerius ir matavimo įrankius: lazerinius nivelyrus, akinius, lazerinius atstumo matuoklius, gulsčiukus, ruletes. Darbo aprangą. Prožektorius ir šviestuvus. Šildytuvus.

Įrankių, statybinės technikos ir dažymo įrangos nuoma. „Dažau.lt“ patraukliomis sąlygomis nuomoja šlifavimo įrangą; drėgmės surinkėjus; šildytuvus ir kitą dažymo įrangą.

Techninės konsultacijos.

Atvykimas į objektus ir pagal techninius duomenis.

Produktų parinkimas ir pristatymas.

Dažų spalvų atitikmenų parinkimas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Brillux, dažai, tinkai, gruntai, sienų dangos, prekyba dažais, prekyba tinkais, prekyba gruntais, prekyba dekoratyvinėmis sienų dangomis, sienų dangos, lubų dangos, dažai interjerui, dažai fasadui, dažai medžiui, dažai metalui, interjeras, dažymo įranga, dažytojai, dažymas, dažymo darbai, dažymo paslaugos, dažų atstovai, tinkas, gruntas, tinkas fasadui, spalvoti dažai, dažų pardavimas, dažų spalvinimas, dažų tonavimas, akriliniai dažai, silikoniniai dažai, silikatiniai dažai, matiniai dažai, dažų nuėmėjas, dažai sienoms, dažai luboms, dažai grindims, lakai, blizgūs lakai, lakas, lakas baldams, lakas grindims, lakas parketui, gruntai įvairiems paviršiams, gruntas metalui, dažai metalui, dažai medžiui, antialerginiai dažai, dažai alergiškiems žmonemsPasidalink: