apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Aliuminiai statybiniai bokšteliai Aluberg – itin stiprūs, stabilūs ir lengvi

Aliuminiai statybiniai bokšteliai Aluberg – itin stiprūs, stabilūs ir lengvi Aliuminiai statybiniai bokšteliai Aluberg – itin stiprūs, stabilūs ir lengvi

UAB „ES Baltic“ parduoda ir nuomoja šiuolaikiškus aukštos kokybės aliuminio bokštelius, aliuminio pastolius bei jų priedus. Įmonė siūlo platų bokštelių ir pastolių pasirinkimą: „Aluberg“ aliuminio bokštelius, mobilius bokštelius, fasadinius pastolius, modulinius pastolius ir specialiuosius pastolius. Klientai gali užsakyti ir individualų aliumininių bokštelių ir pastolių projektą, įsigyti atsarginių, papildomų bokštelių ir pastolių dalių ar modulines aliuminio konstrukcijas.

Aliuminiai statybiniai bokšteliai Aluberg

„Aluberg“ bokšteliai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl yra skirti ilgam ir intensyviam naudojimui. Bokšteliai yra labai stabilūs – jiems nereikalingi papildomi tvirtinimai. Jie yra labai lengvi, todėl Jūs be vargo galėsite perstumti pastolius į kita darbo vietą. Dėl pastolių konstrukcijų stiprumo ir patvarumo, jie atlaiko daug didesnes apkrovas, negu tradiciniai pastoliai ir bokšteliai. Tai vieni stabiliausių, lengviausių ir patvariausių bokštelių pasaulyje.

„Aluberg“ aliuminio bokšteliai plačiai naudojami statybose, pastatų aptarnavime ir remonte. Jie pagreitina darbą ir ženkliai sumažina išlaidų biudžetą. Tai optimalus sprendimas visiems darbiniams aukščiams ir bet kokioje vietoje.

„Aluberg“ bokšteliai atitinka visas saugos technikos normas – tai reiškia aukščiausią Jūsų saugumo laipsnį.

„Aluberg“ bokšteliais naudotis saugu ir paprasta.

Aliuminiai statybiniai bokšteliai Aluberg

UAB „ES Baltic“ galite įsigyti „Aluberg“ aliuminius bokštelius, kurių darbinis aukštis – nuo 3 iki 14 m.

 


 

Es Baltic, UAB

Daugiau informacijos: www.pastoliai.eu

Es Baltic, UAB infopuslapis

Pasidalink: