ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Baseino įrengimas – rinkitės profesionalus

Baseino įrengimas – rinkitės profesionalus Baseino įrengimas – rinkitės profesionalus

SCHOMBURG BALTIC, UAB

www.schomburg.com/lt

Apsisprendus įrengti viešąjį baseiną, pirmiausia svarbu nustatyti jo paskirtį – ar tai bus gydomasis su specifiniais mineraliniais vandenimis, jūros vandeniu, ar skirtas treniruotėms ir pan. O jau tada pagal baseino matmenis, gylį, formą, numatomą apdailą, vietą (vidaus patalpose ar lauke jis bus eksploatuojamas) UAB „SCHOMBURG Baltic“ gali patikimai parinkti produktų sistemą.

Baseino įrengimas – rinkitės profesionalus

Ilgametė įmonės patirtis bus geriausia garantija. „Būdami kompanijos dalis mes aktyviai dalyvaujame produktų tobulinimo veikloje, teikdami visą informaciją apie vykdomus darbus ir galimus statybininkų pageidavimus. Prisidedame prie tarptautinių kompanijos komandos darbų, susijusių su baseinų įrengimu ir priežiūra eksploatacijos metu. Jos nariai – specialistai iš Europos, Amerikos, Azijos, Afrikos – renkasi kartą per metus Vokietijoje, pagrindinėje „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ gamykloje Detmolde, ir aptaria praėjusių metų referencinius objektus, dalijasi patirtimi. Didžiuojamės būdami šios komandos nariai“, – pasakoja bendrovės vadovas Gytis Jonas Vitkus.

Per savo veiklos metus UAB „SCHOMBURG Baltic“ yra tiekusi medžiagas ir prižiūrėjusi darbų eigą daugelyje Lietuvos, Latvijos ir Estijos baseinų.

Vienas pirmųjų bendrovės baseinų Lietuvoje su „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ medžiagomis įrengtas 2006 m. – tai vandens pramogų parkas „Trasalis“. „Didžiausia problema šiame objekte buvo sudėtingos formos paviršių formavimas ir jų paruošimas apdengti hidroizoliacija „AQUAFIN“. Naudodami specialius baseinų lyginimo mišinius ir jų priedus, šią problema sėkmingai išsprendėme“, – pasakoja G. J. Vitkus.

Baseino įrengimas – rinkitės profesionalus

 

Naudojant tuos pačius mišinius buvo atlikti panašūs darbai ir Druskininkų vandens pramogų parke. UAB „SCHOMBURG Baltic“ produktai buvo panaudoti ir įrengiant „Grand SPA Lietuva“ vandens parką Druskininkuose, „Eglės“ sanatorijos vandens zonas Druskininkuose ir Birštone. „Čia susidūrėme su kitokiu iššūkiu – aukšto mineralingumo vandeniu, todėl tose zonose naudojome cheminiam poveikiui atsparias epoksidinių dervų pagrindu pagamintas medžiagas“, – prisimena bendrovės vadovas.

Įmonė įrengė baseinus ir Druskininkų sanatorijoje „Baltarusija“, „Grand SPA Vilnius“ Anykščiuose, plaukimo baseinus Šakiuose, 25 m Sportininkų rengimo centro baseiną Druskininkuose, daug privačių baseinų. Giliausią baseiną „SCHOMBURG Baltic“ savo praktikoje įrengė Vičiūnų ugniagesių gelbėtojų rengimo centre – jo gylis nuo 1,5 iki 6 metrų. Šiuo metu įmonė atlieka darbus Radviliškio plaukimo baseine.

Siekdama maksimalaus rezultato bendrovė produktyviai bendradarbiauja su architektais ir konstruktoriais.

Straipsnis parengtas pagal: structum.lt; „Schomburg Baltic“ žino, kaip įrengti baseiną“

Pasidalink: