ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


AEROC, UAB - blokeliai, pertvaros, betono gaminiai

Adresas:
Р. Lukšio g. 32/ J. Kubiliaus g. 12, LT-08222, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 300563998
PVM kodas: LT100002521513

Tel. Nr.: (8 5) 274 7393
Faks.: (8 5) 272 2606AEROC, UAB VEIKLA: blokeliai, pertvaros, betono gaminiai. AEROC akytojo betono gaminiai, blokeliai, pertvaros blokai, sąramos, sausi klijų mišiniai. Išskirtinės AEROC blokų savybės yra aukštas atsparumas šalčiui, gniuždymui bei itin tikslūs blokų išmatavimai, visa AEROC pagaminta produkcija yra sertifikuota ir atitinka visus aukščiausius reikalavimus.

UAB „Aeroc“ Lietuvoje buvo ikurta 2006 m. Nuo to laiko pagrindinė įmonės veikla yra akytojo betono pardavimas ir prekinio ženklo „AEROC“ populiarinimas Lietuvos rinkoje.

UAB „Aeroc“ priklauso „Aeroc International“ AS sudėčiai, kuri yra LRS grupės subholdingo kompanija. „Aeroc International“ AS yra žinoma kaip didžiausia akytojo betono gamintoja Rusijoje ir Šiaurės Europoje. Visuose rinkose mes naudojame vieną ženklą AEROC-light as air, hard as rock -lengvas kaip oras, tvirtas kaip uola.

Pirma „AEROC“ gamykla buvo atidaryta Estijoje 2001 metais, naudojant Talino Inžinerijos Instituto patirtį akytojo betono tyrinėjimuose žinias, kuri buvo aukštai ir pagarbiai vertinama savo technologiniais pranašumais buvusioje Sovietų Sąjungoje. Tarptautinis kompanijos vystimasis prasidejo 2005. Šiuo metu „Aeroc International“ AS veiklą vykdo penkiuose skirtinguose šalyse: Rusijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Ukrainoje

Į Lietuvos rinką akytas betonas vežamas iš:„Aeroc“ SIA Saulkalne (Latvija) gamyklos, „Aeroc“ AS Andja (Estija) gamyklos.

Visos „Aeroc International“ gamyklos yra aprūpintos naujausiais gerai žinomų kompanijų akytojo betono gamybos įrengimais, kurie atitinka visus Europos Sajungos aukščiausius reikalavimus, tai patvirtinta sertifikatais.

AEROC YRA UNIKALI MEDŽIAGA

AEROC – tai prekės ženklas, su kuriuo Aeroc SIA (Latvija) ir Aeroc AS (Estija) gamina akytojo betono gaminius savo gamykluose, Latvijoje netoli Rygos miesto, Saulkalne ir Estijoje, netoli Kundos miesto. Produkcija parduodama – Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

AEROC prekinio ženklo pavadinime yra panaudoti angliški žodžiai „air“ (oras) ir „rock“ (akmuo). AEROC – lengvas kaip oras, kietas kaip akmuo, puikiai apibūdina šios medžiagos fizines savybes.

Visos pagrindinės AEROC žaliavos yra ekologiškai švarios, natūralios mineralinės medžiagos, kurios visos pristatomos iš netoli gamyklos esančių apylinkių. Svarbu yra pabrėžti, kad AEROC gaminių gamybai nėra naudojami degamojo akmens pelenai, čia turime reikalų su iš esmės kita medžiaga tiek žaliavų sudėties, tiek ir savybių atžvilgiu.

AEROC yra pati lengviausia statybose naudojama akmeninė medžiaga, kuri yra pakankamai atspari, taigi ją būtų galima naudoti kelių aukštų pastatų sienų statybai. Apjungus aukštos kokybės žaliavas ir šiuolaikines gamybos technologijas, AEROC gaminiai yra pasiekę talpos masės ir slėgio atsparumo santykio rodiklius, kurie yra vieni iš geriausių pasaulyje šioje srityje.

AEROC gaminama produkcija:

• AEROC blokai

• AEROC pertvaros blokas

• AEROC U - blokai

• AEROC sąramos (armuotos)

• AEROC sausieji mišiniai

aerocgalerija

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Betonas, blokeliai, aeroc, akyto betono gaminiai, statybinės medžiagos, pertvaros blokai, u blokai, sąramos, armuotos, sausieji mišiniai, namo statyba, AEROC akytojo betono gaminiai, blokeliai, pertvaros blokai, sąramos, sausi klijų mišiniai, betoniniai blokeliai, blokelių gamintojai

ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
AEROC blokeliai ir pasyvus namas AEROC blokeliai ir pasyvus namas


Žymės:
Pasidalink: