ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos

Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos

INTERVILŽA, UAB

„Amžino medžio“ terasa, moderni pavėsinė-pergolė, fasado bei tvoros elementai, ar kompozito lysvė Jūsų balkone ir terasoje, o gal kompozitinės vinilo grindys – štai tokias naujoves pristatė „InoWood“ šių metų parodoje „RESTA 2019“.

Įmonė UAB „Intervilža“ jau 14 metų dirba „Amžino medžio“, kitaip medžio-plastiko kompozitų srityje, tobulina perdirbto plastiko profilių gamybą, jų pritaikymą modernioje statyboje bei pastatų įrengime.

Bendrovės konstruktoriai plėtoja įvairių kompozito profilių panaudojimą statybų inovacijose ir pastatų dizaine, kuria ir projektuoja naujoviškas medžio plastiko sistemas, o visa tai yra tvari alternatyva natūraliai medienai. Tokiu būdu „InoWood“ prisideda prie gamtos saugojimo bei išteklių naudojimo.

Nauja moderni medžio-plastiko kompozito pavėsinė susilaukė didelio susidomėjimo „RESTA 2019“ parodoje. Šiuolaikiškas, ekologiškas, jaukus statinys traukė ne vieno praeivio dėmesį.

Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos

Dar viena naujovė, kuri sudomino klientus savo išskirtiniu dizainu, patogumu ir ilgaamžiškumu, tai – pakelta lysvė iš „Amžino medžio“. Dažnam smagu užsiauginti savo daržovių, gėlių prie šiuolaikiško namo ar daugiaaukščio buto balkone arba stogo terasoje.  Pakeltos lysvės puikiai tinka tokiam tikslui – daugiabučių balkonuose ar ložėse. Pakeltas lysves verta įsirengti ne tik dėl estetikos, bet ir dėl lengvesnės priežiūros auginant daržoves, gėles, prieskoninius ar kitokius augalus, taip pat dėl gaminio praktiškumo bei ilgaamžiškumo. Šis gaminys taip pat yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų.

Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos

„InoWood“ papildė savo asortimentą vinilinėmis šiuolaikiškomis grindų dangomis, pavadinimu – „InoGrindys“. Grindys pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ypatingu atsparumu dėvėjimuisi. Grindų danga visiškai nebijo vandens ir drėgmės. Vinilines grindis galima naudoti tiek namuose, tiek pagalbinėse ir komercinės paskirties patalpose ar biuruose.

Amžinojo medžio InoWood pavasario naujienos

 

Pasidalink: