ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


AKMENS KARALYSTĖ, UAB - akmuo, natūralaus ir dekoratyvinio akmens gaminiai, fasado apdaila

Adresas:
Laisvės pr. 117 - 79, LT-06118, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 303055930
PVM kodas: LT100007764012

Tel. Nr.: (8 5) 207 0810
Mob. Nr.: 8 693 66 666AKMENS KARALYSTĖ, UAB VEIKLA: Akmuo, natūralaus ir dekoratyvinio akmens gaminiai, akmens dekoras, fasado apdaila, fasado dekoratyviniai elementai iš polistierinio putplasčio, padengtu kvarcinio smėlio, marmuro dulkių ir polimero medžiaga.

Įmonė UAB „Akmens Karalystė“ nuo 2013 m. tiekia aukštos kokybės produkciją iš natūralaus akmens. Natūralus akmuo naudojamas kuriant tiek prabangius, tiek minimalistinius interjerus ir eksterjeru. Įmonė prekiauja marmuru, granitu, akmens mozaika, oniksu, travertinu, gabru, labradoritu, klinčiu, akmens dekoro gaminiais ir akmeniniais produktais voniai.

Vidaus ir lauko projektų įgyvendinimui, bendrovė gali pasiūlyti dirbtinio akmens Diamond Stone gaminius arba Stonepan panelių sistemas. Diamond Stone produktai gaminami naudojant specialią liejimo technologiją, todėl vienas kvardratinis metras sveria tik 30-35 kg, o tai sumažina pastatų svorį, kas yra praktiškiau ir ekonomiškiau. Kadangi Diamond Stone akmuo turi neorganinių ir geležies pigmentų, jis turi gerą šilumos ir garso izoliaciją, o naudojant jį fasado apdailai, namas neįkaista, nes šis akmuo nesugeria ultravioletinių spindulių.

Stonepan panelių sistemos pagamintos iš stiklo pluošto ir akmens dulkių. Panelių sistemos visuose lauko ir vidaus projektuose atrodys itin elegantiškai ir jaukiai, nes turi platų modelių ir spalvų asortimentą. Nėra jokių nereikalingų dalių, todėl suplonėja iki 3-4mm. Gali būti naudojama ir lauke, ir viduje.

UAB „Akmens karalystė“ yra oficiali Turkijos koncerno Kar-Yapi produkcijos platintoja Lietuvoje bei šiaurinėje Europoje. Koncernas jau nuo 2001 m. pristato naujus sprendimus, skirtus daugiabučių namų renovacijai bei naujos statybos namų fasadų apšiltinimui ir dekoravimui.

Mes pristatome Kar-sis gamybos fasadinius elementus, kurie susideda iš polistierinio putplasčio, padengtu kvarcinio smėlio, marmuro dulkių ir polimero medžiaga. Naudojant šiuos fasado dekoratyvinius elementus statybose yra sutaupomas laikas, sumažėja darbo ciklų kiekis, klasikinis dekoras pakeičiamas į modernų įvairių ornamentų dekorą.

Savo veikloje UAB „Akmens Karalystė“ supažindina su novatoriškomis idėjomis bei padeda rasti sprendimus, įgyvendinant visas interjerines svajones. Įmonė siekia, kad prabangūs dalykai taptų prieinamais ir eiliniam vartotojui.

Draugiškas kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas mielai išklausys Jūsų pageidavimus, patars ir padės išsirinkti Jums reikalingus gaminius.

Akmens karalystė Jūsų namuose!

 

akmens-karalyste-produktai-ir-paslaugos

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Akmuo, natūralus akmuo, natūralus akmuo Vilniuje, gaminiai iš natūralaus akmens, gaminiai iš natūralaus akmens Vilniuje, interjerai iš natūralaus akmens, interjerai iš natūralaus akmens Vilniuje, apdaila iš akmens, interjeras iš akmens, interjero detalės iš akmens, interjerai iš akmens, fasadų apdaila iš akmens, fasadų apdaila iš akmens Vilniuje, židiniai iš akmens, židinių apdaila iš akmens, židiniai iš akmens Vilniuje, akmens grindys, akmens grindys Vilniuje, akmeninės sienų dangos, akmeninės sienų dangos Vilniuje, vonios kambario apdaila iš akmens, vonios kambario apdaila iš akmens Vilniuje, akmeniniai laiptai, akmeniniai laiptai Vilniuje, interjerai, interjerai Vilniuje, akmens plytelės, akmens plytelės Vilniuje, akmens priežiūra, akmens priežiūros priemonės Vilniuje, virtuvės apdaila iš akmens, virtuvės apdaila iš akmens Vilniuje, eksterjero apdaila iš akmens, eksterjero apdaila iš akmens Vilniuje, marmuras, granitas, oniksas, travertinas, labradoritas, akmens dekoras, akmens dekoras Vilniuje, dekoratyvinis akmuo, dirbtinis akmuo, dekoratyvinio akmens gaminiai, dirbtinio akmens gaminiai, dekoratyvinės akmens panelės

Žymės:
Pasidalink: