apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

DAGILA, UAB - lyginimo sistemos LAURASTAR

Adresas: Baltijos g. 20 - 28,LT-51185, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 302339123

Tel. Nr.: 8 698 81 660DAGILA, UAB VEIKLA: Lyginimo sistemos LAURASTAR. Visuose LAURASTAR lyginimo gaminiuose naudojami aukšto slėgio garai, įmontuota oro padavimo/ištraukimo (vakuumo) sistema. Ovalus lygintuvo padas leidžia lyginti bet kuria kryptimi nesusidarant raukšlėms ir klostėms. Visi gaminiai komplektuojami su papildomu tefloniniu padu SOFTPRESSING.

Mes siūlome Jums atrasti naujas lyginimo galimybes. LAURASTAR produkcijos dėka lyginimas taps malonumu - idealus visų tipų drabužių lyginimas.

UAB "DAGILA" – išskirtinis šveicarų kompanijos „LAURASTAR S.A.“ atstovas Lietuvoje. Savo klientams mes siūlome LAURASTAR produkciją, jos aptarnavimą ir išsamią informaciją. Rūpinamės savo klientų poreikiais, siūlydami tik geriausius lyginimo sprendimus LAURASTAR produkcijos dėka.

LAURASTAR lyginimo sistemos sertifikuotos daugelio Europos komitetų (tokių kaip: CE, TUV, VDE, GS).

1986 metais kompanija „LAURASTAR S.A.“ išrado ir pradėjo gaminti pirmas daugiafunkcines garų lyginimo sistemas, kurios pakeitė įprastinius lygintuvus bei lyginimo lentas ir suteikė galimybę pasiekti profesionalių lyginimo rezultatų namų sąlygomis.

Nuolatinio tobulinimo ir novatoriškų sprendimų dėka, LAURASTAR S.A. yra lyderis aukštos kokybės lyginimo sistemų rinkoje. Jau daugiau kaip dvidešimt metų LAURASTAR pirmauja techninėje revoliucijoje, įdėdama daug pastangų lyginimo problemų sprendimuose.

LAURASTAR visada pasiūlys tą modelį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius. Galite rinktis nuo LAURASTAR PULSE SILVER modelio (moderniausia lyginimo sistema pasaulyje) iki LAURASTAR G7 modelio (naujausias mini klasės kūrinys).

Aukšto slėgio garai: Visuose LAURASTAR gaminiuose naudojami aukšto slėgio garai. Garų slėgis sudaro 3,5 bar ir yra suskaidytas iki mikrosmulkių dalelių, kurios nesudrėkina audinio. Ši procedūra garantuoja puikią lyginimo kokybę. Kadangi garai yra šildomi du kartus, iš lygintuvo išeina dvigubas kiekis aukštos kokybės garų, kurie giliai įsiskverbia į audinio pluoštą ir akimirksniu ištiesina net sunkiai išlyginamą audinį.  Būtent todėl lyginimo procesas tampa neįprastai greitas ir lengvas, o audinys ilgiau išlieka kaip naujas.

Įmontuota oro padavimo/ištraukimo (vakuumo) sistema: Ši sistema padeda išvengti raukšlių susidarymo lyginant ir šalinant  žymes nuo klosčių. Lyginimo sistemoje LAURASTAR PULSE SILVER, LAURASTAR X2a, LAURASTAR S6a, LAURASTAR S5a oro padavimas/ištraukimas valdomas automatiškai. Šis unikalus procesas atitinka visus tobulumo ir kokybės reikalavimus, net pačių įnoringiausių klientų.

Ovalus lygintuvo padas: Ovalus lygintuvo padas leidžia lyginti bet kuria kryptimi nesusidarant raukšlėms ir klostėms.

Bet koks audinys, bet kokia apranga: Visi gaminiai komplektuojami su papildomu tefloniniu padu SOFTPRESSING. Šis padas apsaugo lygintuvo padą ir sumažina jo temperatūrą lyginant delikačius audinius (šilkas, angora, veliūras, rūbai su aplikacijomis). Lyginant šio pado pagalba tamsūs rūbai yra apsaugomi nuo blizgesio atsiradimo, o aplikacijos neprilimpa prie lygintuvo.

 

"DAGILA"įkurta, siekiant pristatyti Lietuvos vartotojams visame pasaulyje žinomų kompanijų itin aukštos kokybės buityje naudojamus prietaisus. Naujos kartos buitiniai dulkių siurbliai DYSON:

Augantis cikloninių, dulkių siurblių populiarumas - naujausia tendencija Europos dulkių siurblių rinkoje, įtraukusi į konkurencinę kovą elektrotechnikos milžinus.

Džeimsas Daisonas sukūrė cikloninį siurblį, kuris didžiuliu greičiu net iki 650 km. per val. ciklono jėga sutraukia ir suskaido net 0,3 mikrono įvairias dulkes. Didelės ir smulkios dulkės nusėda į siublio konteinerį ir dėl to išeinantis oras yra 150 kartų švaresnis už aplinkos orą. O svarbiausia - jokių dulkių surinkimo maišelių. Šiame dulkių siurblyje orui cirkuliuoti nėra jokių kliūčių, dėl to jis palaiko pastovią įsiurbimo galią. Su šiuo siurbliu tikrai palaikysite žymiai švaresnius ir sveikesnius namus.

Kompanija UAB Dagila taip pat atstovauja įmones, kurios gamina produkciją iš bambuko pluošto - tai ekologiški drabužiai vaikams ir suaugusiems: pižamos, naktiniai marškiniai, apatiniai marškinėliai, kelnaitės, patalynė, rankšluosčiai ir chalatai. Natūralus, ekologiškas naujo tipo pluoštas Bambukas - drabužiai pagaminti iš natūralaus bambuko audinio, švelnesni net už medvilnę. Bambuko pluoštas itin gerai sugeria ir pašalina drėgmę, turi antibakterinių savybių ir prisiderinantis prie kūno temperatūros

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Lyginimo sistemos, daugiafunkcinės garų lyginimo sistemos, lyginimo sistemos, lengvas lyginimas, idealus drabužių lyginimas, lygintuvai, dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai, naujos kartos dulkių siurbliai, buitiniai dulkių siurbliai, kokybiški dulkių siurbliai, Dyson dulkių siurbliai, drabužiai alergiškiems, drabužiai vaikams, drabužiai moterims, drabužiai vyrams, drabužiai iš bambuko, rūbai alergiškiems, rūbai vaikams, rūbai moterims, rūbai vyrams, rūbai iš bambuko, chalatai, rankšluoščiai, patalynė, bambuko chalatai, bambuko rankšluoščiai, bambuko patalynėPasidalink: