ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos

Adresas:
Ulonų g. 5, LT-08240, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 303312008
PVM kodas: LT100008603716

Mob. Nr.: 8 659 05 267
Mob. Nr.: 8 659 54 019
Mob. Nr.: 8 656 08 677


Filialai: ŠALČININKAI, VILNIAUS RAJ., MOLĖTAI

Adams LT, UAB VEIKLA: plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos iš vienų rankų.

Prekybos ir paslaugų įmonė UAB „Adams LT“ gamina, montuoja ir prekiauja „Passiv-Line“, „Aluplast“, „Veka“, „Brügmann-Salamander“ plastikiniais langais, „Aliplast“ aliuminiais langais, kompozicinėmis durimis Vikking“, plastikinėmis, stumdomosiomis, aliuminio ir šarvuotomis durimis, žaliuzėmis, roletais, širmomis ir apsauginėmis žaliuzėmis bei aliuminėmis konstrukcijomis.

NEMOKAMAS „Adams LT“ specialisto iškvietimas, matavimas ir konsultavimas! Bendrovės specialistai Jums patogiu metu nemokamai atvyks, atliks langų ar kitų gaminių matavimus, suteiks visą reikalingą informaciją, parengs tikslią ir pilną darbų sąmatą. Ir visą tai daroma nemokamai ir be jokių įpareigojimų.

Adams LT, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS

PLASTIKINIAI LANGAI

„Passiv-Line“ plastikiniai langai

„Passiv-Line Plus“. Tai specialiai suprojektuoti langai reikliausiems klientams, pritaikyti mūsų klimatui, kurie išsiskiria aukšta šilumine izoliacija už itin patrauklią kainą.
„Passiv-Line Ultra“. Tai langai geriausiais ir patvirtintais techniniais, ypač termoizoliaciniais parametrais, kurie puikiai tinka energiją taupantiems ir pasyviems namams ir specialiai suprojektuoti reikliausiems klientams bei pritaikyti pačiam atšiauriausiam klimatui.

„Aluplast“ plastikiniai langai

„Aluplast ideal 4000 Classic“. Produktas, kuris liudija, jog klasika gali būti madinga, šiuolaikiška ir praktiška.
„Aluplast ideal 4000 Round Line“. Sprendimas asmenims, kurie ieško išskirtinių galimybių savo langų sukūrimui.
„Aluplast AS PLUS“. Išorinis sandarinimas su 85 mm pločio šešių kamerų profiliu. Projektuojant ypač didelis dėmesys buvo skirtas profilio stilingumui ir terminei izoliacijai.
„Aluplast Ideal 8000“. Šio tipo langai yra sukurti remiantis sistema „Ideal 8000“, kuriame didelį dėmesį buvo skirta šiluminių parametrų redukcijai.

„Veka“ plastikiniai langai

„Veka PF 70“. Šis profilis yra gaminamas tik A klasės su 5-ių kamerų stakta ir sąvara. Tinkamai parinkta ir pritaikyta plieninė armuotė profilių viduje leidžia gaminti didelių matmenų langus, kurie atitinka šiuolaikinėms architektūrinėms tendencijoms.
„Veka SL 82“. Profilis „Veka SL 82“ yra gaminamas tik A klasės, su 7-ių kamerų stakta ir 6-ių kamerų sąvara. Šios sistemos langai standarte turi dviejų kamerų (trijų stiklų) stiklo paketus, kurių šilumos laidumo koeficientas yra Ug=0,5W/m2K. Dar vienas privalumas, tai trijų tarpiklių sistema, kurios dėka padidėja garso, šalčio ir drėgmės izoliacija.

„Brügmann-Salamander“ plastikiniai langai

„Brügmann Classic“. Šis produktas užtikrina naudotojams patvarumą, funkcionalumą bei labai aukštus techninius ir termoizoliacinius parametrus.
„Brügmann Rondo“. Šis langas turi suapvalintus kontūrus palyginus su „Brügmann Classic“ langu.
„Brügmann bluEvoliution 82 MD“. Naujausia šiltų langų karta. Tai optimalus naujos technologijos ir geriausių šiluminės apsaugos parametrų, būdingų energiją taupančioms namų statyboms, derinys.

ALIUMINIAI LANGAI

„Aliplast“ aliuminio langai

„Aliplast ECONOLINE (EL)“. Tai sistema be terminės izoliacijos, skirta konstruoti vidines pertvaras, tiek pastovias, tiek su langais ir durimis.
„Aliplast IMPERIAL (IP)“. Tai trijų kamerų sistema, skirta išorinių durų, langų ir įvairių vitrinų gamybai.
„Aliplast SUPERIAL (SP)“. Padidintos terminės izoliacijos sistema.
„Aliplast STAR“. Tai puiki šilumos izoliacija (Uf nuo 0,6 W/m2K), greita ir lengva gamyba, modernus dizainas.
„Aliplast INTRUDER (IN)“. Termiškai izoliuota sistema, skirta langams ir durims, dviejų arba trijų kamerų, kartu su tradicinėmis funkcijomis, galima suprojektuoti atidaromus ir praveriamus į išorę langus.

DURYS

KOMPOZITINĖS DURYS „VIKKING“. Kompozicinės durys - tai medžio estetika, aliuminio lengvumas, plieno atsparumas bei PVC patvarumas. Kompozicinės durys tuo pačiu neturi trūkumų būdingų tradicinėms medžiagoms. Pažengusi gaminių technologija, geriausios kokybės garsių gamintojų komponentai, apkaustai bei lakai užtikrina daugiametę eksploataciją. Kompozicinės durys yra atsparios drėgmei bei sudėtingiausioms klimatinėms sąlygoms, o kompozicinės varčios nepasiduoda deformacijoms dėl oro sąlygų, tad garantuojame jų nekintamą techninį patvarumą dešimtmečiams.

PLASTIKINĖS „Aluplast ideal 4000“ durys. Įvairiausių spalvų profiliai, praktiškai neribotos konstrukcinės galimybės ir galėjimas rinktis pačius įvairiausius užpildus, nuo klasikinių iki itin modernių, leidžia Jums laisvai suformuoti savo namo fasadą ir išreikšti savąjį individualumą.

STUMDOMOS DURYS „HST 4000“ durys. Reikalaujantiems aukštos kokybės gaminių tam, kad rezultate gautų visiškai atitinkantį jų lūkesčius pastatą, o visų pirma tikisi funkcionalumo optimaliai naudojant gyvenamąjį plotą bei jo savarankiško kūrimo.

ALIUMINIO DURYS

„Aliplast ECONOLINE (EL). Tai sistema be terminės izoliacijos, skirta konstruoti vidines pertvaras, tiek pastovias, tiek su langais ir durimis.
„Aliplast IMPERIAL (IP). Tai trijų kamerų sistema, skirta išorinių durų, langų ir įvairių vitrinų gamybai.
„Aliplast SUPERIAL (SP)“. Padidintos terminės izoliacijos sistema.
„Aliplast VISOGLIDE (VS). Slankiojančių, termiškai izoliuotų durų sistema.
„Aliplast ULTRAGLIDE (UG)“. Slankiojanti sistema su padidinta termine izoliacija.
„Aliplast VISOFOLD (DV). Sistema skirta sulankstomai konstrukcijai.

ŽALIUZĖS IR ROLETAI

Roletai „Supra“, tradiciniai roletai, roletai „Diena-naktis“, plisuotos žaliuzės, vertikalios žaliuzės, širmos „Panel-track“.

MONTUOJAMOS VIRŠUJE IR ADAPCINĖS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS

ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS

„Aliplast MC-WALL“. Fasadinė stiklinimo sistema.
„Aliplast ALIVIER 1000“. Vienšlaitės pastogės, termiškai izoliuotos.
„Aliplast ALIVIER 2000“. Vienšlaitės pastogės, termiškai izoliuotos.
„Aliplast VISOGLIDE (VS)“. Slankiojančių, termiškai izoliuotų durų sistema.
„Aliplast ULTRAGLIDE (UG)“. Slankiojanti sistema su padidinta termine izoliacija.
„Aliplast VISOFOLD (DV)“. Sistema skirta sulankstomai konstrukcijai.

PRIEDAI

Tinkleliai nuo vabzdžių, orlaidės, palangės, apdailos juostos, sandarinimo juostos.

LANGŲ, DURŲ IR ŽALIUZIŲ MONTAVIMO PASLAUGOS

„Adams LT“ teikia montavimo, paremto griežtomis instrukcijomis ir normomis, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir montavimo įrankius, paslaugos. Profesionalūs matavimai ir patarimai.

ŠILTAS LANGŲ MONTAVIMAS

Klientams, perkantiems energiją taupančius langus, „Adams LT“ siūlo šiltą montavimą - trijų sluoksnių montavimą, naudojant šiuolaikinės įmonės „SOUDAL“ technologijas. Šiltas langų montavimas leidžia, kad energiją taupantys langai išsaugotų savo izoliacines savybes, t.y. būtų sandariai sumontuoti. Vien tik lango patalpinimas sandarinimo sluoksnyje, eliminuoja terminius tiltelius, kurie gali susidaryti aplink jį.

STIKLO PAKETŲ KEITIMAS

„Adams LT“ specialistai pakeis Jūsų sudaužytą stiklo paketą per trumpiausią laiką ir už geriausią kainą! Galite rinktis paprastus arba selektyvinius, saugius, tonuotus, raštuotus, o taip pat vitražinius stiklus ir stiklo paketus.

TARPINIŲ KEITIMAS, PROFILAKTIKA

Profilaktinis langų aptarnavimas ir langų bei durų funkcionalumo patikrinimas yra rekomenduojamas kas 3-5 metus.

APTARNAVIMO PASLAUGOS

Langų taisymas, reguliavimas, langų rankenų bei stiklo paketų keitimas.

PRISTATYMO PASLAUGOS

Adams LT, UAB FILIALAI:

VILNIUS: Adams LT, UAB centrinė būstinė - Ulonų g. 5, Vilnius; Tel. 8 659 05 267 / 8 659 54 019

ŠALČININKAI: Mokyklos g. 19; Tel. 8 607 30 714

VILNIAUS RAJ., KALVELIAI: Kenos g. 17; Tel. 8 659 86 932

MOLĖTAI: Vilniaus g. 66B; Tel. 8 659 01 573

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Langai, durys, langų montavimas, langų pardavimas, durų montavimas, plastikiniai langai, pvc langai, aliuminiai langai, balkonų stiklinimas, plastikinės durys, šarvuotos durys, metalinės durys, plieninės durys, priešgaisrinės durys, kompozitinės durys, lauko durys, vidaus durys, kambario durys, stiklas, stiklo paketai, plastikinių langų reguliavimas, langų remontas, fasadai, balkono stiklinimas, balkonų stiklinimas, stumdomos durys, slankiosios durys, terasos durys, aliuminiai fasadai, žiemos sodai, plastikiniai profiliai, pvc profiliai, aliuminiai profiliai, plastikinės lauko durys, plastikinės vidaus durys, buto langai, langai butams, plastikiniai buto langai, langų gamyba, plastikinių langų gamyba, langų konsultacijos, plastikinių langų montavimas, balkonų stiklinimo sistemos su stumdomais langais, balkonų stiklinimas, aliuminės stumdomos sistemos, berėmės konstrukcijos, šarvuotos butų durys, faneruotos vidaus durys, roletai, roletai plastikiniams langams, roletų montavimas, diena-naktis roletai, šviesai nepralaidūs roletai, dvigubo audinio roletai, vaikiški roletai, klasikiniai roletai, tinkleliai nuo uodų, žaliuzės, žaliuzių montavimas, vertikalios žaliuzės

  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
  • Adams LT, UAB - plastikiniai langai, aliuminio langai, vidaus ir lauko durys, roletai, žaliuzės ir apsauginės žaliuzės bei aliuminio konstrukcijos
Žymės:
Pasidalink: