ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Balkonų ir betono elementų remonto sistema BOLIX RENO-BALKON

Balkonų ir betono elementų remonto sistema BOLIX RENO-BALKON Balkonų ir betono elementų remonto sistema BOLIX RENO-BALKON

UAB „Konstruktorius LT“, oficialus BOLIX atstovas Baltijos šalims, pristato balkonų ir betono elementų remonto sistemą BOLIX RENO-BALKON. Naudojant sistemą BOLIX Reno-Balkon, nesunkiai atnaujinamos pažeistos monolitinės grindys, užpildomi betone esantys plyšiai bei konservuojami armavimo elementai.

Bolix balkono sistema

Sistemos esmė:

Paviršiaus valymas nuo nelipnių dangų tokių kaip purvas, dulkės, riebaluoti nešvarumai, bitumas. Mikrobiologinės ir cheminės korozijos pasėkmių pašalinimas. Nesurištas ar nesuanglėjusias betono dalis reikia pašalinti mechaniškai;

Atvirus plieno armatūros paviršius reikia išvalyti mechaniškai nuo korozijos produktų;

Išvalytą armavimo elementų paviršių reikia padengti antikorozonės apsaugos preparatu;

Taisomas grindis reikia padengti rišančiuoju preparatu kartu su cementiniu remonto skiediniu "šlapias ant šlapio" metodu.

Bolix balkono sistema

UAB „Konstruktorius LT“ savo veiklą pradėjo 2010 m. Vilniuje. Pagrindinė bendrovės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. Esame oficialus BOLIX atstovas Baltijos šalims: BOLIX yra vedantysis statybinių cheminių medžiagų gamintojas, kurio specializacija – fasadinių sistemų gamyba. Bolix markė gyvuoja jau 23 metus ir yra aukštos kokybės statybos sprendimų už priimtiną kainą sinonimas. Jau daugelį metų BOLIX bendradarbiauja su viso pasaulio žymiausiais chemijos koncernais (įskaitant BASF ir BAYER). Visi mūsų produktai gaminami vienoje naujausių Europos gamybinių linijų.

BOLIX asortimentą sudaro profesionalios fasadinės medžiagos:

  • akrilo, silikatinio ir mineralinio tinko dangos;
  • apšiltinimo sistemos putų polistirolio pagrindu;
  • apšiltinimo sistemos mineralinės vatos pagrindu;
  • pastatų mikrobiologinės apsaugos sistemos;
  • remonto sistemos;
  • gruntavimo preparatai ir dažai.
Pasidalink: