ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


DAŽA, UAB - medienos dažymas

Adresas:
Gėlių g. 2c, Avižienių km., LT-14184, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 302613026
PVM kodas: LT100006142613

Mob. Nr.: 8 656 11 653DAŽA, UAB VEIKLA: Fasadinės medienos dažymas: dailylenčių, tvoros lentų dažymo paslaugos. Įmonėje dirba darbuotojai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje. Dirbome nuo šios paslaugos atsiradimo Lietuvoje, todėl garantuojame geriausią kokybės ir kainos santykį.

Dažymui naudojame aukštos kokybės dažus TEKNOS, gerai žinomus visoje Europoje.

Siekiame, kad visi būtų patenkinti, todėl esame lankstūs ne tik kainoms, bet ir teikiamoms paslaugoms. Mielai lauksime Jūsų užklausimų.

Mūsų teikiamos paslaugos: pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas, priešgaisrinis impregnavimas.

DAŽA, UAB PASLAUGOS:

PRAMONINIS MEDIENOS DAŽYMAS:

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas – tai įvairių medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga. Pramoninis dažymas, priešingai nei dažymas rankomis, paviršius padengia tolygiai vienodu sluoksniu, kiekvienas sluoksnis yra visiškai išdžiovinamas ir tik tuomet dažomas kitas. Toks dažymo būdas ne tik padeda išvengti paviršiaus išvaizdos broko tikimybės, bet ir padidina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat pramoninis dažymas turi didelį privalumą dažant žiemą, nes dažoma yra ceche. Tai padeda išvengti sezoniškumo bei tiesioginio medienos kontakto su neigiamu atmosferos poveikiu (karščiu, šalčiu, drėgme).

Dažome aukštos kokybės, visoje Europoje gerai žinomais dažais TEKNOS. Galime nudažyti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Mūsų ceche nudažytas lenteles statybos metu galite sandeliuoti tiesiog po atviru dangumi.

Galime pasiūlyti įvairių dažymo variantų atsižvelgiant į Jūsų finansinęs galimybes bei poreikius.

Pajėgumai: iki 10'000 bėginių metrų per pamainą !

PRIEŠGAISRINIS MEDIENOS IMPREGNAVIMAS:

Tirpalas HOLZ PROF – skirtas kompleksiškai apsaugoti medieną nuo užsiliepsnojimo, degimo, ugnies plitimo patalpų viduje bei išorėje. Padengta mediena tampa atspari atmosferos poveikiui, krituliams, kondensatui bei dirvožemio drėgmei ne kontakte su žeme.

Naudojamas tiek naujai tiek anksčiau antipirenais ar impregnatais padengtiems mediniams paviršiams (gegnėms, sijoms, skersiniams, skaloms, užlaidoms, uždangoms, pertvaroms, sienoms, grindims, dailylentėms), taip pat kitoms pjautinės, obliuotos, klijuotos medienos konstrukcijoms, kurios naudojamos buityje, pramonėje ar ūkyje.


dazagalerija

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Dažymas, fasadinės medienos dažymas, dailylenčių, pramoninis medienos dažymas, tvoros, lentų dažymo paslaugos, medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga, Teknos dažai, priešgaisrinis medienos impregnavimas, medienos apsauga nuo degimo, ugnies, gegnės, sijos, skersiniai, skalos, užlaidos, uždangos, pertvaros, sienos, grindys, dailylentės, pjautinės, obliuotos, klijuotos medienos konstrukcijos, medinių lentų tvorai, medinės tvoros, fasado, lauko dailylenčių dažymas pramoniniu būdu, dažytos dailylentės, tiesmetrinių medienos gaminių dažymas
Žymės:
Pasidalink: