ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Balti ir spalvoti vonios kambariai - PAA baths

Balti ir spalvoti vonios kambariai - PAA baths Balti ir spalvoti vonios kambariai - PAA baths

PAA, Latvijos RAB atstovybė

PAA baths - balti ir spalvoti vonios kambariai - puikus stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo derinys.

PAA - viena iš pirmųjų ir iki šiol sėkmingai dirbančių santechnikos gamintojų Baltijos šalyse, su išvystytu eksporto tinklu nuo Vakarų iki Rytų Europos apimant Skandinaviją, Rusiją Baltarusiją ir Ukrainą.

Kūrybiškumo, inovacijų pritaikymas kuriant ir gaminant produktus, suteikia savito išskirtinumo tarp daugelio santechnikos gamintojų. Latvijoje ir kitose šalyse PAA prekės ženklas asocijuojasi su akmens masės ir spalvotomis vonios kambario kolekcijomis.

Balti ir spalvoti vonios gaminiai

PAA specialistų konsultacijos, interjero dizaino projektai, gamybiniai pajėgumai ir kokybiškas aptarnavimas- visa tai sukuria stilistišką, išbaigtą vonios kambarį. Pagal kiekvieno kliento skonį ir poreikį galima surasti optimalų sprendimą.


Balti ir spalvoti vonios gaminiai

PAA gaminiai atitinka EC atitikties standartą.  Gamybos procese naudojamos sukurtos PAA unikalios technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir patyrusių meistrų rankų darbas. PAA gaminiams naudojamos dvi pagrindinės technologijos- akrilo termoformavimas ir akmens masės technologija.

PAA gamina akmens masės dušo padėklus, praustuvus ir vonias. Akmens liejinys  arba kitaip tariant akmens masė gamybos proceso metu išliejama į iš anksto paruoštą gaminio formą. Akmens masės gaminiams PAA naudoja ekstruderį GISCO Inc. (JAV) Akmens masė - tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinių dervų, kvarco ir karbonatinio užpildo. Poliesterinis  dažų sluoksnis (gelcoat) suteikia būdingą medžiagai  atspalvį ir spindesį . PAA naudoja gamintojų REICHHOLD ir  ASHLAND poliesterines  dervas ir dekoratyvinius dažus (gelcoat). Akmens masės medžiaga  yra panaši ir gali būti naudojama vietoj natūralaus akmens. Tiegiama, kad akmens masės patvarumas, gali viršyti būdingą natūraliam  akmeniui.

Balti ir spalvoti vonios gaminiai

Akrilo produkcijos gamybai PAA naudoja kompanijos Armour Plastics Ltd (Dižioji Britanija) termoformuojantį įrenginį. PAA gaminiams naudoja sanitarinio akrilo PMMA 4 ir 5 mm Altuglas  ® CS lapus pagamintus kompanijoje  Altuglas International. Akriliniai lapai Altuglas ® CS atitinka EC standartą  EN 263 ir nuo 1991 m sertifikuoti AFNOR. Akriliniai paviršiai pasižymi veidrodiniu lygumu ir  stiprumu , vonios ilgaamžiškos,  lengvai priežiūrimos  ir atitinka būtinus higieninius reikalavimus.                   

SILKSTONE – tai naujos kartos kompozitinė medžiaga, kuri švelni kaip šilkas ir kartu tvirta kaip akmuo. SILKSTONE yra šiuolaikinė marmuro alternatyva – ji atrodo taip pat prabangiai, o funkcinėmis savybėmis yra netgi pranašesnė. Klasikinė SILKSTONE spalva – balta ir šilko matinė, bet galimi ir kiti atspalviai. SILKSTONE medžiagos pagrindas – boksitas. Jis perdirbamas, vakuumo sąlygomis sumaišomas su poliesterinėmis alyvomis ir esant aukštai temperatūrai sukietėja. Iš šios medžiagos gaminami geometriškai tiklslūs praustuvai, vonios, stalviršiai, baldų fasadai, grindų ir sienų paviršiai / dangos, dekoratyviniai laiptų turėklų elementai ir kiti interjero elementai.

SILKSTONE puikiai tinka intensyvaus naudojimo patalpoms: kavinėms ir viešbučiams, prekybos centrams, biurams ir gamybos pastatams, mokykloms ir medicinos įstaigoms. Tai praktiška, patikima ir didelės priežiūros nereikalaujanti medžiaga.                                     

Balti ir spalvoti vonios gaminiai

 

Pasidalink: