ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Akmens gaminiai ieškantiems išskirtinumo ir funkcionalumo

Akmens gaminiai ieškantiems išskirtinumo ir funkcionalumo Akmens gaminiai ieškantiems išskirtinumo ir funkcionalumo

UAB „Akmenstata“ – akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė. Įmonė prekiauja įvairiais natūralaus akmens – marmuro, granito bei dirbtinio akmens gaminiais, skirtais sienų ir grindų apdailai, fasadams, grindiniams. Bendrovė įgyvendina įvairiausius interjero ir eksterjero projektus iš akmens.

UAB „Akmenstata“ nuolatos pildo savo turimą akmens gaminių asortimentą, taip pat didžioji dalis produkcijos yra vietoje, įmonės sandėliuose. Bendrovė, naudodama modernią, profesionalią įrangą iš natūralaus akmens plokščių gamina išskirtinius ir funkcionalius stalviršius, laiptų pakopas, židinių apdailas, palanges ir kitus gaminius. Gamybos procese įmonė taiko aukščiausios kokybės medžiagas, naujausias ir moderniausias  technologijas. Galimi įvairūs gamybos darbai – pjūviai, tiesūs bei lenkti, apvalūs ir kvadratiniai skylių išpjovimai, briaunos frezavimas įvairiais profiliais, poliravimas, poliruoto paviršiaus šukavimas. Įmonė taip pat siūlo pagamintų produktų transportavimo, montavimo, impregnavimo paslaugas.

Akmens gaminiai

Aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčių meistrų komanda padeda sėkmingai įgyvendinti tiek privačių, tiek juridinių užsakovų iškeltus uždavinius. „Akmenstata“ atlieka ne tik individualius užsakymus, bet ir įgyvendina komercinių firmų, valstybinių organizacijų projektus.

UAB „Akmenstata“ nuolat plečia asortimentą, todėl neužmirškite užsukti į prekybos saloną apžiūrėti naujienų!

Virtuvės stalviršis – vienas pagrindinių interjero akcentų, kuris privalo būti ne tik gražus, bet ir kokybiškas, tarnauti ne vienerius metus. „Akmenstata“ siūlo stalviršius, virtuvės sieneles, palanges bei visus kitus būtinus interjero elementus iš visų rūšių natūralaus bei dirbtinio akmens, keramikos porceliano plokščių už prieinamą kainą.

Akmens gaminiai

„Florim“ – puikus pasirinkimas, norint turėti nebrangų, kokybišką bei puikaus dizaino stalviršį. „Florim“ keramikos plokštės itin atsparios įbrėžimams ir dėmėms, karščiui. Taip, pat „Florim“ plokštes galima naudoti palangėms, pakopų ir židinių apdailai, sienų ir fasadų apdailai.

Akmens gaminiai

Taip pat UAB „Akmenstata“ iš natūralaus bei dirbtinio akmens gamina ir montuoja vidaus ar lauko palanges.

Akmens gaminiai

UAB „Akmenstata“ parduoda marmurinius rankų darbo, raižytus židinių potalus. Įmonė gamina ir montuoja židinių apdailas iš natūralaus ir dirbtinio akmens.

Akmens gaminiai


UAB „Akmenstata“ prekiauja standartinėmis patvariomis, nebrangiomis, lengvai montuojamomis granito laiptų pakopomis. Taip pat gamina ir montuoja nestandartines įvairių matmenų pakopas iš natūralaus ir dirbtinio akmens plokščių. Klientams siūlomas platus spalvų bei medžiagų pasirinkimas.

Akmens gaminiai

Įmonės dizaineriai padės išsirinkti, o meistrai išmatuos, suprojektuos, pagamins bei sumontuos – Jums beliks mėgautis rezultatu.

 

AKMENSTATA, UAB

Daugiau informacijos:

www.akmenstata.lt

AKMENSTATA, UAB infopuslapis

Pasidalink: